21 stycznia 2014, 14:10 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Paweł Buzała 51 - Łukasz Pietroń 61 (k), Rafał Siemaszko 66

Lechia Gdańsk: 40. Kacper Rosa - 34. Bernard Powszuk (85, 15. Filip Bobowski), 5. Krzysztof Bąk, 6. Jarosław Bieniuk, 29. Damian Garbacik - 2. Damian Kugiel (32, 4. Przemysław Kamiński), 17. Marcin Pietrowski (46, 35. Adam Gołuński; 75, 27. Rafał Gorczyca), 37. Przemysław Czerwiński, 20. Paweł Buzała, 19. Kacper Łazaj (81, 35. Adam Gołuński) - 9. Piotr Grzelczak (70, 36. Daniel Górski).

Gryf Wejherowo: 1. Maciej Szlaga (46, 12. Wiesław Ferra) - 4. Sebastian Kowalski (46, 18. Krzysztof Rzepa), 2. Michał Skwiercz (46, 5. Przemysław Kostuch), 3. Adrian Kochanek, 16. Maciej Osłowski - 7. Maciej Stefanowicz (46, 13. Jarosław Felisiak), 8. Mateusz Dąbrowski (46, 17. Paweł Brzuzy), 15. Piotr Kołc (46, 6. Marcin Dettlaff), 11. Rafał Siemaszko (76, 10. Łukasz Pietroń), 10. Łukasz Pietroń (62, 14. Jacek Kusiak) - 9. Michał Twardowski (62, 20. Łukasz Krzemiński).

żółta kartka: Garbacik.

W 51. minucie Paweł Buzała (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego (Wiesław Ferra obronił).

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym Lechia Gdańsk przegrała 1-2 (0-0) z drugoligowym Gryfem Wejherowo.

W zespole drugoligowca wystąpili Krzysztof Rzepa (ostatnio Wierzyca Pelplin) oraz Jarosław Felisiak (ostatnio FSV Hollenbach).

źródło: własne

Dodano: 21 stycznia 2014, 15:53:04

Kiero - 21 stycznia 2014, 15:58:42 - *.bb.sky.com
Lechia = buahaha, wtopa za wtopa nawet w sparingach.

Tomek_LG - 21 stycznia 2014, 15:59:07 - *.dynamic.chello.pl
Super wyniki jak na drużynę z ekstraklasy. gdzie te obiecane porządne wzmocnienia .czy ktoś dołączy normalny do Lechii?wiecie cos moze? bo z taka ekipa to na jesień będziemy mieli derby LECHIA -arka

beny - 21 stycznia 2014, 16:01:17 - *.master.pl
Dlaczego Machaj nie gra w sparingach?

Polo - 21 stycznia 2014, 16:04:45 - *.adsl.alicedsl.de
Brawo Gryf!Brawo Nitek!!

Axel - 21 stycznia 2014, 16:11:18 - *.dfri.se
Niby Lechia w drugim składzie, ale takie nazwiska jak Krzysztof Bąk, Jarosław Bieniuk, Marcin Pietrowski, Paweł Buzała, Kacper Łazaj, Piotr Grzelczak to chyba nie do końca taki drugi garnitur. Ale to tylko sparing. Sezon pokaże ile te drużyny są warte. Pozdrowienia dla Lechii i Gryfa. Starszy kibic z Wejherowa.

waldiAG - 21 stycznia 2014, 16:11:33 - *.play-internet.pl
Bravo Gryf :-)

asik - 21 stycznia 2014, 16:12:07 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Jakie wzmocnienia?Przeciez Ci Niemcy nawet jak przejma Lechie to nie wysypia milionow na transfery.Piekarski nagadal podlizuchy zeby upchnac swoich grajkow.A jesli wg niego glosne nazwiska to Stolarski i Makuszewski to gratuluje.Legia z budzetem 100mln zl i nie potrafi sciagnac porzadnego grajka bo tacy zaczynaja sie od mln euro a i ze 350tys za sezon sobie spiewaja

Hugo - 21 stycznia 2014, 16:13:51 - *.157.155.107.hispeed.pl
Wiem to tylko sparing, ktoś jednak powinien panować nad transferami, ekstraklasa jednak zobowiązuje nawet w sparingu.

MICHNIK - 21 stycznia 2014, 16:17:31 - *.dundeecity.gov.uk
BRawo Siema tyle lat czakalem na te bramke

lechia - 21 stycznia 2014, 16:27:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no Pietrowski gral to remis mielismy waw to jest zuch lamaga jedna buahah

... - 21 stycznia 2014, 16:39:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ludzie... Kiedy wreszcie będą te wzmocnienia ja się pytam???? jak oni mają grać takim składem to za rok derby Lechia-Arka. Jeszcze będzie tak że te niemcy to Lechię wysiurają i nici ze wszystkiego będą.

Nilson - 21 stycznia 2014, 16:51:40 - *.174.76.207
Do beny. Machaj prawdopodobnie Przechodzi do Chrobrego Glogow !

z - 21 stycznia 2014, 20:00:55 - *.ssp.dialog.net.pl
poziom polskiej skopanej jak zwykle sciagaja szrot z zza granicy co nawet po 3 ligach sie nie lapie i tak co roku

?! - 21 stycznia 2014, 20:15:55 - *.rzeszow.mm.pl
Po co te wypominania Ze Tusk to Lechista a co ma Lechia do tego Olać to i tyle....tak samo jak Biedroń twierdzi że jest Arkowcem........Co zrobić......Tak jest i oszczać to

gigi - 21 stycznia 2014, 20:42:15 - *.tel.tkb.net.pl
arkowiec!!! ty masz jakiś kompleks? zapewne niższości...

Belmonto - 21 stycznia 2014, 21:49:38 - *.pools.spcsdns.net
Druzyna podworkowa znowu baty dostala;))

ck - 21 stycznia 2014, 23:12:17 - *.adsl.inetia.pl
I dobrze tak Tuskowi, w maju przegrają wybory a Lechia spadek.

münchen - 22 stycznia 2014, 2:44:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
wynik poszedl w swiat ! Nie to nie byl tylko sparing. Solidne kluby w sparingach nigdy nie przegrywaja

kibic92 - 22 stycznia 2014, 9:44:16 - *.dynamic.chello.pl
Co na ten mecz powiedział buzi ? Buzała, najlepszy piłkarz swiata w swoim mniemaniu ... Zagłębie spadek.

waldiAG - 22 stycznia 2014, 10:14:26 - *.play-internet.pl

GTS - 22 stycznia 2014, 10:55:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Olimpoia Poznań jesteście

abc - 22 stycznia 2014, 11:16:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie mogę zrozumieć info.
Bramka dla Lechii w 51 minucie strzelona przez Buzałę i nie strzelony karny przez Buzałę w 51 minucie wynika z tego że długa minuta była.

piszczel - 22 stycznia 2014, 11:22:52 - *.play-internet.pl
widzew sie podniecał ostro ze wygrał z lechia hahaha

puffff - 22 stycznia 2014, 11:24:33 - *.play-internet.pl
abc - pomysl logicznie dochodzi do karnego - nie strzela dobija i jest gol 5 sek ????

abc - 22 stycznia 2014, 11:34:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
@puff ale wtedy nie piszę się że nie wykorzystał karnego tak ?
Bo strzał z jednej sytuacji.
Nie raz już strzelano bramki z karnego po dobitv\ce i nigdy nie było stwierdzenia że ktoś niewykorzystał karnego.
Sądzę że bramka lub karny była wykonywane w innym niż jest podane czasie.

abc - 22 stycznia 2014, 12:56:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Doczytałem na innej stronie.
Obroniony strzał ale dobitka (czyli karny - sytuacja wykorzystana)

abc - 22 stycznia 2014, 12:59:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Doczytałem na innej stronie Dobitka po obronionym strzale (czyli sytuacja wykorzystana)

... - 22 stycznia 2014, 21:29:52 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Wygrany sparing z Lechią a następnego dnia... informacja o wycofaniu się sponsora generalnego Gryfa... Robi się ciekawie...

... - 22 stycznia 2014, 21:47:19 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Wczoraj Gryf pokonał Lechię, a dziś na swojej stronie informują o wycofaniu się sponsora generalnego. Niezbadane wyroki boskie... Robi się naprawdę ciekawie.

MAX - 23 stycznia 2014, 8:14:14 - *.10.148.149
Do kibiców Lechii : ktoś wie co sie dzieje z Mateuszem Machajem ?? Dlaczego nie gra ? pozdr

taki tam - 23 stycznia 2014, 10:58:31 - *.231.10.143.koba.pl