Sebastian Łętocha 22 - Emmanuel Sarki 42

Stal Mielec: 1. Wojciech Daniel (46, 39. Bogusław Wyparło) - 4. Szymon Kardyś, 5. Sebastian Duda, 3. Mateusz Załucki, 23. Krystian Getinger, 14. Kamil Kościelny, 6. Sebastian Głaz (46, 17. Jakub Żubrowski), 10. Damian Skiba (46, 8. Mariusz Korzępa), 11. Maciej Domański, 16. Damian Buczyński, 20. Sebastian Łętocha.

Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz (46 Gerard Bieszczad) - Patryk Fryc, Osman Chávez, Michał Nalepa, Łukasz Burliga (46 Dominik Kościelniak) - Emmanuel Sarki (75 Michał Szewczyk), Fabian Burdenski, Przemysław Lech, Patryk Małecki (80 Konrad Handzlik) - Dawid Kamiński, Paweł Brożek (46 Kamil Kuczak).

widzów: 1000.

W meczu towarzyskim rozegranym w Mielcu drugoligowa Stal zremisowała z Wisłą Kraków 1-1 (1-1).

W drużynie Wisły od 80. minuty zagrał Konrad Handzlik z ekipy juniorów młodszych krakowskiego klubu.

Antek - 11 sierpnia 2013, 20:04:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znawcy...Grali młodzi z rezerw + piłkarze, którzy z Jagą grali parę minut...

ygly do ki - 11 sierpnia 2013, 20:04:49 - *.zamosc.mm.pl
Przypomnieć Ci, że tabela potem się dzieli na mistrzowską i spadkową?

Wisła - 11 sierpnia 2013, 20:04:52 - *.dynamic.mm.pl
"Biała Gwiazda" wystąpiła w tym meczu w mocno rezerwowym składzie.

jacek - 11 sierpnia 2013, 20:08:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sarki też słaby gdzie ten kapka miał oczy tyle kasy mu dali a w juniorach lepsze chłopaki

capua - 11 sierpnia 2013, 20:19:08 - *.dynamic.chello.pl
malecki, brozek, chavez, sarki to sa mocne rezerwy? ;d

Zeus - 11 sierpnia 2013, 20:34:52 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
To sparing tylko ludzie, nie podniecajcie sie i ogarnijcie gimby, chociaż by podstawa grała i przegrała to i tak to znaczenia nie ma.

deli - 11 sierpnia 2013, 20:37:19 - *.dynamic.mm.pl
Brożek przez całą pierwszą połowę nie dotkną piłki,po przerwie Smuda go zmienił.Chavez totalna padaka na tle 2 ligowca-wstyd.Małecki ambitnie ale bez wsparcia niewiele mógł zdziałac do tego cały czas wyzywany przez kibiców,Sarki zdobył gola ale nic poza tym nie pokazał.reszta słabo.

deli - 11 sierpnia 2013, 20:42:40 - *.dynamic.mm.pl
Mielec podszedł do meczu jakby to był finał ligi mistrzów,ambitnie,całkiem dobrze technicznie w drugiej połowie opadli z sił.mecz rozegrany na jakimś słabym stadionie ,sporo widzów.

??? - 11 sierpnia 2013, 20:45:00 - *.dynamic.mm.pl
To było boczne boisko nr.3 (stadion jeszcze nie jest odebrany) tak więc trudno od takiego boiska oczekiwać żeby było równe nie wiadomo jak.

llv - 11 sierpnia 2013, 20:52:16 - *.mielec253.tnp.pl
Na stronie Stali jest napisane że widzów 1000, prawda to?? Nie mogłem być na meczu to się pytam.

fks - 11 sierpnia 2013, 20:56:43 - *.dynamic.mm.pl
było dużo.

- 11 sierpnia 2013, 21:01:22 - *.dynamic.chello.pl
Wisła grała samymi ogórkami: Brożek, Miśkiewicz, MAłecki, Burliga, Chavez, Nalepa, Sarki

Timur - 11 sierpnia 2013, 21:54:31 - *.45.rev.vline.pl
Bodzio W. gral ???

Stalowiec - 11 sierpnia 2013, 21:57:13 - *.skybroadband.com
Bronił w II połowie.

Timur - 11 sierpnia 2013, 21:58:43 - *.45.rev.vline.pl
Stalowiec a ogolnie Bodzio w jakiej formie?

Stalowiec - 11 sierpnia 2013, 22:27:44 - *.skybroadband.com
Bodzio daje radę, choć rywalizacja jest ciekawa z Danielem. Prawdę mówiąc nie wiem, który będzie pierwszym. Trudny wybór.

Mielec - 12 sierpnia 2013, 0:16:50 - *.dynamic.mm.pl
Timur - Bodzio raczej będzie zmiennikiem chociaż ciężko powiedzieć co do Wisły... porażka... nie opowiadajcie że grały rezerwy bo aż takie rezerwy to nie grały a z resztą Stal to beniaminek II ligi... z taką ambicją i umiejętnościami gra Wisły to totalna porażka... za co oni pieniądze dostają... zero ambicji... minimaliści... a Mielczanie wręcz przeciwnie - braki nadrabiali zaangażowaniem i to zaprocentowało, patrząc na przebieg meczu zasłużyli na wygraną, szczególnie za 1 połowę. a co do Brożka - to chłopiec podający piłki biegał chyba więcej od niego.

Kolejorz - 12 sierpnia 2013, 1:01:30 - *.play-internet.pl
fiu,fiu jakie miażdżące wyniki.Wisła tak trzymać

craxa - 12 sierpnia 2013, 8:22:00 - *.ntlworld.ie
Franek ile zmian??? Nie poznaję Cię chłopie!!!:-)

do Antka - 12 sierpnia 2013, 8:47:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Antek znawco spod ciemnej gwiazdy:
Sarki, Małecki, Brożek, Miśkiewicz, Burliga to rezerwowa młodzież, która grała kilka minut z Jagiellonią?

kerim - 12 sierpnia 2013, 15:15:13 - *.dynamic.chello.pl
burliga slaby wozili go jak chcieli

mk - 12 sierpnia 2013, 15:50:44 - *.dynamic.mm.pl
każdy normalny kibic który zna się choc trochę na piłce widzi że Bodzio najlepsze lata ma już za sobą i na ten moment przegrywa rywalizacje z Danielem.Nie widzą tego tylko fanatycy z młyna,dla nich Wyparło powinien bronic nawet jak będzie miał 80 lat.

qwe - 12 sierpnia 2013, 16:36:20 - *.adsl.inetia.pl
Wisla nie spadnie predzej Pogon i Widzew...

aaa - 12 sierpnia 2013, 20:08:31 - *.devs.futuro.pl
jak zagrał burdenski???

KS - 12 sierpnia 2013, 21:05:16 - *.dynamic.mm.pl
Stal Mielec & Cracovia !!!!!!!!!

Timur - 12 sierpnia 2013, 23:14:57 - *.45.rev.vline.pl
Mk-wiadomo, ze Bodzio ma tyle lat ile ma i trzeba ogrywac bramkarza majac na uwadze przyszlosc, ale ten gosc jest ikoną ŁKS-u i w Łodzi nie bylo nigdy lepszego bramkarza.

kleber04 - 12 sierpnia 2013, 23:35:34 - *.dynamic.chello.pl
ktoś wie czym Smuda podpadł kibcom Stali? wraz z żoną zastanawialiśmy się dlaczego tyle obelg leciało w stronę smudy? nie orientuje się zbytnio w tej sytuacji

??? - 13 sierpnia 2013, 0:06:58 - *.mielec.mm.pl
@kleber04- chodzi o to co mówił podczas odchodzenia z posady trenera Stali. Teksty typy: "Gdyby nie ja to by tu maliny rosły" czy też "Ja was z pola przyprowadziłem" nie przysporzą nikomu sympatii wśród kibiców.

łks łoz - 13 sierpnia 2013, 15:28:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl