23 stycznia 2014, 12:10 - Bielsko-Biała (Stadion piłkarski BBOSiR)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Damian Chmiel 44, Dariusz Pietrasiak 69, Marek Sokołowski 76

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Armantas Vitkauskas - Konrad Kareta, Michal Mravec, Błażej Telichowski (20 Bartłomiej Konieczny), Frank Adu Kwame - Damian Chmiel, Maciej Iwański, Dariusz Łatka, Anton Sloboda, Martin Ďurica - Arsenij Buinickij. (II połowa) Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Przemysław Pietruszka - Marek Sokołowski, Mateusz Kupczak, Adam Deja, Sebastian Bartlewski, Mateusz Stąporski - Charles Nwaogu (81 Krzysztof Chrapek).

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Marcin Cabaj - Wojciech Kalisz, Maciej Wichtowski, Kamil Słaby, Adam Mójta - Maciej Bębenek, Marcin Byszewski, Tomasz Margol, Filip Piszczek, Sebastian Brocki - Fabian Fałowski. (II połowa) Marek Kozioł - Marcin Makuch, Peter Petrán, Wojciech Janur, Richard Kačala - Łukasz Grzeszczyk, Przemysław Szarek, Sebastian Szczepański, Adrian Frańczak, Maciej Kononowicz - Maciej Górski.

żółte kartki: Nwaogu, Sokołowski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało w meczu sparingowym pierwszoligową Sandecję Nowy Sącz 3-0 (1-0).

W Podbeskidziu sprawdzani byli dwaj Słowacy - 32-letni pomocnik Martin Ďurica (ostatnio nigdzie nie grał, wcześniej FK Senica) i 26-letni obrońca Michal Mravec (MŠK Žilina).

W zespole Sandecji zagrali m.in. nowi testowani 20-letni pomocnik Marcin Byszewski (Radomiak), 22-letni pomocnik Wojciech Janur (Kotwica Kołobrzeg), 18-letni napastnik Filip Piszczek (Lubań Maniowy) i 22-letni słowacki pomocnik Richard Kačala (1.FC Tatran Prešov).

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Sandecja Nowy Sącz / Sport Bielsko-Biała

ja - 23 stycznia 2014, 14:32:13 - *.139.19.15
z relacji live widac że pierwsza połowa dobra z obu stron bramki padły w drugiej części .

KKS - 23 stycznia 2014, 14:51:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się tym wynikiem nie martwię to tylko sparing, piłkarze są po treningach które były 2 razy dziennie, a to dopiero 1 sparing

eMaDe - 23 stycznia 2014, 14:52:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
SKŁAD SANDECJI NOWY SĄCZ :
1 połowa: Marcin Cabaj - Wojciech Kalisz, Maciej Wichtowski, Kamil Słaby, Adam Mójta - Maciej Bębenek, zawodnik testowany, Tomasz Margol, zawodnik testowany, Sebastian Brocki - Fabian Fałowski

2 połowa: Marek Kozioł - Marcin Makuch, Peter Petran, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Łukasz Grzeszczyk, Przemysław Szarek, Sebastian Szczepański, Adrian Frańczak, Maciej Kononowicz - Maciej Górski

ryba - 23 stycznia 2014, 14:57:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gwizdek Wajda daje
jak taki gosć może sędziować EX

aspiush - 23 stycznia 2014, 15:09:16 - *.dynamic.mm.pl
Sadecja w pierwszej połowie długo nie mogła przekroczc swojej połowy, bardzo murowała, stad mecz toczył sie przewaznie na jej połowie, o strzałach celnych nie wspomne, no i troche za ostro grali, Telich do szpitala , a Pietruszka opuscił boisko i mecz dokonczyli w 10.

opolo - 23 stycznia 2014, 15:33:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
i OK naprzód TS !

ark - 23 stycznia 2014, 15:35:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie była rflacja live mozecie podać dzięki

a - 23 stycznia 2014, 15:55:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pietruszka zerwał więzadło wiec lipa!!!!!!!!!!!

KKS - 23 stycznia 2014, 16:14:15 - *.nowysacz.vectranet.pl
Czy Wojciech Janur jest pilkarzem Sandecji tylko byl wypozuczony tak niegdyc Fałowski Słaby a teraz zawislan tokar?

brudny bod - 23 stycznia 2014, 16:34:44 - *.160.41.226
obiektywnie, słaby poziom z obu stron, Sandecja oddała może trzy celne strzały ale Podbeskidzie też jej nie zdominowało, ot taka gra w środku pola, dużo przypadku i chaosu;
niestety z Pietruszką, to chyba prawda, chyba runda z głowy, a szkoda bo był wyróżniającym się w drugiej połowie

mosza_27 - 23 stycznia 2014, 17:06:34 - *.95.237.92
w Ruchu Chorzów zrezygnowali z Lesnowskiego to niech Podbeskidzie biere go na testy na pewno nie będzie gorszy od Zajaca

kibic - 23 stycznia 2014, 17:21:26 - *.centertel.pl
do ryba. Ty gościu to napewno jesteś takim ekspertem. pewnie też sędzią, tylko ci nie poszło i zazdrość cię męczy że Wajda w extra. Bardzo dobry młody arbiter i jeszcze z naszego regionu więc to tym bardziej cieszy. pozdro dla normalnych

Tyszan - 23 stycznia 2014, 17:29:10 - *.free.aero2.net.pl
Pozdrowienia dla Sączersów od GKS-u Tychy!

pp - 23 stycznia 2014, 17:34:08 - *.kalisz.mm.pl
Czy Ďurica to obrońca Ján Ďurica, który grał w reprezentacji Słowenii?

pp - 23 stycznia 2014, 17:38:38 - *.kalisz.mm.pl
OK. Już się dowiedziałem, że to Martin Ďurica :-)

leon - 23 stycznia 2014, 17:50:27 - *.231.23.194.koba.pl
Pierwszoligowiec pobił drugoligowca, ale radocha.

123 - 23 stycznia 2014, 18:15:33 - *.229.255.89
@ leon jak zwykle szkonczył siorbać to wlazł na forum żeby wpisać się o Sandecji .Buziaki frustracie admin powinien dac ci bana dożywotniego tutaj cym,bale !!!

leon - 24 stycznia 2014, 2:10:12 - *.231.23.194.koba.pl
@stary, nie jestem kibolem Legii, tylko Jagiellonii. A co złego napisałem? Podbeskidzie spadek, bo Zagłebie kupi wszystko, no chyba że Śląsk nie dostanie licencji.

brudny bod - 24 stycznia 2014, 4:29:57 - *.174.42.176
@leon, no właśnie, jak napisałeś, kibicujesz Jadze, więc po jaką cholerę komentujesz artykuły jej nie dotyczące?
a co do spadku możliwe, choć nie przesądzone, jest jeszcze dziewięć kolejek i baraże, więc teoretycznie spaść może i Twoja Jaga

mosza_27 - 24 stycznia 2014, 8:57:02 - *.95.237.92
czy w tym Podbeskidziu całkiem na łeb upadli żeby dopiero co rozwiązali kontrakt z Rybanskim i już go na zot chcą sprowadzić lepiej niech wezmą Lesnowskiego tego co Ruch Chorzów sprawdzał na pewno będzie lepszym bramkarzem od Zajaca i od Rybanskiego

brudny bod - 24 stycznia 2014, 10:42:11 - *.160.41.226
mosza a ty co , menadżer tego Lesnowskiego? czy sam Lesnowski?

mosza_27 - 24 stycznia 2014, 13:25:58 - *.95.237.92
nie ale jak Wisła go testowała a potem Ruch czyli nie jest taki kiepskim bramkarzem a Podbeskidzie testuje samych starych Słowaków więc niech może przetestują z kolei młodego Słowaka