19 lutego 2014, 11:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
GKS Tychy 2-1 Wisła Płock
Tomáš Dočekal 35, Łukasz Żegleń 39 - Bartłomiej Sielewski 22 (k)

GKS Tychy: (I połowa) Marek Igaz (43 Piotr Misztal) - Adrian Chomiuk, Mariusz Masternak (38 Tomasz Balul), Łukasz Kopczyk, Mateusz Mączyński - Paweł Smółka (38 Łukasz Żegleń), Ivica Žunić, Mariusz Zganiacz, Robert Dymowski, Marcel Gąsior (38 Mateusz Bukowiec) - Tomáš Dočekal. (II połowa) Piotr Misztal (80 Paweł Florek) - Adrian Chomiuk (52 Damian Krajanowski), Łukasz Kopczyk (60 Charlie Butte), Tomasz Balul, Mateusz Mączyński - Łukasz Żegleń (73 Łukasz Małkowski), Ivica Žunić, Mariusz Zganiacz (62 Mateusz Grzybek, 85 Dawid Dzięgielewski), Damian Szczęsny, Mateusz Bukowiec - Tomáš Dočekal (52 Dawid Dzięgielewski, 73 Daniel Mąka).

Wisła Płock: (I połowa) 87. Seweryn Kiełpin - 16. Fabian Hiszpański, 23. Paweł Magdoń, 5. Bartłomiej Sielewski, 24. Kamil Hempel - 7. Krzysztof Janus, 4. Jacek Góralski, 18. Piotr Wlazło, 25. Filip Burkhardt, 8. Paweł Kaczmarek - 11. Marcin Krzywicki. (II połowa) 93. Daniel Szczepankiewicz - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 26. Dawid Abramowicz - 7. Krzysztof Janus (60, 13. Tomasz Grudzień), 4. Jacek Góralski (70, 17. Damian Dombrowski), 18. Piotr Wlazło, 6. Albert Taar, 22. Łukasz Kacprzycki - 9. Łukasz Sekulski.

W meczu sparingowym rozegranym w Rybniku-Kamieniu pierwszoligowy GKS Tychy wygrał z innym pierwszoligowcem - Wisłą Płock 2-1 (2-1).

W drużynie GKS-u zagrał testowany Łukasz Żegleń z Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz amerykański środkowy obrońca Charlie Butte (ostatnio uniwersytecka drużyna Iona Gaels).

źródło: własne / SSKWP / Wisła Płock / GKS Tychy

Dodano: 19 lutego 2014, 12:41:33

orlen - 19 lutego 2014, 12:49:14 - *.plock.mm.pl
Czy Wisła się będzie odwoływać, żeby powtórzyć ten mecz?

pytanie - 19 lutego 2014, 13:05:11 - *.free.aero2.net.pl
Czemu Sekulski z Krzywickim nie mogą zagrac razem w ataku ?

mosza_27 - 19 lutego 2014, 13:05:23 - *.95.237.92
orlen
czemu mieli by się odwoływać nie rozumiem o oc ci biega kolego

art - 19 lutego 2014, 13:12:48 - *.239.172.64
Mecz ligowy gdzie zawodnik GKS Tychy dostał dwie żółte kartki a mimo to dograł mecz do końca. Takie sytuacje to tylko u nas ....

SO - 19 lutego 2014, 13:20:16 - *.olsztyn.mm.pl
Jaki ligowy? Jak to sparing byl-,-

art - 19 lutego 2014, 13:35:09 - *.239.172.64
Wiem nasz naród jest ciężko kumaty ! W meczu ligowym miała taka sytuacja kolega "orlen" szydzi z tego. A "mosza_27" nie rozumie tej aluzji, więc mu napisałem że chodzi o mecz ligowy.

Richad - 19 lutego 2014, 14:17:34 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Tamta runda już się skończyła a więc nie ma co wracać do tamtego meczu. Dzisiejsze spotkanie to mecz testowy.
Wygląda na to, że Dymowski zostanie w GKSie i będzie to kolejny młodzieżowiec. Ciekawe co to za testowany kopacz...

mądruś - 19 lutego 2014, 14:31:51 - *.cdma.centertel.pl
zaciag chorwacko-bosniacki. szukaja kompana dla zunica. moze ten co strzelil sie nada?

qwer - 19 lutego 2014, 14:54:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie jest Mąka? Dlaczego nie gra?

wislak - 19 lutego 2014, 15:20:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice GKS są pewnie zachwyceni grą ich drużyny pod wodzą trenera Żurka - wszyscy stoją w polu karnym i czekają na jedną, jedyną kontrę w meczu.
Wszystkiego nie da się wygrać, z Rozwojem powinniśmy zagrać lepiej. ZKS

@wislak - 19 lutego 2014, 15:33:04 - *.dynamic.chello.pl
po co ta napinka? Przegraliście sparing-koniec. Tak cię to boli,że musisz ideologię dorabiać?

wiking - 19 lutego 2014, 17:52:04 - *.play-internet.pl
Poza tym w piłce każda taktyka dozwolona więc nie ma co się napinać. Nie ważne jaka gra liczą się 3 punkty !

sierpc - 19 lutego 2014, 18:45:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl