9 lipca 2013, 15:00 - Grodzisk Wielkopolski
Lechia Gdańsk 1-0 KS Polkowice
Adam Duda 89

Lechia Gdańsk: Mateusz Bąk - Krzysztof Iwanowski, Krzysztof Bąk, Rafał Janicki, Christopher Oualembo (63 Piotr Jaroszek) - Kacper Łazaj (28 Przemysław Czerwiński, 46 Bartłomiej Smuczyński), Mateusz Machaj (74 Adam Pazio), Wojciech Zyska (76 Przemysław Czerwiński), Przemysław Frankowski, Piotr Grzelczak (46 Patryk Tuszyński, 66 Kacper Łazaj) - Adam Duda.

KS Polkowice: (I połowa) Przemysław Kazimierczak - Adrian Żmija, Dawid Wacławczyk, Rafał Darda, Jakub Groszkowski, Damian Ałdaś, Rafał Karmelita, Paweł Garyga, Karol Fryzowicz, Szymon Sołtyński, Piotr Karłowicz. (II połowa) Damian Primel - Mateusz Bartków, Piotr Kucharzak, Ariel Famulski, Krzysztof Drzazga, Konrad Kaczmarek, Mateusz Kochman, Maciej Bancewicz, Damian Miętek, Adrian Droszczak, Maciej Wasilewski.

W drugim dzisiejszym spotkaniu sparingowym Lechia Gdańsk wygrała 1-0 (0-0) z drugoligowym KS-em Polkowice.

@ - 9 lipca 2013, 16:52:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przynajmniej potrafią zremisować z takim Hapoelem, a grając drugim składem ze słabszą drużyną wygrać, ale Ty dalej żyj w swoim smutnym świecie;*

kibol - 9 lipca 2013, 16:53:36 - *.polkowice.vectranet.pl
Czemu nie ma info ze zbyszek mandziejewicz zostal drugim trenerem w Polkowicach...

obeznany - 9 lipca 2013, 16:56:15 - *.dynamic.chello.pl
Zdecydowana przewaga Lechii na boisku, wynik mógł i powinien być dużo wyższy.

widz - 9 lipca 2013, 18:16:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
chyba nie byłes na meczu skoro piszesz takie o zdecydowanej przewadze Lechii czesciowo napewno ale kas bardzo fajnie atakował i umiejętnie sie bronił mecz z lekka przewaga gospodarzy

ktos - 9 lipca 2013, 18:18:42 - *.31.146.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz Barcelona widząc tę wyniki może się martwić o wygraną

aly - 9 lipca 2013, 18:27:37 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
o i Wasyl w gorniki zagral

kibol - 10 lipca 2013, 16:32:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik Polkowice mogło wygrać te spotkanie mimo większej przewagi 1 połowie polkowicznie grali bardzą dobrą gre starali sie kontaktować tylko ze bramkarz Mateusz Bąk świetne interwencje mniał w jednej drugie połowie a jeśli chodzi o Duda wykorzystał sam na sam bramkarze i strzelił bramke

Syrop - 11 lipca 2013, 23:49:31 - *.adsl.inetia.pl