25 września 2013, 15:30 - Bochnia
Bocheński KS 0-12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Vojtěch Schulmeister (cztery), Emil Drozdowicz (cztery), Tomasz Foszmańczyk, Rafał Kujawa, Andrzej Rybski, Jakub Biskup

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: (skład wyjściowy) Sebastian Nowak - Kamil Moskal, Bartosz Kopacz, Dalibor Pleva, Jakub Kiełb - Tomasz Foszmańczyk, Dawid Sołdecki, Andrzej Rybski, Jakub Biskup - Vojtěch Schulmeister, Rafał Kujawa.

Pierwszoligowa Termalica Bruk-Bet Nieciecza wygrała w spotkaniu sparingowym z trzecioligowym Bocheńskim KS 12-0.

źródło: własne / Termalica Bruk-Bet Nieciecza / Futbol.org.pl

Dodano: 25 września 2013, 18:08:52

kibic - 25 września 2013, 18:20:00 - *.ip.netia.com.pl
To im zrobili dyskoteke,oby w niedzielę odprawili wisłę Płock

kibicpłock - 25 września 2013, 18:39:05 - *.class100.petrotel.pl
oj Wisełka łatwo skóry nie sprzeda ZKS!!

kibic1234 - 25 września 2013, 18:44:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Schulmeister grał 90 minut, Drozdowicz 60 minut, Rybski 30 minut, Kujawa 30 minut, Foszmańczyk 75 minut, Biskup 75 minut. Co by było gdyby Kujawa grał 90 minut.?

m - 25 września 2013, 18:45:50 - *.ilabs.pl
sklady

Ketald - 25 września 2013, 18:47:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz atak to chyba Termalica ma najlepszy w lidze, jeszcze dochodzi ten Japończyk, może 3 miejsce w lidze znowu będzie ;)

c - 25 września 2013, 19:02:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spytaj foszmańczyka czy ty też ...

lolo - 25 września 2013, 19:18:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
A gdzie Pawlusiński czyżby się nie łapał nawet do sparingu chyba że ma specialne względy u trenera podobnie jak obcokrajowcy w termie/.

Pielorz(Piatek) Kopacz(Soldecki) Czerwinski(Soldecki) Jarecki
Biskup Kaczmarczyk(Okada,Ceglarz,Soldecki) Pawlusinski Kielb(Okada,Rybski,Jarecki)
Rybski(Drozdowicz,Olszar) Kujawa

mietek - 26 września 2013, 17:37:05 - *.244.23.116
Ale z Przebojem Wolbrom to by nie wygrali...

gruby - 26 września 2013, 19:19:39 - *.209.41.31.jim-satnet.pl
lech

giekape - 26 września 2013, 19:21:38 - *.play-internet.pl
stilon

him - 26 września 2013, 21:32:01 - *.play-internet.pl
bZZZdury gadata awans bedzie w tym roku w koncu do 3 razy sztuka!

Piwny - 27 września 2013, 12:52:30 - *.dynamic.chello.pl
Jak się pożądnie ustawi formację defensywną i zagra mądrze w obronie, to nawet drużyna złożona z gości z mojej dzielnicy, nie mających wiele wspólego z piłką nie przegra z nikim wyżej niż 0:10 z jakąkolwiek polską drużyną ligową. Nawet z Legią Warszawa. Przykładem może być reprezentacja San Marino. Panowie, wstyd!!!

wasdas - 27 września 2013, 16:51:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl