2 lipca 2013, 16:00 - Gdynia (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Arka Gdynia 6-1 Olimpia Grudziądz
Michał Szubert 9, 17, Dawid Kubowicz 23 (k), Tomoki Fujikawa 35, Łukasz Jamróz 62, Piotr Tomasik 87 - Adrian Frańczak 78

Arka Gdynia: (I połowa) Jakub Miszczuk - Arkadiusz Ryś, Klimas Gusočenko, Wallace, Dawid Kubowicz - Adam Piątkowski, Michał Rzuchowski, Piotr Pietkiewicz, Tomoki Fujikawa, Paweł Wojowski - Michał Szubert. (II połowa) Michał Szromnik - Gláuber Souza Couto, Tomasz Jarzębowski, Krzysztof Sobieraj, Piotr Tomasik - Marcus Vinícius, Radosław Pruchnik, Mateusz Szwoch, Łukasz Jamróz, Mateusz Szulc - Arkadiusz Aleksander.

Olimpia Grudziądz: (I połowa) Krzysztof Żukowski - Robert Pisarczuk, Michał Łabędzki, Marcin Woźniak, Adrian Bielawski - Maciej Rogalski, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Dariusz Gawęcki, Robert Szczot - Jakub Zabłocki. (II połowa) Krzysztof Żukowski (60 Mateusz Zaniewski) - Artur Bogusz, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Woźniak, Adam Banasiak - Łukasz Suchocki, Mateusz Górka, Bartosz Śmietanko, Piotr Ruszkul, Adrian Frańczak - Adam Cieśliński.

żółta kartka: Bogusz.

widzów: 400.

W spotkaniu sparingowym pierwszoligowców Arka Gdynia wygrała z Olimpią Grudziądz 6-1 (4-0).

W grudziądzkim zespole zagrał bramkarz Mateusz Zaniewski, który ostatnio przebywał na wypożyczeniu w Warcie Sieradz.

źródło: własne / Arka Gdynia / Arkowcy.pl

Dodano: 2 lipca 2013, 17:42:34

waldiAG - 2 lipca 2013, 17:44:07 - *.dynamic.mm.pl
ładnie ale nie ma co się podniecać

gks - 2 lipca 2013, 17:46:34 - *.opera-mini.net (*.23.198.53)
4 bramki przez tego bramkarza Zukowskiego...potrzebujemy jakis porzadnych wzmocnien a nie takich zawodnikow jak np.on albo zablocki z ktorego nawet na relacji arki mieli posmiewisko ze wyglada jakby same fast foody jadl

DiabloGKS - 2 lipca 2013, 17:47:41 - *.smgr.pl
Na szczęście to tylko mecz sparingowy. Mecz przegrany głównie przez fatalne błędy bramkarzy,którym dziękujemy. Nie wiem czy testowanie takich zawodników ma jakikolwiek sens. Pytanie również gdzie się podział dotychczas testowany Sapela?. Liczę że taki mecz się już nie powtórzy. AVE GKS !!!

b - 2 lipca 2013, 17:48:18 - *.147.248.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
arka,ksg,1 liga

potryk - 2 lipca 2013, 17:48:32 - *.dualog.no (*.168.4.145, 173.243.100.178, 127.0.0.1)
Gratki z Bergen!!!Nasza Areczka ole!!!

Arka, gol! - 2 lipca 2013, 17:51:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pytanie do kogoś, kto widział mecz: Jak grał Szubert? (I nie mam na myśli "Ave Maria"). Jak się spisał Gusočenko i Jamróz? Glauber? Fujikawa? Z góry dzięki za odpowiedź.

trener - 2 lipca 2013, 17:53:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak grał Adam Piątkowski w Arce?

jj - 2 lipca 2013, 18:00:17 - *.dynamic.mm.pl
Ładny mecz ale jak wiadomo sparingi to sparingi. Z testowanych piłkarzy wg mnie najlepiej wypadł Glauber i Szubert , japończyk również miał swoje momenty ale to jeszcze nie to nie to. Końcówkę meczu popsuła pogoda ale mecz jak na sparing mógł się podobać.

kibic - 2 lipca 2013, 18:31:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Żukowski to poziom LZS jakiegoś 5 bramek jego.

mkk - 2 lipca 2013, 18:40:03 - *.dynamic.chello.pl
Brawo;
grajmy tak w lidze a może będzie niespodzianka...

miś - 2 lipca 2013, 18:42:47 - *.dynamic.chello.pl
bardzo poprawna gra Rysia,odważny jeden na jeden,bardzo dobre krycie.

Paka - 2 lipca 2013, 18:43:35 - *.gdynia.mm.pl
Szubert zagrał bardzo fajnie wręcz przypominał mi gra Jurka Zawiślana piłka go szuka a On wie co należy do Jego obowiązków i pyka brameczki,świetnie się zastawia, poza tym w lidze strzelił w każdym meczu z Lechia po bramce no i chce u Nas grac.
Pierwsza połowa gra przyjemna dla oka.
Widzów z 500 nie wiem skąd te 100 jakby redaktorzyna policzyła krzesełka i stojących to by takich herezji nie wypisywała

obiektywny - 2 lipca 2013, 18:47:48 - *.gdansk.vectranet.pl
Czyżby to byłą myśl szkoleniowa Kafarskiego??

mim - 2 lipca 2013, 18:53:29 - *.centertel.pl
Widzow sto,kpiny jakies,wrocilem z meczu, w jednym rzedzie siedzialo stopiecdziesiat razy czterurzedy i gorny rzad stojacy.Pilkarsko Arka o dwie klasy lepsza w kazdym elemencie gry.

Fc.Knurów - 2 lipca 2013, 19:15:52 - *.opera-mini.net (*.184.62.217)
Bravo Areczka ! Tylko tak dalej w lidze i za niecały rok ... przyjdzie wiosna i lepsze czasy,powróci Gdynska Areczka w szeregi Extraklasy.

obiektywny - 2 lipca 2013, 19:24:35 - *.gdansk.vectranet.pl
Jaka Ex?? Z czym?? Z tym składem?? Dobre

art - 2 lipca 2013, 19:30:18 - *.ip.media3.com.pl
Zobaczycie extraklasę jak swinia niebo

mim - 2 lipca 2013, 19:36:10 - *.centertel.pl
Awans Arki i chyba Gieksy.

Fc.Knurów - 2 lipca 2013, 19:38:46 - *.opera-mini.net (*.184.62.217)
@art : spadaj Betonie udzielac sie na news swego klubu

Slim dog - 2 lipca 2013, 19:41:25 - *.158.217.103.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tym roku to wasza kolej na awans,czego wam bardzo życze bracia .ZL&AG

Slim dog - 2 lipca 2013, 19:44:04 - *.31.167.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jaro - 2 lipca 2013, 19:46:27 - *.dynamic.chello.pl
Pięknie Arka. To tylko sparing ale cieszy bardzo dobra gra i to że piłka chodzi po ziemi a Areczka nasza gra piłką. A nie lega do przodu jak to dawniej bywało. No i super było bęcki spuścić kafarskiemu.

łapa - 2 lipca 2013, 19:53:03 - *.tvgawex.pl
to prawda że zabłocki taki cieńki? a jak adaś cieśliński zagrał?

Obiektywni - 2 lipca 2013, 20:05:28 - *.gdansk.vectranet.pl
Zastanawiam się, dlaczego zamilkli wszyscy eksperci od Olimpii w ekstraklasie. Czyżby Olimpia ćwiczyła, warianty jak utrzymać się w 1 -szej lidze, byle nie awansować. bo dalej uważam, że jej nie stać na Ekstraklasę. pz dla nienormalnych.

kibic - 2 lipca 2013, 20:49:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczcie na sklad Olimpii ....przeciez w lidze to 4-5 zagra co dzis grali.Po drugie wiekszosc bramek zawalil testowany bramkarz czym pewnie przekreslil swoje miejsce w klubie.Poczekajmy do meczow ligowych wtedy oceniajmy bo mecz sparingowy po trzech treningach o niczym nie musi mowic.

załamany k - 2 lipca 2013, 21:03:19 - *.centertel.pl
Pocieszę Ciebie,że w Arce w pierwszej połowie grali głównie testowani i rezerwowi.A i tak Olimpia była tylko tłeeeeeem

obiektywny - 2 lipca 2013, 21:08:12 - *.gdansk.vectranet.pl
Panowie..bez podniet To tylko nie mająca żadnego znaczenia gra kontrolna. Mecze o pkt to zupełnie inna bajka. Olimpie personalnie silniejsza niż Arka.

qwe - 2 lipca 2013, 21:33:02 - *.dynamic.mm.pl
czym silniejsza? nazwiskami od lat bez sukcesow? za skabymi na ekstraklase? Kto zbawi Olimpie: Kowalczyk? Ruszkul ? Cieslinski Labedzki. czy moze szrot-Szczot czy Franczak? Arka ma medalistow mistrzow Polski juniorow z 2 ostatnich lat z czego 4 dzisiaj zagralo. do tego kilku innych mlodych. Oczywiscie jest Dziadek Jarzebowski, Sobieraj i Radzewicz ale generalnie to mloda ekipa w preciwienstwie do Olimpii

oskar - 2 lipca 2013, 21:36:01 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
nie widze w skladzie ARKI - CZaickiego to rozumiem za slaby zeby grac u was ?

obiektywny - 2 lipca 2013, 21:46:08 - *.gdansk.vectranet.pl
Tych medalistów to Ty możesz sobie wystawiać na jr...ewentualnie w sparingach. Przyjdzie liga i zweryfikuje ich juniorskie umiejętności. Nikt Olimpii zbawiać nie będzie bo w Grudziądzu nie ma ciśnienia na EX.....granie poziomie I ligi to i tak sukces...natomiast co do Arki...to ta ekipa nie ma żadnych szans na Ex.

Freddy - 2 lipca 2013, 22:06:11 - *.gdynia.mm.pl
trener - 2 lipca 2013, 17:53:06 - hgm74.internetdsl.tpnet.pl
Słabo-bardzo słabo.
Z testowanych na plus szubert, Glauber i Gusočenko
Słabo Japończyk i słabo Piątkowski a bardzo słabo Ryś-widać że 1 liga to byłby za wysoki poziom dla niego

karolzhh - 2 lipca 2013, 22:34:03 - *.204.139.172
Co Wy się tak podniecacie i do tego same prostackie zlosliwosci.Arka ma zwycięskiego trenera,ktory na pewno dobrze przygotuje druzyne do sezonu,oby tylko doszly odpowiednie wzmocnienia.

Oli G-dz - 2 lipca 2013, 23:18:43 - *.204.117.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fakt to tylko sparing i testowanie zawodników, ale nie jest miło czytać taki wynik. Niepokoi też jakaś nowa tendencja do testowania zawodników co do których już przed testem wiadomo, że się nie sprawdzą !? Po co to ? Mam nadzieję, że ten Zabłocki to nie pomysł Kafarskiego ?!

trener t.a - 3 lipca 2013, 0:16:29 - *.adsl.inetia.pl
zZablocki to pomysl Kafarskiego i pana Mariusza Ł. czlowieka z tzw.szarej strefy pana prezesa ,który lubi głośne nazwiska bez względu na wiek i przeszłość..........

viking - 3 lipca 2013, 8:24:01 - *.centertel.pl
Byłem na tym meczu i mam świadomość ,że to pierwszy sparing ale oba zespoły są na tym samym poziomie przygotowań a w poziomie kultury gry dzieliła je przepaść.Z testowanych zawodników rewelacyjnie Szubert,Glauberi Litwin.Jeżeli Arka dogada się z Radkiem Pruchnikiem i dopnie przygotowywane dwa dużej klasy transfery to będzie głównym kandydatem do awasu!

Relacja - 3 lipca 2013, 8:29:06 - *.multimedia.pl
Pierwsze 20 minut to gra pod dyktando Olimpii mimo strzelonych dwóch bramek przez Arkę
Olimpia grała do 23 minuty po stracie 3 gola zeszło z nich powietrze do tej pory Olimpia prezentowała sie lepiej od Arki poza oczywiście tym ręcznikiem w bramce wszystkie 4 bramki jego !!
Później grała już tylko Arka

obiektywny - 3 lipca 2013, 15:16:13 - *.gdansk.vectranet.pl
Arka wygrała pierwszy sparing a Wy piszecie o awansie. Dajcie spokój....z takim bzdurami. Jeszcze dobrze przygotowania sie nie zaczęły a Wy Ex widzicie. Dobre

janusz - 3 lipca 2013, 22:18:27 - *.gdynia.mm.pl
A dlaczego ten Silva nie zlozyl podpisu pod nowym kontraktem jak sie dogadal podobno w poniedzialek mial podpisac ktos wie.

Oli G-dz - 3 lipca 2013, 22:54:28 - *.30.22.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sparing przydatny pod tym względem, że wiadomo o kim trzeba zapomnieć zaraz po końcowym gwizdku sędziego !