25 stycznia 2014, 12:00 - Świnoujście
Flota Świnoujście 4-1 Kotwica Kołobrzeg
Bartosz Śpiączka 63, Jakub Pułka 67, Piotr Kieruzel 83, Dawid Jarka 87 - Tomasz Bejuk 21

Flota Świnoujście: Jakub Kosiorek - Radosław Jasiński, Piotr Kieruzel, Klimas Gusočenko, Marek Opałacz - Christian Nnamani, Michał Stasiak, Łukasz Sołowiej, Jakub Pułka, Rafał Grzelak - Dawid Jarka. Grali także: Darko Brljak, Marek Niewiada, Sebastian Zalepa, Dawid Siemko, Ensar Arifović, Bartosz Śpiączka, Krzysztof Bodziony, Sebastian Kwiatkowski, Kamil Zieliński.

Kotwica Kołobrzeg: Łukasz Krymowski (31 Cezary Szybka) - Kacper Chruścinśki, Jakub Poznański, Daniel Kokosiński (46 Paweł Szutenberg), Łukasz Cebulski (46 Mikołaj Duwe) - Tomasz Rydzak, Dawid Ambroziak, Michał Danilczyk (38 Daniel Popiołek), Tomasz Bejuk (46 Kacper Rak), Damian Kupisz (31 Patryk Skórecki) - Krzysztof Biegański.

sędziował: Dawid Błaszczak (Szczecin).

W 75. minucie Krzysztof Biegański (Kotwica) nie wykorzystał rzutu karnego.

Grano 3x30 minut.

Pierwszoligowa Flota Świnoujście wygrała 4-1 (0-1, 0-1) z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg.

We Flocie testowani byli m.in. Dawid Jarka (ostatnio Polonia Bytom) i Kamil Zieliński (Pogoń II Szczecin).

Kotwica & - 25 stycznia 2014, 14:15:39 - *.centertel.pl
Nie pisz bzdur, bo na policje Ciebie podam!

frajerzy - 25 stycznia 2014, 14:17:43 - *.ip.netia.com.pl
Gratulacje dla floty za huliganska akcje na pilkarzach kotwicy +100 punktów do ligi hools

Flota - 25 stycznia 2014, 14:18:13 - *.uznam.net.pl
Do Kotwica , To robicie najlepiej

Steffen - 25 stycznia 2014, 14:20:19 - *.devs.futuro.pl
Super gra Zalepy. To jest najlepszy stoper I ligi. Aż dziw, że nie gra jeszcze w Ekstraklasie. Dobrzy też: Grzelak i Stasiak.

Kotwa! - 25 stycznia 2014, 14:29:39 - *.centertel.pl
Koniec gadania.Pisze na Was z Floty donos!Do tego Stal Gorzow juz nie jest ukladem, bo okradli Naszego szefa na goscinie.Zginely mu buty i 100 zl.Info na naszym foru.HFK

Reks - 25 stycznia 2014, 14:38:39 - *.play-internet.pl
Akcja piłkarzy kotwicy na kibicach floty doszło do bojatyki .. Brawo Kotwica !!

Milioner - 25 stycznia 2014, 14:49:36 - *.superkabel.de
O czym wy tu piszecie ? Flota wygrala i to jest najwazniejsze,byla jakas bijatyka ? kto z kim przeciw komu ? niech ktos trzezwy cos napisze normalnie na temat,albo niech idzie pokapac sie na Glebokie

obserwator - 25 stycznia 2014, 15:02:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kotwica dlugo stawiala opor 1 ligowej flocie jednak po zmianach Kotwica nieco spuscila z tonu. Co do kibicow gospodarzy to akcja na ekstraklase hooliganow. Nie ma to jak rzucic sie na bogu ducha winnych pilkarzy haha. +100 pkt do ligi hools jest

szef - 25 stycznia 2014, 16:33:32 - *.pools.arcor-ip.net
Kacper Rak to super zawodnik

... - 25 stycznia 2014, 16:51:17 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Brawo Bejuk! Naprawdę nie mam pojęcia, czemu zarząd Gryfa z ciebie zrezygnował! Przecież każdy ma prawo do chwilowej słabszej formy...

majk26 - 25 stycznia 2014, 16:59:29 - *.centertel.pl
Czy Bebeto też się szarpał na meczu? Wygrywają w sparingach ale w lidze znowu będzie męka. Jakieś bajki opowiadał Baniak po meczu?

bujak - 25 stycznia 2014, 18:24:44 - *.uznam.net.pl
było tak , 8 min drugiej połowy : testowany zawodnik Pogoni we Flocie brutalnie faulowany , sędzia daje żółtą , ale to mało i zawodnik Kotwicy dostaje od niego w gębę. Na to włącza się 2 z kotwicy i reszta zawodników nadbiega robi się przepychanka , sędzia daje 3 czerwone kartki ....
dalej wpadają na boisko kibice i lekko stresują kotwice która ucieka do szatni i wzywa niebieskich.
....po jakimś czasie przerwy mecz dokończono

radek - 25 stycznia 2014, 18:34:13 - *.torservers.net
Zielinski testowany z Pogoni pokazal dlaczego chca go wypozyczyc. Za duzo ma adrenalinki. Za takie cos to sie dostaje zawieszenie. Zreszta Flota na razie wygrywa ale juz Baniak w swoim stylu spusci ja do II ligi.

elo - 25 stycznia 2014, 18:40:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kotwica lepsza w 2 dwóch pierwszych tercjach w trzeciej po zmianach oddała pole Flocie, która w tym czasie strzeliła 4 bramki

erico - 25 stycznia 2014, 21:17:14 - *.205.179.37
sparing sparingiem ale chłopaki poazali ze nie odpuszczaja i kibice tez sie dostosowali do widowiska brawo

mario85 - 26 stycznia 2014, 0:26:41 - *.sin.nokia.net (*.77.124.122)
Brawo Jarka obys sie sprawdzil we Flocie bo u nas w Zabrzu nie dali ci szansy.Ps chodz jestem również kibicem STALI GORZÓW mam zero szacunku do kotwicy

mario85 - 26 stycznia 2014, 0:33:27 - *.sin.nokia.net (*.172.252.193)
brawo Jarka za bramke obys sie sprawdzil we Flocie bo u nas w Zabrzu nie dali szans.chodz jestem również kibicem STALI GORZÓW to mam zero szacunku do kotwicy

kibic - 26 stycznia 2014, 6:25:49 - *.uznam.net.pl
Wiesław Bańkosz. Mimo, że wynik jest dla nas niekorzystny, ponieważ pogubiliśmy się w końcówce i straciliśmy te bramki, to i tak uważam, że jak na ten etap przygotowań wyglądało to przyzwoicie. Podzieliłbym ten mecz na dwie części - do przepychanek z aktywnym udziałem udziałem kibiców Floty i tym co było potem. To było żenujące i mieliśmy dwa wyjścia: pojechać i przerwać mecz, albo dokończyć. Wybraliśmy to drugie, ale zostali wyrzuceni zawodnicy i wszystko musiało zostać poprzestawiane.