26 stycznia 2013, 15:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Arka Gdynia 2-1 Olimpia Elbląg
Dawid Kubowicz 10, Dariusz Formella 76 - Rafał Lisiecki 50

Arka Gdynia: (I połowa) Maciej Szlaga - Dawid Kubowicz, Sławomir Cienciała, Wallace, Marcin Radzewicz - Paweł Brzuzy, Mateusz Szwoch, Marcin Dettlaff, Michał Jankowski - Marcus Vinícius (23 Janusz Surdykowski), Maciej Górski. (II połowa) Jakub Miszczuk - Sławomir Cienciała, Krzysztof Sobieraj, Tomasz Jarzębowski, Piotr Tomasik - Rafał Grzelak, Piotr Kuklis, Michał Rzuchowski, Dariusz Formella - Janusz Surdykowski, Marcus Vinícius.

Olimpia Elbląg: Aleksiej Rogaczow (46 Kamil Hrynowiecki) - Michał Ressel (73 Marcin Rąbczyk), Bartosz Broniarek (73 Daniel Folusiewicz), Oleg Ichim (73 Rafał Maciążek), Tomasz Sedlewski (46 Witalij Nadijewskij, 82 Karol Kuciński), Kamil Piotrowski (46 Kiriłł Raduszko), Marek Paprocki (73 Rafał Pietrewicz), Adrian Stępień (46 Patryk Burzyński), Piotr Skokowski (46 Rafał Lisiecki), Kamil Graczyk (73 Damian Pazur), Krzysztof Wierzba (73 Robert Zieliński).

W sparingowym spotkaniu Arka Gdynia wygrała 2-1 (1-0) z drugoligową Olimpią Elbląg.

Olimpia testowała m.in. Krzysztofa Wierzbę z Pilicy Białobrzegi oraz Marcina Rąbczyka i Adriana Stępnia z Kaszubii Kościerzyna.

źródło: własne / arkowcy.pl / Arka Gdynia / WM.pl / Portel

Dodano: 26 stycznia 2013, 16:50:43

aro - 26 stycznia 2013, 16:58:10 - *.net.pbthawe.eu
W Elblągu na chrzcie imion nie dają patrz Wierzba i StepieńCo kraj to obyczaj;)

XXX - 26 stycznia 2013, 17:08:21 - *.cdma.centertel.pl
Jak wypadł Jankowski Michał z Jezioraka Iława

Mol - 26 stycznia 2013, 17:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ojojojoj wymęczyli biedaczki z II ligowym średniakiem szkoda, że nie dojdzie do sparingu z Lechią, poznalibyście miejsce w szeregu po raz kolejny.

do Mol - 26 stycznia 2013, 17:11:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja widze ze ty sie bardziej przejmuesz Arka niz lechia dzieki.

Juzo - 26 stycznia 2013, 17:20:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
@aro - w Wierzba i Stępień w składzie
Olimpii to są pseudonimy, nie nazwiska.

oe - 26 stycznia 2013, 17:25:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@aro. A twoim tatusiem nie jest Małkowski?

janusz - 26 stycznia 2013, 17:43:01 - *.gdynia.mm.pl
Mol nie ciesz sie tak bo i tak jestescie beznadzieja liga mistrzow to wasze niedoczekanie. Myslcie tylko zeby sie utrzymac w ekstraklasie to bedzie sukces.Jak Donka zabraknie to dla Was tylko druga liga. A sparingu z wami to nigdy nie bedzie bo nasza Areczka z badziewiem nie gra.

Stomil - 26 stycznia 2013, 18:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie musi zabraknąc Donka.Wystarczy że rzad sprzeda udziały 53% Lotosu w prywatne ręce.Będzie wtedy po ptokach i spadek co sezon do 3 ligi.Tzw brak motywacji

SAJMON - 26 stycznia 2013, 18:23:36 - *.dynamic.chello.pl
Dobre i to ;-D TAG
Mol,musisz być strasznie pustym typem skoro jedyna twoja rozrywka to napinanie się na wątki Arki... Siedzisz pewnie w czterech ścianach i zazdrościsz innym,że są lubiani i mają kolegów. Nie mam do Ciebie urazy,żal mi takich jak Ty...

Mol - 26 stycznia 2013, 18:23:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co do tego ma Lotos? Lotos daje 6 MLN zł, to jest 1/5 budżetu klubu, rzeczywiście - miazga "areczka" nie zagra z Lechią, bo boi się takiego 0:7 do dostali wasi psiapsiele z gryfa. A o lidze mistrzów w Gdańsku to tylko takie pomioty jak ty janusz wspominają, żeby poleczyć kompleksy hehe

widz - 26 stycznia 2013, 18:30:02 - *.ip.media3.com.pl
No, No same sukcesy w sparingach, pewny awans do ekstraklasy.Szybciej awansujcie zawsze to 6punktów pewnych.

Piotr - 26 stycznia 2013, 18:31:52 - *.61.210.150
Mol ty człowieku trochę poszperaj w różnych źródłach to się dowiesz, kto sponsoruje twój klub. To że Lotos daje 6 mln to prawda, a reszte dają jakie firmy ? Odpowiedź państwowe, bo plemiel załatwił. Ostatnio była analiza najbardziej lubianych klubów przez sędziów i kto wygrał? Nikt na tym forum nie był zdziwiony

Convers - 26 stycznia 2013, 18:36:10 - *.85-237-169.tkchopin.pl
Wiedziałem, że Mol to nie byle kibic tylko beton, tylko czyhał aż znajdzie się jakiś te,at o Arce i pisał różne farmazony, kompleksy niektórych ludzi naprawdę mnie przerażają..

Tag - 26 stycznia 2013, 18:40:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja lubie czytac tych napinaczy chociaz wiem co ich boli pozdro od malka dla mola haha

ddd - 26 stycznia 2013, 19:20:18 - *.228.6.160
Ja lubie takich napinaczy. Najpierw po meczu z CRACOVIA gdzie ludzie przyszli zobaczyc stadion krzyczeli ze taka frekwencja zostanie utrzymana przez caly czas potem ze beda puchary. I jak sie skonczylo???pucharow nie ma a stadion przynosi wielotysieczne,w dluzszym okresie milionowe dlugi:-)

tlg - 26 stycznia 2013, 19:48:21 - *.dynamic.chello.pl
To Arka miala grac w lidze mistrzow zapomieliscie

tsp - 26 stycznia 2013, 19:49:11 - *.netpower.pl
ciencis wraca na Podbeskidzie,jednak cienko płaci ta Arka

aspius - 26 stycznia 2013, 19:49:19 - *.131.133.25
Jak zagrał Sławek Cienciała - To prosba do kibiców Arki.

zenon - 26 stycznia 2013, 19:52:26 - *.lupro.net
w tym meczu obaj testowani obrońcy (Kubowicz, Cienciała) należeli do wyróżniających się graczy w naszym zespole
opis z relacji na głównej stronie

maRio Gdań - 26 stycznia 2013, 21:20:13 - *.limes.com.pl
Mecz ogólnie wyrównany z niewielką przewagą dla Arki, Olimpia przy odrobinie szczęścia mogła doprowadzić do remisu już w I połowie. Co do ostatecznego wyniku to nie ma się co podniecać bo trener Raduszko na ostatnie 15 minut wpuścił aż 6 młodych nieopierzonych zawodników (po prostu dał młodzieży się pokazać na porządnym stadionie)i zaraz po tej hurtowej zmianie wpadł gol dla Arki. Podsumowując wcale nie było widać, że to I-ligowiec grał z II-ligowcem

jasiu - 26 stycznia 2013, 21:49:11 - *.dynamic.chello.pl
To byliśmy na innych meczach, bo w drugiej połowie cały czas przy piłce była Arka i gra toczyła się wyłącznie na połoie Olimpii. Zabrakło tylko bramek.
To zresztą nieważne, jeszcze wiele sparingów przed Arką....
Myślę, że w lidze będzie dużo lepiej niż jesienią...

jasiu - 26 stycznia 2013, 21:58:50 - *.dynamic.chello.pl
do aspius - Cienciała w pierwszej połowie zagrał jako stoper i trudno coś powiedzieć o jego grze, bo przeciwnik mało atakował.
W drugiej połowie zagrał na prawej obronie i grał bardzo dobrze, cały czas uczestniczył w akcjach ofensywnych. O grze obronnej trudno coś powiedzieć, bo przewaga Arki była za duża.

jaul - 26 stycznia 2013, 22:51:25 - *.dynamic.mm.pl
do Mol nie zdziw sie jak w sparingach bedziecie wszystkich ogrywac a przyjdzie do ligi i calkiem splesniejecie

Pogoń Szcz - 27 stycznia 2013, 0:36:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibiców Arki: Wiecie może czemu nie zagrał Zwoliński w tym sparingu?

jk - 27 stycznia 2013, 8:21:34 - *.dynamic.chello.pl
Razem z Myrkem szuka flagi Redlowa.

dzl - 27 stycznia 2013, 8:44:32 - *.dynamic.mm.pl
Jankowski z Jezioraka in plus.Cienciała ok,ale i Kubowicz też dał rade.

naftalina - 27 stycznia 2013, 8:58:40 - *.elblag.vectranet.pl
Wspólniku z szafy Molu jaki wynik LG z tfu Concordią Elbląg padł ostatnio w sparingu!

Mol - 27 stycznia 2013, 13:39:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha typowy tekst zakompleksionego arkowca:D jaki wynik był? ano porażka 1:2, a wiesz jakie wyniki były z Polonia wawa i waszymi psiapsiółkami z gryfa :D ?

omg90 - 27 stycznia 2013, 15:03:03 - *.dynamic.chello.pl
Jedziecie na Mola, a ciekawe co piszecie o "arkowcu", który w każdym temacie o Lechii Gdańsk pisze swoje farmazony, że aż się śmiać chce.

sledz - 27 stycznia 2013, 18:05:24 - *.lublin.mm.pl