6 lipca 2013, 11:00 - Brzesko (stadion Okocimskiego KS)
Okocimski KS Brzesko 0-1 Partizán Bardejov
Juraj Kuhajdík 62 (k)

Okocimski KS Brzesko: (I połowa) Aleksander Kozioł - Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Ryś, Konrad Wieczorek - Konrad Cebula, Daniel Brud, Michał Nawrot, Sebastian Marzec, Konrad Czapeczka - Tomasz Ogar. W II połowie grali także: Aleksander Kozioł, Konrad Wieczorek, Patmore Shereni, Damian Byrtek, Kamil Juraszek, Paweł Alancewicz, Valentin Jeriomenko, Dariusz Sosnowski, Robert Smoliński, Sani Goringo Abubakar, Nana.

sędziował: Tomasz Kita (Brzesko).
widzów: 80.

W spotkaniu sparingowym pierwszoligowy Okocimski KS Brzesko przegrał 0-1 (0-0) z Partizánem Bardejov - czwartą drużyną drugiej ligi słowackiej.

W Okocimskim KS zagrali testowani Sebastian Marzec (Halniak Maków Podhalański), Konrad Czapeczka (Bocheński KS), Kamil Juraszek (Śląsk Wrocław), Sani Goringo Abubakar i Patmore Shereni (obaj LZS Piotrówka).

źródło: własne / sportomaks.pl / Dziennik Polski

Dodano: 6 lipca 2013, 13:05:44

OKS - 6 lipca 2013, 13:08:58 - *.28.178.26
Byłem na meczu , 1 połowa nudna , w 2 weszło 3 murzynków . jeden bardzo dobry na skrzydle robił zamieszanie , mecz był do wygrania , bardejov bramka z karnego xd ;D Okocimski jednym słowem był lepszy ;d

OKS - 6 lipca 2013, 13:09:45 - *.68.73.186.debica73.tnp.pl
jak sei zaprezentowal Okocimski, kto sie ew wyroznil itd, kto testowany byl?

OKS - 6 lipca 2013, 13:20:16 - *.28.178.26
Moim zdaniem Daniel Brud,Paweł Alancewicz , 2 murzynków dobrych w ataku 3 obrońca dobrze się podłączał , Dobry ten obrońca z Garbarnii - Ryś . Dobrze zagrał nawet Gordzielik . Moim zdaniem Ci zawodnicy powinni trafić do Okocimskiego
Dobrze zaprezentował się OKS a testowani nie wiem za bardzo :D kto był bo nie poznałem ;D ehhhe ;d

OKS - 6 lipca 2013, 13:29:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A go nie chcileibyscie miec z testowanych bo ja balige,bo jest bez klubu i nie wie czy da rade na 1 lige

OKS - 6 lipca 2013, 13:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl