8 lutego 2014, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Rafał Jankowski 44 - Paweł Brożek 14, Wilde-Donald Guerrier 31

Zagłębie Sosnowiec: 22. Mateusz Struski - 7. Marcin Sierczyński (46, 25. Michal Farkaš), 19. Sławomir Jarczyk (72, 3. Radosław Kursa), 3. Radosław Kursa (46, 30. Wołodymyr Ostrouszko), 2. Jovan Ninković (72, 7. Marcin Sierczyński) - 16. Jan Grzesik (46, 23. Hubert Tylec), 20. Grzegorz Arłukowicz (46, 26. Łukasz Grube), 29. Łukasz Matusiak (60, 6. Filip Kazimierczyk), 14. Wojciech Wojcieszyński (46, 17. Michał Cyganek), 4. Rafał Sadowski (46, 24. Dawid Weis) - 11. Rafał Jankowski (46, 28. Krzysztof Kaliciak).

Wisła Kraków: 1. Michał Miśkiewicz - 21. Łukasz Burliga (70, 34. Alan Uryga), 4. Osman Chávez (46, 27. Michał Nalepa), 3. Gordan Bunoza, 8. Piotr Brożek - 15. Emmanuel Sarki (46, 99. Danijel Klarić), 20. Michał Chrapek (46, 17. Ostoja Stjepanović), 10. Łukasz Garguła (61, 23. Fabian Burdenski), 18. Semir Štilić, 77. Wilde-Donald Guerrier - 11. Paweł Brożek (61, 42. Michał Szewczyk).

żółte kartki: Jankowski, Weis.

W 50. minucie Paweł Brożek (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Struski obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Sosnowcu krakowska Wisła wygrała z miejscowym drugoligowym Zagłębiem 2-1 (2-1).

mZS - 8 lutego 2014, 13:01:19 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie, jeszcze miesiąc do startu ligi.

kok - 8 lutego 2014, 13:02:13 - *.compower.pl
Witam. Czy ktoś orientuje się jak zagrała Wisła w tym sparingu?? Jak zaprezentował się Guerrier i Stilić?

ktosiek - 8 lutego 2014, 13:03:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
mZS- Jaki miesiąc?
Ekstraklasa rusza już 14 lutego.

łosiek - 8 lutego 2014, 13:12:22 - *.adsl.inetia.pl
@ ktosiek czytaj ze zrozumieniem II liga startuje za miesiąć

jaros - 8 lutego 2014, 13:24:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do momentu zmian Zagłębie nie wychodziło z własnej połowy , potem mecz się wyrównał i pachniało remisem. Głowackiego oszczędzali a Stilic zrobił karnego i jako nieliczny grał 90 minut

1906 - 8 lutego 2014, 13:38:41 - *.cable.smsnet.pl
Wisła dominowała pierwszą połowę, Zagłębie drugą. Skrzydła Wisły robiły co chciały z bocznymi obrońcami przez większość meczu. Ogólnie mecz powinien zakończyć się remisem.

SO1906 - 8 lutego 2014, 13:41:45 - *.dynamic.chello.pl
Od chwili, gdy z boiska zeszły "transfery' zimowe Wojcieszyński i Arłukowicz, Zagłebie przeważało i powinno co najmniej wyrównać. Na zwycięstwo nie pozwoliło nam umieszczenie w składzie w pierwszej połowie tych nieudaczników.

Jaro - 8 lutego 2014, 13:44:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie te warszawskie gwiazdy co mają zasilać Zagłębie.Gdzie ci sponsorzy co mieli walić drzwiami i oknami.Co daje nam ta współpraca z Legią oprócz wydawania pieniędzy na utrzymywanie tych niby fachowców ze stolicy.Panie prezesie minęło 6 miesięcy i pora powiedzieć kibicom o wymiernych korzyściach płynących ze współpracy z Legią.A jezeli chodzi o poziom gry Zagłębia to nie napawa na razie optymizmem ale do ligi jest jeszcze trochę czasu.Na razie cienko.

asd - 8 lutego 2014, 13:53:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła w pierwszej połowie przeważała, Stilic dobrze zagrał, Guerrier też dobry mecz, widać że ma pojęcie.W 2 połowie Zagłebie powinno strzelić coś bo przeważało i były sytuacje.Wróci Szatan plus grajki którzy przyszli zimą i powinno być dobrze.

leon - 8 lutego 2014, 13:53:57 - *.231.19.236.koba.pl
Komu się kibicuje w Sosnowcu? Legii i komu jeszcze?

onoff - 8 lutego 2014, 14:06:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem mecz. Wisła przeważała , wiele sytuacji bramkowcyh , dobra gra, wyróżniający się Sarki i Chrapek, wynik nie odzwierciedla rywalizacji, całkowita dominacja Białej Gwiazdy.

Kuki - 8 lutego 2014, 14:19:45 - *.cable.smsnet.pl
Do onoff:
Całkowita dominacja Wisły? Ty chyba na innym meczu byłeś. Druga połowa w całości dla Zagłębia, niestety zabrakło skuteczności.

Gryfin - 8 lutego 2014, 14:35:52 - *.opera-mini.net (*.30.235.81)
wszyscy gluupoty gadacie i niepotrzebnie wprowadzacie ludzi w blad. Z mojej perspektywy bardzo obiecujaco zapowiada sie wspolpraca na lini Guerrier - Stilic. widzialem tylko 2 polowe w ktorej z poczatku kilka sytuacji miala wisla przez druga czesc tej polowy przewazalo zaglebie. Generalnie bardzo widoczne bylo rozprezenie w obu ekipach. z Zaglebia nikt nie wyroznil sie na tyle zeby go pochwalic. Tak na koniec dodam ze bardzo slabo na nogach stalo zaglebie jak walczyli o pilke z wislakami.

Obiektywny - 8 lutego 2014, 14:50:42 - *.133.191.167
Obiektywnie oceniajac mecz w 1polowie dominowala wisla, byli szybsi i lepsi techniczne na +Jankowski za gola i za zimna krew pod bramka czego brakowało mu w lidze, w drugiej polowie mecz sie wyrownal, kapitalnie bronił Struski przy karnym i paru sytuacjach,a u nas zabrakło szczescia Farkas 2razy i Kaliciak po zagraniu P. Brozka, mecz mógł sie podobac duzo sytuacji z obu stron na + w drugiej Struski, Weis po kontuzji i Kaliciak ktory walczy o kazda piłkę, nie odpuszcza i czesto wygrywal pojedynki o piłkę z duzo większym Bunoza, zapowiada sie ciekawa rywalizacji bo jest jeszcze przeciz Tumicz

melon - 8 lutego 2014, 14:58:37 - *.cable.smsnet.pl
Do SO1906 trochę się zgłupiałeś swoją wypowiedzią na temat gry "transferów zimowych" bo zauważ że nastąpiło siedem zmian.Zresztą Cyganek wcale nie był lepszy od Wojcieszynskiego.Grubbe może troszkę się lepiej pokazał niż Arlukowicz. Kaliciak też lepszy o Jśnkesa,więc nie mów że "transfery" zawiodły. Jaros Zaglebie strzeliło gola przed zmianami więc nie pisz że do zmian nie wychodziło z własnej połowy,chociąż na początku byli trochę przestraszeni.

BBB - 8 lutego 2014, 15:29:22 - *.dynamic.chello.pl
tylko Zagłębie sosnowieckie!!

qwerty - 8 lutego 2014, 15:37:20 - *.229.251.15
Jak na tą chwilę wygląda podstawowa obrona Wisły? Brożek i Chavez będą w podstawie na wiosnę?

kibic - 8 lutego 2014, 21:41:46 - *.adsl.inetia.pl
Byłem na meczu.
Stlić jak to Stilić ,chodził sobie po boisku ale jak dostał piłkę to swoje potrafi i piłkę rzucić ,naszą T-Mobile połknie bez problemu.

Paweł - 8 lutego 2014, 22:00:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZAGŁĘBIE niestety nie ugrało remisu, ale musze przyznac, że wisle przegonili w II połowie. i co ztego, że niby "wielka wisła....- wielka hehhehe" grała w skladzie rezerwowym, przeciez to potega...
Tylko ZAGŁĘBIEE DĄBROWSKIE!!
pozdr dla Legii, Olimpii BKSU Bielsko!

sebax - 9 lutego 2014, 17:30:12 - *.pcland.3s.pl
Brawo Zagłębie,w tym sezonie awans!

sebax - 9 lutego 2014, 17:32:04 - *.pcland.3s.pl

gostek - 9 lutego 2014, 22:59:39 - *.adsl.inetia.pl
Karny z kapelucha.Walka bark w bark i ten" mocny na nogach" wislak,wyłożył się jak długi.1 sedzia na 10 dałby karnego.