12 października 2013, 15:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 3-0 Žalgiris Wilno

Jagiellonia Białystok: 1. Jakub Słowik - 15. Jakub Tosik (60, 25. Adam Waszkiewicz), 19. Ugochukwu Ukah, 18. Martin Baran (37, 32. Souleymane Tandia), 17. Alexis Norambuena - 6. Dawid Plizga (54, 34. Bartosz Giełażyn), 4. Michał Pazdan (54, 5. Tomasz Bandrowski), 20. Maciej Gajos (60, 29. Paweł Drażba), 99. Dani Quintana (46, 14. Adam Dźwigała), 11. Karol Mackiewicz (46, 33. Marc Fernández) - 27. Mateusz Piątkowski (46, 10. Nika Dzalamidze).

Žalgiris Wilno: 12. Aivaras Bražinskas (77, 1. Ignas Plūkas) - 3. Georgas Freidgeimas (55, 21. Eivinas Zagurskas), 14. Luka Perić, 2. Andrius Skerla (46, 5. Algis Jankauskas; 80, 29. Povilas Krasnovskis), 11. Andro Švrljuga - 7. Ramūnas Radavičius (46, 27. Andrius Velička), 80. Artūras Žulpa, 10. Pawieł Komołow (72, 17. Takuya Kanai), 16. Paulius Janušauskas, 20. Vaidotas Šilėnas - 19. Kamil Biliński (89, 88. Rokas Simanavičius).

żółta kartka: Tosik.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

Jagiellonia Białystok wygrała w spotkaniu sparingowym z liderem litewskiej ekstraklasy - Žalgirisem Wilno 3-0 (0-0).

W drużynie prowadzonej przez Marka Zuba do 89. minuty grał polski napastnik Kamil Biliński. Ponadto zagrali byli zawodnicy polskich klubów - do 72. minuty Pawieł Komołow (dawniej GKS Bełchatów), do 55. minuty Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS) zmieniony przez Eivinasa Zagurskasa (dawniej Nielba Wągrowiec, Bogdanka Łęczna i Wisła Płock) oraz do przerwy Andrius Skerla (dawniej Korona i Jagiellonia).

źródło: własne / Jagiellonia Białystok

Dodano: 12 października 2013, 16:54:01

Wielki Lec - 12 października 2013, 16:56:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ee tylko 3-0 my ich rozgromiliśmy w Lidze Europy słabo Jaga

spec - 12 października 2013, 16:56:33 - *.231.11.191.koba.pl
lech tak ne mogł?

Lech Pozna - 12 października 2013, 16:56:46 - *.opera-mini.net (*.61.131.69)
he he

gregory su - 12 października 2013, 16:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O, proszę. Jak miło.

uuuaa - 12 października 2013, 17:01:56 - *.warszawa.vectranet.pl
a Łach jaki wynik miał? Szacun za wynik..Biliński grał.

Kam - 12 października 2013, 17:03:16 - *.emouse.pl
W lidze dostali od Cracovii, co z Wami jest?

Steffen - 12 października 2013, 17:09:36 - *.adsl.inetia.pl
Ukah i Dżałamidze- najlepsi na boisku.

hfgf - 12 października 2013, 17:25:45 - *.bialystok.vectranet.pl
Ilu kibiców?

ted - 12 października 2013, 17:28:35 - *.231.19.105.koba.pl
Kibiców ok.800 Ukah dziś jak profesor. Testowani przez Jagę bez rewelacji.

Jurek - 12 października 2013, 17:43:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli analogicznie myśląc to Jagiellonia lepsza od Lecha,jeśli Jaga bez problemu ich pokonała,a Lech każdy wie jak zagrał.

jaga - 12 października 2013, 17:44:29 - *.opera-mini.net (*.161.29.184)
albo Litwini grali na pol gwizdka albo oni sa tak slabi, moglo byc 5-0...

bruner - 12 października 2013, 17:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Testowany Senegalczyk zagrał bardzo dobrze. Faktycznie widać, że nie jest to przypadkowy zawodnik.

Karol - 12 października 2013, 18:37:51 - *.opera-mini.net (*.217.84.14, 212.2.96.15)
Z Cracovią nie dało się wygrać?

BadBoy - 12 października 2013, 19:07:02 - *.try.wideopenwest.com
Fajnie ze Nika juz strzela.

rafalski - 12 października 2013, 19:13:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzwigała na grudzień do podstawowego składu Ja bym tak zrobił Za te wojaże letnie po Italii !

mmartinn - 12 października 2013, 19:15:16 - *.tel.tkb.net.pl
Skerla zszedł tuż po przerwie i dostał podziękowania oraz owację na stojąco od fanów Jagi... Skerla pamiętamy i dziękujemy!
Senegalczyk (Tandia) rzeczywiście zagrał obiecująco, ale Fernandez nic nie pokazał za to w drugiej połowie świetnie na prawej obronie zaprezentował się Waszkiewicz (powinien dostać szansę w ważniejszym meczu)
Swoją przebojowość pokazał za to Drażba (dwa razy z łatwością wjechał w pole karne rywali raz zdobywając bramkę). Będą z nich ludzie

kiki - 12 października 2013, 19:19:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drażba Paweł , gość kosmiczny, trenerze Stokowiec czas na tego chłopaka...Gratulacje dla Jagi - Rumak ucz się.

Maximax - 12 października 2013, 19:25:29 - *.promax.media.pl
Dalej Jagiellonia żeby tylko tak w lidze. ;)

leon - 12 października 2013, 21:39:34 - *.231.19.67.koba.pl
Gratulujemy kupczenia i rozbijania klubów. Ci takie Wronki mają się z Jagą równac?

ss - 12 października 2013, 22:13:04 - *.internetia.net.pl
Nie ma sie czym jarać. Jaga oddała 3 strzały w bramke, wszystko weszło.

lol - 13 października 2013, 0:37:16 - *.17-4.cable.virginmedia.com
@to chyba jednak jest czym sie jarać skoro kazdy strął kończy się golem.. co?? Lepiej że wesżło 3 na 3 czy lepiej żeby weszło 3 na 20 strzałw?

BadBoy - 13 października 2013, 7:10:39 - *.56.13.97
jaga mistrz

JETHRO - R - 13 października 2013, 9:09:24 - *.toya.net.pl
Jagiellończycy brawo,w sparingu szelmowski wynik ! Widzew pamięta !

ss - 13 października 2013, 11:22:51 - *.internetia.net.pl
@lol
No nie wiem, 3 celne strzały w całym meczu z przeciętnym przeciwnikiem to niezbyt wiele. W pierwszej połowie teoretycznie mocniejszy skład nie oddał ani jednego celnego strzału, więc chyba jednak nie ma się czym zachwycać.

vxz - 13 października 2013, 18:05:46 - *.jawor.vectranet.pl
Litwini sa bardzo slabi... gdyz jaga jest slaba to ta roznica.. a co do lecha to teraz lech nie ma napastnika

asd - 13 października 2013, 18:22:46 - *.160.68.63