26 lutego 2014, 11:00 - Rybnik (Boisko Treningowe MOSiR)
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Pniówek Pawłowice
Hubert Otręba 65, Mariusz Muszalik 70 (k)

Energetyk ROW Rybnik: Marcin Skrzeszewski (46 Antonín Buček) - Daniel Kutarba (55 Sławomir Szary), Paweł Staniczek (55 Szymon Jary), Konrad Kochan (55 Marcin Grolik), Łukasz Bałuszyński (55 Michał Płonka) - Tomasz Gródek (55 Marek Krotofil), Kamil Kostecki (80 Idrissa Cissé), Szymon Popiela (65 Tomáš Vrťo), Sebastian Musiolik (65 Mariusz Muszalik), Szymon Sobczak (65 Daniel Feruga) - Paweł Mandrysz (55 Hubert Otręba).

Pniówek Pawłowice: Michał Podolak (46 Zbigniew Huczała) - Łukasz Halama (68 Jakub Słaby), Arkadiusz Przybyła, Tomasz Kukla (65 Dariusz Wilk), Dariusz Wilk (46 Dawid Oszek), Szymon Ciuberek, Karol Goik, Kamil Benauer (60 Dawid Stramski), Michał Szczyrba (80 Bartosz Wojtków), Marcin Mazurek (46 Kamil Kucharski), Tomasz Zyzak (60 Marcin Sobczak, 70 Łukasz Mozler).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Rybniku pierwszoligowy Energetyk ROW wygrał z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 2-0 (0-0). W zespole pierwszoligowca sprawdzany był zawodnik zespołu juniorów Konrad Kochan.

źródło: własne / Energetyk ROW Rybnik

Dodano: 26 lutego 2014, 12:53:14

kibicROW - 26 lutego 2014, 18:30:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo ROW! Pniówek to nawet niezła drużyna. Szczególnie w obronie Przybyła i Goik . ROW - zwycięstwo zasłużone! Brawo Muszal!!!!! Najlepszy chop na boisku!!!!

frodo - 26 lutego 2014, 19:44:40 - *.play-internet.pl
kibicROW a dla mnie bardzo dużo dobrej roboty robi Szary na lewej obronie,nareszcie ktoś ustawił go tam gdzie powinien grać (przecież na tej pozycji grał w Odrze i Piaście) nie jak wystawiał go Wieczorek na środku obrony teraz w każdym sparingu wypracowuje bramki i wiele sytuacji pod bramką przeciwnika myślę że będzie z tego dużo pożytku

fan - 28 lutego 2014, 6:37:51 - *.31.44.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl