Światowid Łobez 1-12 Pogoń Szczecin
Łukasz Petera 90 - Łukasz Zwoliński 3, 16, 24, 39, 41, 68, Kamil Zieliński 18, 44, Alan Błajewski 27, Andradina 29, 62, Maciej Dąbrowski 59

Pogoń Szczecin: Dawid Kudła (65 Łukasz Botsch) - Lucas dos Santos Xavier, Maciej Dąbrowski, Sebastian Rudol, Rafał Gutowski (46 Łukasz Wójcik) - Alan Błajewski, Dawid Kort, Andradina, Bartosz Flis, Kamil Zieliński - Łukasz Zwoliński.

sędziował: Marcin Dubaniewicz (Szczecin).

W sobotnim spotkaniu towarzyskim występujący w klasie okręgowej Światowid Łobez przegrał z Pogonią Szczecin 1-12 (0-9). Mecz rozegrano z okazji 50-lecia łobeskiego klubu.

W barwach Pogoni zagrał m.in. 18-letni bramkarz Łukasz Botsch, który w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu występował w drużynie Młodej Ekstraklasy szczecińskiego klubu.

źródło: własne / Pogoń Szczecin

Dodano: 29 czerwca 2013, 14:01:08

Portiernia - 29 czerwca 2013, 14:04:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwolin to przez całą karierę tyle nie strzelił.

65 - 29 czerwca 2013, 14:04:02 - *.31.22.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A prosiłem Zwolaka żeby coś strzelał a Ten aż 6.

Szczerze mówiąc...
Kiedy widziałem komenty napinaczy z Zabrza że wygrali tylko 8-0 z jakimś Huraganem i są to słabiacy to chce mi się śmiać! Mam nadzieje że trzeźwo myślący kibice MKS-u nie będą tak mówić...
Wygrali 12-1 i to najlepszy trening strzelecki jaki mógłby być! Tak samo jak wygraliśmy z Kotwicą wysoko przed sezonem co dało nam wyniki w pierwszym meczu z Zagłębiem Lubin czyt. 4-0.

pogodno - 29 czerwca 2013, 14:58:02 - *.pools.arcor-ip.net
Brawo Pogon .Pewnie by bylo wiecej wpisow jakby Pogon zremisowala albo przegrala

rbn - 29 czerwca 2013, 14:59:26 - *.uznam.net.pl
poprosze sklad Swiatowidu ;)

Marcinos - 29 czerwca 2013, 15:48:22 - *.static.espol.com.pl
Sędzia Marcin Dubaniewicz jest ze Stargardu Szczecińskiego, a nie ze Szczecina ;)

asdasdsa - 29 czerwca 2013, 16:00:25 - *.globalconnect.pl
O 16 mecz z Jagą

siara - 29 czerwca 2013, 16:58:34 - *.dsl.emhril.sbcglobal.net
Pogon 1-0 Jagielonia po 45 minutach.

needle@op. - 29 czerwca 2013, 18:09:48 - *.adsl.inetia.pl
Skład o który prosisz jest tajny, bo miejscowy proboszcz nie zezwolił na publikacje. Niemniej w tajemnicy tu napiszę. Nie wydaj mnie tylko, ok...?
bramka- Jarowit
Obrona- Arkona, Ran, Rugia, Połabski
Pomoc - Perun [Litwa], Rujewita (73 Ludziwit),Trzygłów, Świętopełk
Atak- Swaróg (46 Thor), Dzadzboga (69 Petera)
trener: Wit Święty

KKS - 29 czerwca 2013, 18:19:14 - *.play-internet.pl
sędzia ze Szczecina.ehhhh,ten Wdowiec niczego się nie nauczył?

darek - 29 czerwca 2013, 18:52:38 - *.ip.media3.com.pl
Hallo, Kibice Arki , Zwolinski jest do wypożyczenia, duzo bramek strzelił. Taki bramkostrzelny a wy go nie chcecie?? HA,HA,HA,

darek - 29 czerwca 2013, 18:53:45 - *.ip.media3.com.pl

lucky - 29 czerwca 2013, 20:33:21 - *.hsd1.nj.comcast.net
Tato Edi zaprowadzil dzieci na strzelnice no to sobie postrzelali......

sierpc - 29 czerwca 2013, 22:34:23 - *.23.108.67