tomek - 16 lutego 2014, 12:56:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież to jest lepsza drużyna niż ta co grała wczoraj = dobrze się ten Probierz czuje ?! Pierwszy poleci tej wisony

arkowiec - 16 lutego 2014, 13:03:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Liga Mistrzo Liga Mistrzow Lechia Gdansk

daras - 16 lutego 2014, 13:08:30 - *.cpe.marton.net.pl

f.j - 16 lutego 2014, 13:32:44 - *.dynamic.chello.pl

agkś - 16 lutego 2014, 13:37:44 - *.204.7.216.dsl.dynamic.t-mobile.pl
arkowiec dalej gryzie końcówe po kraziaku

dzidzi - 16 lutego 2014, 13:51:00 - *.85-237-178.tkchopin.pl
@f.j:
To nie jest zdrowe. To nie jest nawet nowotwór, bo to jest już rak. Jak ktos umiera na raka to u nas nie pisze się, że zmarł na raka, tylko, że przegrał walkę z rakiem. I polska piłka przegrywa/przegra również walkę z tym rakiem.

darek - 16 lutego 2014, 15:33:24 - *.elblag.vectranet.pl
to prawda że to złe ,ze nie stawia się na młodziez Polska ale niestety w głowie młodego Polaka a zwłaszcza poklepanego po pleckach przez wszystkich robi się taki sajgon ze on myśli że samo bedzie sie grało.zresztą popatrzcie Lechia ekstraklasa kilku z rezerw kilku testowanych ale oni mają o sobie bardzo wysokie mnimanie kontra 4 liga Hiszpanska czy Japonska to ten sam poziom niestety a moze nawet tamci mają wyzszy tylko dać im szanse potrenowac w profesjonalnych warunkach.pamietajcie zel na głowie nie pomoże.

oldgringo - 16 lutego 2014, 16:46:19 - *.play-internet.pl
Jesienią Concordia grała swoją młodzieżą i wyszła na tym fatalnie. Więc musiała wzmocnić skład.

Spokoo - 16 lutego 2014, 19:16:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Te wywody na temat raka i nowotworu to jakies maslo maslane i zenada . Wolnosc Tomku w swoim domku . Niech kazdy dba o swoj pozim sam . Dotyczy to rowniez tych piszacych.

bałamut - 16 lutego 2014, 21:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy concordia grała swoją młodzieża.Wymien kilku(wychowanków ich) którzy grali w 2 lidze.Oni maja tylko jednego wychowanka ktory sie troszkę liczy.A Hiszpanom daja papu i kwaterunek umożliwienie im gry w 2 lidze czytaj zareklamowanie i ewentualna ich sprzedaż.Licza na to ich własciciele ze polskie kluby sie na nich rzuca i wywalą kase temu konsorcium.Concordia tutaj sie nie liczy ani jeżeli chodzi o piłkarzy jak i ewentualną ich sprzedaż.

slonsk - 16 lutego 2014, 22:04:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bramka dla Lechii z 2 metrowego spalonego, którego nie widział ciągle mylący się sędzia liniowy

do tomek - 16 lutego 2014, 22:48:07 - *.7-1.cable.virginm.net
jezeli to jest lepsza druzyna i remisuje z Concordia to z Pogonia dostala by chyba z 0:8

Smoluchows - 17 lutego 2014, 0:09:27 - *.play-internet.pl
Byłem na tym meczu. Co nie pisać to widać różnice miedzy.
Naszymi piłkarzami z ekstraklasy, a tymi Hiszpanami.
Nasi jakby mieli teraz grać w hiszpani to pewnie tylko w jakiejś 6 lub 7 lidze. Concordia była wyraźnie lepsza, grała bardziej dojrzałą piłkę. A nasi walili ich po nogach bo nie mogli nadążyć. Jestem kibicem Lechi ale bez wachania zamienił bym sie z Concordia piłkarzami. 5 na pierwszy skład od jutra.

do tomka - 17 lutego 2014, 0:16:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tomek,
nie - pierwszy poleci nauczyciel WF, któremu się wydaje, że jak ma papiery to jest wielkim trenerem.
Już 23 lutego poleci.,

kibic - 17 lutego 2014, 9:49:07 - *.multimedia.pl
Smoluchowski - Ty być może jesteś kibicem Lechi ale na pewno nie tej z Gdańska.
Ja jestem kibicem Lechii i faktycznie pierwsza połowa zdecydowanie dla Concordii wystarczyło po prostu biegać
Bramka dla przyjezdnych mocny strzał z 28-26 metrów z dystansu pod poprzeczkę w środek bramki a Bączek bez reakcji.
Druga połowa Lechia przyspieszyła i powinna spokojnie wygrać mecz ale jak się nie wykorzystuje 100 % sytuacji to się meczu nie wygrywa sam Sadajew powinien strzelić 3 bramki ale ten koleś albo jest bez formy albo ma wszystko w du..ie takie zrobił na mnie wrażenie.
Lechia mogła i przegrać gdyby pod koniec meczy " czarniawy" trafił w sytuacji sam na sam z Baczkiem w światło bramki po błędzie obrońcy Lechii.

paker - 17 lutego 2014, 12:07:28 - *.21-109-165.tkchopin.pl
Boshe jaka ta Lechia słaba, jeszcze były śledz nam stczelił. Wygląda to tragicznie. Ja już na mecz więcej nie przyjde. Szkoda siana.

zdziwiony - 17 lutego 2014, 23:44:52 - *.elblag.vectranet.pl
Zdziwiony jestem jakby zdechła pokonała Concę to by można powiedzieć , ze zdobyła Puchar CONCACAF!