15 lutego 2014, 13:15 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Slezský FC Opawa
Tomáš Vrťo 90 - Josef Dvorník 79

Energetyk ROW Rybnik: Marcin Skrzeszewski - Łukasz Bałuszyński, Marek Krotofil, Maxim Potîrniche, Sławomir Szary, Michał Płonka, Hubert Otręba, Tomáš Vrťo, Daniel Feruga, Mariusz Muszalik, Szymon Sobczak (80 Paweł Mandrysz).

Slezský FC Opawa: (I połowa) Josef Květon - Petr Vavřík, Martin Švec, Luboš Horka, Jakub Můčka - František Metelka, Robin Wirth, Tomáš Polách, Radim Grussmann, Jan Schaffartzik - Václav Jurečka. (II połowa) David Hampel - Petr Vavřík, Martin Švec, Josef Dvorník, Jan Schaffartzik - Radek Němec, František Schneider, Tomáš Polách, Lumír Sedláček - Tomáš Mrázek, Tomáš Komenda.

W drugim dzisiejszym sparingu Energetyk ROW Rybnik zremisował ze Slezskim FC Opawa - wiceliderem trzeciej ligi czeskiej (grupa morawsko-śląska) 1-1 (0-0).

W czeskim zespole wystąpili zawodnicy znani z polskich boisk - František Metelka oraz Lumír Sedláček.

źródło: własne / Slezský FC Opawa

Dodano: 15 lutego 2014, 14:55:35

spidi - 15 lutego 2014, 15:03:26 - *.syriusz.net.pl
pamiętam jak w ekstraklasie grały trzy drużyny z Poznania : , lech , warta i olimpia ..., na derby warty z olimpią przychodziło ok 40 000 kibicow
to były czasy

fan - 15 lutego 2014, 15:06:01 - *.tylda.net
Jestem załamany po tym jak spojrzałem na terminarz ,każdy mecz Row-u i siebie jest w piątek ,czy zarząd nie może dawać meczy w sobotę , co oni mają z tym piątkiem ,wiecie ilu kibiców nie przyjdzie w piątek bo pracuje.
PROTEST PRZECIWKO MECZĄ W PIĄTEK

alty - 15 lutego 2014, 15:09:15 - *.opera-mini.net (*.175.131.81)
W Rybniku pracują? To tam nie mieszkają sami emerytowani górnicy?

fan - 15 lutego 2014, 15:15:28 - *.tylda.net
alty jak by mieszkali sami emeryci to ty nie masz czym dupska grzać w zimę.

FuriatWks - 15 lutego 2014, 15:22:48 - *.180.190.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Opava & Śląsk

Tomek - 15 lutego 2014, 16:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawidłowy wynik 1-0 dla Rybnika!!!Sędzia w tym spotkaniu uznał bramkę której w ogóle nie było bramkarz Skrzeszewsk wypił piłkę około 20 cm od słupka i linii a sędzia widział gola. I nawet w sparingach Rybnik ma pecha na sędziów

hanys123 - 15 lutego 2014, 18:19:35 - *.leon.com.pl
do fan mosz recht

@fan - 15 lutego 2014, 19:20:01 - *.adsl.inetia.pl
a co tam sami inżynierowie elektrycy-gazownicy, czy palacze w ogólnopolskiej kotłowni?

kreple - 15 lutego 2014, 19:33:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fan a wongiel i tak z zagranicy sprowadzają bo jest tańszy więc i tak w du.. cię mam

alty - 15 lutego 2014, 22:26:06 - *.opera-mini.net (*.175.131.81)
mnie Żerań ogrzewa wypieku

jupi - 16 lutego 2014, 10:07:18 - *.internetia.net.pl
Do spidi.Na kolejorza w drugiej lidze ale to byla rzeczywiście druga liga na niektore mecze przychodziło po 50 tys. mecz z ROW em w Poznaniu 55 tys. wiem dokładnie bo po ojcou odzieczyłem gazety Sport z okresów 1969 do 1979.wiem że to może się wydać śmieszne ale do kolekcjoniera to jest gratka

WIELKA POL - 16 lutego 2014, 11:22:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do hanys123 : polskiego zapomniałeś ? ogarnij sie i pisz normalnie.

sąsiad - 16 lutego 2014, 19:09:37 - *.172.252.246
Energetyk do spadku!

@ fan - 17 lutego 2014, 7:55:52 - *.haye.cable.virginm.net
Protest przeciwko czemu? Meczą? Ale kto meczy? Robicie jakiś protest przeciwko kozom? Meczą w piątek, a to was denerwuje? Może ktoś wytłumaczyć?