13 lipca 2013, 11:30 - Radenci
Górnik Zabrze 0-3 FK Donji Srem (Pećinci)
Damjan Marčeta 69, Stefan Aškovski 73, Marko Prljević 84

Górnik Zabrze: Norbert Witkowski (46 Pāvels Šteinbors) - Paweł Olkowski (70 Tomasz Wełnicki), Adam Danch (85 Michał Płonka), Seweryn Gancarczyk (85 Maciej Mańka), Rafał Kosznik (86 Mateusz Słodowy) - Łukasz Madej (31 Préjuce Nakoulma, 84 Kamil Cupriak), Mariusz Przybylski (75 Konrad Nowak), Krzysztof Mączyński, Maciej Małkowski (81 Bartosz Iwan), Wojciech Łuczak (27 Sergei Mošnikov) - Mateusz Zachara (77 Szymon Skrzypczak).

FK Donji Srem (Pećinci): (I połowa) Nemanja Belić - Ivan Božović, Danilo Kuzmanović, Igor Miladinović, Nemanja Pešić-Lakić, Lazar Čordašić, Filip Stojanović, Goran Janković, Đuro Zec, Nenad Lukić, Miljan Govedarica. (II połowa) Mladen Živković - Ivan Lakićević, Stefan Aškovski, Marko Prljević, Đorđe Vukobrat, Stefan Bukorac, Uroš Košutić, Rade Krunić, Petar Ilić, Damjan Marčeta, Ognjen Škorić.

żółte kartki: Mošnikov - Krunić.

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Słowenii Górnik Zabrze przegrał 0-3 (0-0) z FK Donji Srem (Pećinci) - 11. drużyną serbskiej ekstraklasy.

W barwach serbskiego klubu zagrał były zawodnik GKS-u Bełchatów Goran Janković.

Wojtek - 13 lipca 2013, 13:21:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedna bramka w sześciu meczach.Może te wyniki skłonią zarząd do znalezienia napastnika.

wongiel - 13 lipca 2013, 13:25:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
śmiech na sali ;)górnik murowany spadek.

adam_nawal - 13 lipca 2013, 13:37:39 - *.215.203.230-internet.zabrze.debacom.pl
Po powrocie dokonamy analizy całego zgrupowania, tę ostatnią porażkę i fakt, że w 6 meczach strzeliliśmy tylko 1 bramkę - bierzemy na klatę i już myślimy o meczu z Wisłą...

marcin - 13 lipca 2013, 13:39:30 - *.proxnet.pl
zapisałem, faken

mędrzec - 13 lipca 2013, 13:50:40 - *.play-internet.pl
Prezes powinien wystąpić z wnioskiem o podwyżkę.

Tom - 13 lipca 2013, 14:19:04 - *.toya.net.pl
jedna bramka w 6 sparingach, zapowiada ligowy dramat.

dekel#12 - 13 lipca 2013, 15:12:40 - *.dynamic.chello.pl
Bedzie dobrze.Pozdro dla wiary.

chechek - 13 lipca 2013, 15:24:17 - *.play-internet.pl
wynik marzenie, jak brazylia zagrali.

Piastunka - 13 lipca 2013, 16:08:42 - *.komag.pasjo.net
Wynik beznadziejny, fakt. Ale z rokowaniami to lepiej się powstrzymać, ta liga jest tak słaba, że może się tu wszystko wydarzyć. Co jak co, ale mamy w tym sezonie większych kandydatów do spadku niż Górnik.

kryptik83 - 13 lipca 2013, 17:07:22 - *.dynamic.chello.pl
Panie Nawałka... Napastnika nam potrzeba!!!!

aro - 13 lipca 2013, 17:14:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co w Górniku robi Kosznik? może mi ktoś powiedzieć? Ostatnio PZPN wyraził sie jasno : R.Kosznik nadal jest zawodnikiem GKS'u Bełchatów i przez ten sezon ma grać właśnie w tej drużynie.
A poza tym Górnik ma chyba zakaz transferowy, czyż nie? Wytłumaczy mi to ktoś? Bo jak dla mnie, to są kpiny.

!!! - 13 lipca 2013, 18:24:33 - *.bielskobiala.vectranet.pl
AMAtorszczyZNA za jedyne kilkadziesiąt tyś. miesięcznie ...

rakoczy - 13 lipca 2013, 18:51:28 - *.opera-mini.net (*.254.71.119)
pierwszy komentarz proroczy :D

Długi KSG - 13 lipca 2013, 23:28:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Aro sprawa Kosznia jest w PZPN, bo on twierdzil ze jest wolnym zawodikiem a GKS B ze nie. i co do sparingow niech nawet i wszystkie przegrywaja ale w lidze niech graja. A poza tym fakt napastnika nam trza i to fest....

jj - 13 lipca 2013, 23:55:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Parę dni temu Izba do spraw Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN rozstrzygnęła, że Kosznik jest piłkarzem GKS'u Bełchatów.

Tytus - 14 lipca 2013, 12:03:57 - *.31.136.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Górnik ,TSP,Pogoń murowani kandydaci do spadku !

kibic - 14 lipca 2013, 23:29:25 - *.3s.pl
Górnik spadek. W dodatku kibiców na meczach malutko. A stadion chyba nigdy nie powstanie z uwagi na pieniądze. Popytajcie dlaczego odwlekają termin oddania. Ale o prawdziwy powód

A'Tomek - 15 lipca 2013, 13:07:05 - *.icpnet.pl