12 stycznia 2013, 12:00 - Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 GKS Katowice
Damian Chmiel 2, Fabian Pawela 85 - Grzegorz Fonfara 13, Deniss Rakels 56, Adrian Napierała 66

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Krzysztof Baran - Marek Sokołowski, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Tomasz Górkiewicz - Kamil Adamek, Matej Náther, Michal Piter-Bučko, Piotr Malinowski, Damian Chmiel - Róbert Demjan. (II połowa) Libor Hrdlička - Dawid Nagi, Damian Byrtek, Juraj Dančík, Tomasz Górkiewicz - Sebastian Ziajka, Dariusz Łatka, Daniel Gołuch, Mateusz Janeczko - Jakub Zieliński, Fabian Pawela.

GKS Katowice: (I połowa) Łukasz Budziłek - Michal Farkaš, Mateusz Kamiński, Jacek Kowalczyk, Frank Adu Kwame - Tomáš Vrťo, Sławomir Duda, Grzegorz Fonfara, Przemysław Pitry, Rafał Sadowski (32 Grzegorz Goncerz) - Arkadiusz Kowalczyk. (II połowa) Łukasz Budziłek (61 Maciej Wierzbicki) - Dominik Sadzawicki, Kamil Cholerzyński, Adrian Napierała, Bartłomiej Chwalibogowski (85 Paweł Mazurek) - Alan Czerwiński, Mateusz Mazurek, Bartosz Nowak, Krzysztof Wołkowicz, Grzegorz Goncerz (62 Bartosz Sobotka) - Deniss Rakels.

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).

W sparingowym meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 2-3 (1-1) z pierwszoligowym GKS-em Katowice.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / GieKSainfo.pl / SportSlaski.pl / Sport

maxi - 12 stycznia 2013, 13:56:52 - *.play-internet.pl
Libor Hrdlička to jest porażka nw skąd go wzięli wg ci testowani to co najwyżej na okręgówkę się nadają spadek

szpons - 12 stycznia 2013, 14:00:37 - *.dynamic.chello.pl
Ci dwaj bramkarze mogą Richardowi rękawice nosic a ja liczyłem na kogos pewniejszego od Zajaca.

123 - 12 stycznia 2013, 14:00:47 - *.dynamic.chello.pl
Jak prezentowali się testowani piłkarze GKS-u? Konkretnie Sadzawicki i Nowak.

Laguna - 12 stycznia 2013, 14:18:58 - *.ssp.dialog.net.pl
potwierdzam wpis maxiego ale co do tego bramkarza ciężko coś jeszcze napisać wstrzymałbym się z opiniami, ale testowani to jakaś masakra okręgówka max.

aw - 12 stycznia 2013, 14:39:36 - *.dolsat.pl
szpons jak chcesz możesz nosić richardowi co chcesz nawet papier do d--y tyko nie obrzeżaj innych widać jak bronił w lidze miejsce mówi za wszystko

Pico - 12 stycznia 2013, 14:47:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahaha DOBRZE spadek murowany brawa dla Gieksy !

szpons - 12 stycznia 2013, 14:53:08 - *.dynamic.chello.pl
aw chyba nie doczytałes.Po pierwsze nikogo nie planuje obrzezac ani obrazac.Ja uwazam ze Richard zawalał i nic nie pomógł jesienią i czas go zamienic kims solidniejszym i napewno jest kilku bramkarzy wolnych na rynku.Ci dwaj nie mają szans.

aspius - 12 stycznia 2013, 15:10:44 - *.131.133.25
Nie mamy bramkarzy , ani obrony, skład conajwyzej na srodek I ligi.

oskar - 12 stycznia 2013, 15:38:00 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
spadac podbeskidzie slabizna

PawioLo - 12 stycznia 2013, 15:56:16 - *.174.228.104
Jak spisał się testowany zawodnik Przeboju Wolbrom Sławomir Duda?

Kibic - 12 stycznia 2013, 18:14:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Alan Rekord Pamięta

Kibic - 12 stycznia 2013, 18:15:48 - *.ssp.dialog.net.pl

janek - 12 stycznia 2013, 21:37:05 - *.ssp.dialog.net.pl
kogo oni sprowadzili????????????byłem, widziałem. to są zawodnicy którzy mieli być wzmocnieniem????????????????ten bramkarz to wygląda jakby zaczynał się uczyć grać w piłkę. błędy, niepewny, brak wyczucia w polu. obrony nie było, a teraz jest smutek na to patrzec.amen. módlmy się zebyśmy nie zostali pośmiewiskiem ligi

Majkel - 13 stycznia 2013, 0:46:53 - *.dynamic.chello.pl
Pięknie GieKSa ole Oby tak było w lidze!

ŻabaGieKSa - 13 stycznia 2013, 7:43:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo GieKSa!!!chlubo Katowic!

Cezar1978 - 13 stycznia 2013, 10:07:58 - *.range86-147.btcentralplus.com
Fajnie jakby Gks Katowice po tylu latach zawital do Extraklasy

msk@wp.pl - 13 stycznia 2013, 11:55:15 - *.59.75.251
Sparing beznadziejny a z naszych to na ekstraklasę nadaje się kilku zawodników Chmiel, Ziajka, Demjan, Pawela, Konieczny i Zajac u reszty nie widzę jakiegoś potencjału. Fatalny mamy środek, który w każdym meczu jest zdominowany przez drużynę przeciwną nawet I ligowy GKS, natomiast obrona to chyba na 2 ligę się nadaje.

Obiekywny - 13 stycznia 2013, 16:07:29 - *.3s.pl
podbeskidzie 1 liga czeka.A potem 2 i tam sie moze zatrzymacie

Dulas - 13 stycznia 2013, 22:09:17 - *.ustka.vectranet.pl
Bravo-Konieczny nareszcie gra !!!!!

remands - 13 stycznia 2013, 23:30:39 - *.internetia.net.pl
Hehe, Gieksa wygrała ze spadkowiczem z Ekstraklasy i już niektórzy widzą ją na Jej miejscu. Najpierw niech utrzyma się w I lidze!

jolan - 14 stycznia 2013, 9:37:15 - *.adsl.inetia.pl
W Bielsku po staremu trzeci trener ale gramy taksamo; sporo strzelamy ale tracimy jeszcze więcej...peace