Górnik Łęczna 2-1 Motor Lublin
Bartosz Kwiecień 29, Arkadiusz Woźniak 84 - Maciej Tataj 90

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak (46 Paweł Socha) - Łukasz Mierzejewski (84 Michał Zuber), Maciej Szmatiuk (74 Marcin Kalkowski), Bartosz Kwiecień, Patrik Mráz (78 Marcin Świech) - Grzegorz Bonin (74 Wojciech Kalinowski), Lukáš Bielák, Tomasz Nowak, Paweł Zawistowski (74 Nikolajs Kozačuks), Sebastian Szałachowski (62 Bartłomiej Niedziela) - Łukasz Zwoliński (46 Arkadiusz Woźniak).

Motor Lublin: Przemysław Frąckowiak (46 Paweł Lipiec) - Damian Jaroń (75 Maciej Zieliński), Marius Stanaitis (64 Piotr Karwan), Aleksander Komor (64 Dawid Ptaszyński), Mateusz Pawłowicz - Kamil Stachyra (46 Rafał Król), Arkadiusz Lewiński, Patryk Koziara (46 Konrad Wrzesiński), Konrad Gąsiorowski (46 Damian Kądzior) - Mateusz Broź (65 Kamil Wolski), Maciej Tataj.

W meczu sparingowym pierwszoligowy Górnik Łęczna wygrał z drugoligowym Motorem Lublin 2-1 (1-0).

źródło: własne / Górnik Łęczna / Sport.pl

Dodano: 22 lutego 2014, 13:54:41

Devil - 22 lutego 2014, 14:01:15 - *.dynamic.chello.pl
to Motor nie tak słabo jak tylko 2-1 moze ktos opisać gre Motoru ?

kodż - 22 lutego 2014, 14:04:53 - *.lublin.mm.pl
w pierwszej połowie miażdżąca przewaga Górnika, w drugiej połowie gra się wyrównała. Napastnik z Zagłębia Lubin - Arkadius Woźniak konkrenty
w Górniku brakowało Sasina, Tadrowskiego i Bożoka.

Motorek - 22 lutego 2014, 14:06:52 - *.162.120.240
Pierwsza połowa pod dyktando Górnika, ale bez szału. W drugiej Motor był lepszym zespołem. W obronie super Komor z Litwinem w środku, a Pawlowicz straszny Walczak. Jaron też dobrze.

skład Motoru:
Tłumik - Zbiornik, Sprzęgło, Tarcza, Koło, Zębatka, Lusterko, Owiewka, Manetka, Klocek, Stacyjka

west - 22 lutego 2014, 14:46:25 - *.160.172.70
Suzuki - ale się uśmiałem... Pamiętaj "gimbusy" zawsze górą.

kolo - 22 lutego 2014, 15:17:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tagą grą Motor może szykować sie do spadku co z tego że obrona się poprawiła ale jakie błędy popełniają w środku pola, zero gry skrzydłami,gubią sie , a napastnicy albo boją sie strzelać, albo nie potrafią, chcieli by wejść z piłką do bramki ale brak im techniki, Górnik pokazł się nieżle dużo pracy w środku pola skrzydłami jak nieszło jedną stroną to przerzucali pilkę, pelna asekuracja zawodników no i szybkość

kolo facho - 22 lutego 2014, 15:30:05 - *.centertel.pl
Widzę, że "koło" wstał dziś lewą nogą. Pierwszy raz zawodnicy Motoru zobaczyli naturalną trawę i to było widać. Gra Motoru jednak w drugiej połowie - naprawdę ekstra. Bardzo "fachowy" komentarz "koła", który piłkę widział przez ekran telewizora... hi,hi. Tylko Motor!

tępiciel g - 22 lutego 2014, 15:51:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Górnik jedna noga w ekstraklasie, Motor gra o utrzymanie w II lidze..

chwdp - 22 lutego 2014, 16:40:07 - *.dynamic.chello.pl
Suzuki nagroda dnia trafia do Ciebie

rafalski - 22 lutego 2014, 17:45:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Komor to tylko wybić do przodu może i tyle Coś takiego jak Pielach w Avii Świdnik Piłkarze Szatałowa dużo biegają i chwilami grali ładną klepkę dla oka II połowa to dużo ostrej gry Ucierpiało kilku piłkarzy Motoru Ta 11 Górników która wybiegła z tą która wybiegnie w Płocku No różnić się będzie jestem przekonany !

kart - 22 lutego 2014, 18:55:40 - *.dynamic.chello.pl
Z tego co widziałem na tym sparringu to Górnik ma większy problem niż Motor, biorąc pod uwagę rozbieżność klas i celów. Fizycznie przewaga 2-ligowców, optycznie 1 połowa dla Górnika, 2ga remisowa (jak wynik). Zimowe nabytki naprawdę ciekawe w obu drużynach. Meczyk do oglądania interesujący, niejednostronny, a zapach naturalnej trawy w pełnym słońcu to bajeczka jak na 22.02. Obie ekipy 1szy raz na trawiastym. wszystkim nie wyłączając przegranych humor na końcówkę przygotowań zwyżkuje. Wiosna nasza

Yemiol - 22 lutego 2014, 23:01:38 - *.nette.pl
czyli co....Zwoliński & Wożniak atak marzeń trochę żart ale ale zobaczymy.

trol - 23 lutego 2014, 15:58:55 - *.dynamic.chello.pl
smieszy mnie Gornik nawet na sparingu sedzia gwizdze pod nich,klepke ladna grali w poprzek boiska nie atakowani stoperzy,rafalski akurat mlody Komor to jeden z ciekawszych mlodych zawodnikow jacy pojawiali sie w Motorze ,a z tym nowym litwinem calkiem fajnie sobie radzili na tle lidera 1 ligi,a wszystko i tak zweryfikuje liga;-)

rafalski - 24 lutego 2014, 5:00:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wydaje się że takimi wygranymi tych zimowych przygotowań są Nowak,Szmatiuk,Bielak i Mraz Chociaż Mraz grał w meczu kontrolnym jak by pierwszy raz wystąpił w tej ekipie ! Nie wiem w jakiej dyspozycji i pewnie do meczu w Płocku się nie przekonam jest kapitan Górnika Veljko Nikitović !