12 stycznia 2013, 13:00 - Wągrowiec
Nielba Wągrowiec 0-2 Warta Poznań
Dariusz Michalak 25, Gracjan Konieczny 60

Nielba Wągrowiec: (I tercja) Michał Pytkowski - Patryk Sergiel, Dawid Jasiński, Łukasz Jasiński, Mikołaj Wicberger, Marcin Ankudowicz, Maciej Scherfchen, zawodnik testowany, Jakub Mrozik, Karol Gregorek, Michał Goliński. (II tercja) Michał Pytkowski (Marek Bihun) - Jakub Księżniakiewicz, Dawid Jasiński, Łukasz Jasiński, Mikołaj Wicberger, Marcin Ankudowicz, Maciej Scherfchen, Błażej Nowak, Jakub Mrozik, Karol Gregorek, Michał Goliński. (III tercja) Marek Bihun - Karol Dudziński, Dawid Jasiński, Łukasz Jasiński, Patryk Sergiel (Jacek Figaszewski), Adrian Mikołajczak, Patryk Polak, zawodnik testowany, Jakub Mrozik, Karol Gregorek, Paweł Nawrocki.

Warta Poznań: (I tercja) Kamil Gołębiewski - Dariusz Michalak, Krzysztof Kmieć, Maciej Kowalewski, Michał Grzesiek - Sebastian Wiśniewski, Kamil Nytko, Adrian Marciniak, Filip Marciniak - Gracjan Konieczny, Karol Lewandowski. (II tercja) Kamil Gołębiewski - Dariusz Michalak, Krzysztof Kmieć, Maciej Kowalewski, Wojciech Onsorge - Sebastian Wiśniewski (41 Marcin Kikowski), Kamil Nytko (55 Dawid Czerniejewicz), Rafał Napierała, Filip Marciniak - Gracjan Konieczny, Karol Lewandowski. (III tercja) Patryk Guzikowski - Dariusz Michalak, Krzysztof Kmieć, Maciej Kowalewski, Wojciech Onsorge - Marcin Kikowski, Dawid Czerniejewicz, Rafał Napierała, Patryk Stojak - Gracjan Konieczny, Karol Lewandowski.

sędziował: Artur Kurek (Damasławek).

grano 3x30 minut.

W swoim pierwszym zimowym sparingu pierwszoligowa Warta Poznań złożona z juniorów i zawodników testowanych pokonała 2-0 (1-0, 2-0) trzecioligową Nielbę Wągrowiec.

źródło: własne / Nielba Wągrowiec / Warta Poznań

Dodano: 12 stycznia 2013, 14:47:07

Piciu - 12 stycznia 2013, 14:54:34 - *.icpnet.pl
nieźle

bobik - 12 stycznia 2013, 14:55:54 - *.play-internet.pl
haha juniorzy ograli galaktyczny Wągrowiec...SHERFEN,GOLINSKI,GREGOREK I JASINSKI nie podolali wyznaniu!

paweł - 12 stycznia 2013, 15:09:49 - *.syriusz.net.pl
haha bobiku, mecz słaby warunki pogodowe katastrofalne warta bardziej wybiegana, akcji więcej po stronie nielby więcej strzałów oddała nielba w światło bramki ale liczy się to co w siatce warta zdobyła 2 gole nielba 0 brawo dla warty

kibic - 12 stycznia 2013, 16:33:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo WARTA

Flociarz - 12 stycznia 2013, 16:35:30 - *.globalconnect.pl
Kamil Gołębiewski Flota pamieta Twoj swietny mecz z Zaglebiem i wygrana po golu Dziuby dzieki.

Nyrol - 12 stycznia 2013, 22:24:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Każdej ligi znam smak Zawsze Wierni Jak Kibice Zagłębia Sosonowiec Zawsze Jest I będzie Warta i Sosnowieckie Zagłębie Pozdrowienia dla Skins ZS od Warta Old Skins z lat 80-ych!!!!!!!!!!!

buba - 12 stycznia 2013, 23:58:02 - *.wegorzewo.mm.pl