19 lipca 2013, 13:00 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 3-6 Dolcan Ząbki
Sebastian Janusiński 17, Michał Złotkowski 78, Martin Koćmierowski 98 - Grzegorz Piesio 28, Maciej Tataj 48 (k), 68, Tomasz Prejs 56, Damian Świerblewski 61, Paweł Tarnowski 76

Legionovia Legionowo: (I i II tercja) 12. Mateusz Matracki - 18. Maciej Goliński, 3. Kamil Dankowski, 15. Patryk Łukasik, 2. Paweł Wolski - 4. Mateusz Sołtys, 7. Paweł Tomczyk, 24. Taras Romanczuk, 20. Szymon Lewicki - 13. Michał Złotkowski, 11. Sebastian Janusiński. (III tercja) 1. Kamil Kaminski - 18. Maciej Goliński (81, 21. Bartłomiej Pacuszka), 25. Damian Pracki, 5. Iwan Muczak, 23. Mateusz Pielak - 7. Paweł Tomczyk (81, 6. Maciej Prusinowski), 24. Taras Romanczuk (81, 9. Kordian Latos), 4. Mateusz Sołtys (81, 10. Marcin Rawski), 11. Sebastian Janusiński (81, 8. Bartosz Koperkiewicz) - 13. Michał Złotkowski (81, 17. Martin Koćmierowski), 20. Szymon Lewicki (81, 14. Rafał Maciejewski).

Dolcan Ząbki: (I tercja) 1. Rafał Leszczyński - 3. Rafał Zembrowski, 6. Piotr Klepczarek, 19. Rafał Grzelak - 16. Dawid Ryndak, 23. Szymon Matuszek, 17. Marcin Figiel, 13. Grzegorz Piesio, 24. Damian Świerblewski - 10. Dariusz Zjawiński, 21. Bartosz Wiśniewski. (II tercja) 1. Rafał Leszczyński - 14. Damian Jakubik, 6. Piotr Klepczarek (48, 5. Ryan Kawulok), 19. Rafał Grzelak - 16. Dawid Ryndak (48, 24. Damian Świerblewski), 8. Mateusz Długołęcki, 20. Bartosz Osoliński, 27. Nikola Todorović - 15. Tomasz Prejs, 11. Maciej Tataj, 9. Paweł Tarnowski. (III tercja) 85. Maciej Humerski - 14. Damian Jakubik, 5. Ryan Kawulok, 4. Jan Dźwigała, 18. Łukasz Matuszczyk - 8. Mateusz Długołęcki, 20. Bartosz Osoliński, 27. Nikola Todorović - 15. Tomasz Prejs, 11. Maciej Tataj, 9. Paweł Tarnowski.

sędziował: Artur Radziszewski (Warszawa).
widzów: 100.

W 102. minucie Marcin Rawski (Legionovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Grano 3x35 minut.

Dolcan testował 23-letniego amerykańskiego obrońcę Ryana Kawuloka (ostatnio rezerwy Portland Timbers).

W zespole Legionovii testowani byli m.in. Bartłomiej Pacuszka (Start Otwock), Damian Pracki (Hutnik Warszawa), Maciej Prusinowski (Legia Warszawa ME) i 22-letni ukraiński pomocnik Iwan Muczak (Wołyń Łuck).

źródło: własne

Dodano: 19 lipca 2013, 15:04:49

Osiem - 19 lipca 2013, 15:26:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan na razie rozjeżdża wszystkich w sparingach.Oby tak w lidze

SiewcaZla - 19 lipca 2013, 17:02:27 - *.warszawa.vectranet.pl
Nie wiem, czy określenie rozjeżdża jest adekwatne do tego meczu, obie drużyny w poprzednim sezonie dzieliły 2 ligi różnicy...............

aly - 19 lipca 2013, 17:13:08 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
elegancko. mlodzi made by (L)egia sie ogrywaja

Lenin - 19 lipca 2013, 17:25:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadzam się z SiewcąZla - gdyby Legionovia wykorzystała karnego i byłoby 4:6 to nie wiem czy byłby to powód do zadowolenia dać sobie wbić 4 gole niedawnemu trzecioligowcowi

poswojemu - 19 lipca 2013, 17:40:13 - *.175.68.226
Wynik jakby w hokeja grali, a mecz jeszcze na tercje podzielony. Mogli jeszcze grać do 10 strzelonych bramek tak jak na dworze hehe

Ciamciara - 19 lipca 2013, 17:46:55 - *.180.158.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
hie hie

jb - 19 lipca 2013, 18:30:34 - *.19.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Ale Pacuszka się stoczył. A za taki kiedys talent uchodził...

jjj - 19 lipca 2013, 19:59:29 - *.uznam.net.pl
ciekawe...
"W sparingowym spotkaniu rozegranym w Legionowie miejscowa drugoligowa Legionovia przegrała z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki 3-6 (1-1, 1-5). "
jak przy wyniku 3-6 mogło być 1-1,1-5?

kuri - 19 lipca 2013, 21:06:36 - *.dynamic.chello.pl
Ten Janusiński kocur, moze niech go dolcan kupi

nikt - 19 lipca 2013, 22:06:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jjj
W nawiasach podawane są wyniki po poszczególnych tercjach. Po pierwszej było 1-1, a po drugiej 5-1

znow - 20 lipca 2013, 17:37:02 - *.centertel.pl