29 kwietnia 2014, 19:06 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 3-1 Cracovia 2004/05
Łukasz Zejdler 8, Marcin Kuś 9, Dawid Nowak 45 - Marek Citko 49 (k)

Cracovia: 30. Matko Perdijić - 20. Marcin Kuś, 5. Mateusz Żytko, 15. Tomislav Mikulić, 6. Adam Marciniak - 17. Sebastian Steblecki, 7. Krzysztof Danielewicz, 23. Łukasz Zejdler, 27. Marcin Budziński, 10. Saïdi Ntibazonkiza - 4. Vladimir Boljević. W II połowie grali także: 37. Bartłomiej Dudzic, 33. Marcel Wawrzynkiewicz, 2. Radosław Kuligowski, 44. Paweł Jaroszyński, 8. Krzysztof Nykiel, 92. Deniss Rakels, 32. Krzysztof Szewczyk, 11. Dawid Nowak, 9. Edgar Bernhardt.

Cracovia 2004/05: 33. Marcin Cabaj - 6. Krzysztof Radwański, 2. Witold Wawrzyczek, 22. Kazimierz Węgrzyn, 16. Michał Świstak - 9. Marcin Dudziński, 8. Arkadiusz Baran, 7. Piotr Giza, 10. Marek Citko, 4. Marek Baster - 23. Łukasz Szczoczarz. Grali także: 19. Paweł Nowak, 17. Marcin Makuch.

Grano 2x25 minut.

W rozegranym z okazji kanonizacji Jana Pawła II meczu towarzyskim Cracovia wygrała 3-1 (2-0) z zespołem piłkarzy, którzy reprezentowali Cracovię w sezonie 2004/05.

W barwach obecnej drużyny Cracovii zagrał piłkarz rezerw - Radosław Kuligowski.

źródło: własne / Sport.pl

Dodano: 29 kwietnia 2014, 20:36:49

beka - 29 kwietnia 2014, 20:40:15 - *.adsl.inetia.pl
a to zgrywusy, w czasie sie przenoszą...

Darek - 29 kwietnia 2014, 20:54:18 - *.42.133.41
A ja myślałem, że grali z piłkarzami z tego rocznika i się zastanawiałem jakim cudem dali sobie wbić gola dziewięciolatkom.

zwała - 29 kwietnia 2014, 20:54:33 - *.play-internet.pl
A ja myślałem, że grali z juniorami rocznik 2004-05 :D

luki - 29 kwietnia 2014, 21:59:38 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia ukochany klub świętego Jana Pawła II uczciła w ten sposób kanonizację największego z Polaków !!!

Polska - 29 kwietnia 2014, 22:20:46 - *.dynamic.chello.pl
Idiotyzm organizować takie mecze w trakcie sezonu...

pp - 29 kwietnia 2014, 22:36:51 - *.internetia.net.pl
Witold Wawrzyczek teraz cukrownik chybie i trener płomień połomia

Ketald - 29 kwietnia 2014, 22:47:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kaziu Węgrzyn pozwolił na stratę 3 bramek? Słabiutko...

FortArt - 30 kwietnia 2014, 0:13:39 - *.dynamic.chello.pl
Świetny mecz! Cudownie było ich znów zobaczyć na murawie. Gol Marka Citki przywitały solidne oklaski, podobnie jak inne bardzo dobre akcje Starej Cracovii. Chłopaki nadal w formie, choć czasem już z brzuszkami. Podziękowania dla wszystkich, którym chciało się to zorganizować. Najfajniejszy mecz sezonu.

Mate - 30 kwietnia 2014, 2:12:30 - *.dynamic.chello.pl
@89-70-29-125.dynamic.chello.pl Jakbyś był prawdziwym Polakiem to wiedziałbyś, że istnieją większe wartości niż optymalna forma w sezonie. Od razu widać, że nie jesteś kibicem Cracovii.

TS - 30 kwietnia 2014, 9:31:34 - *.dynamic.chello.pl
Wegrzyn powinien mieć zakaz wstępu na Wisłę.

Trex - 30 kwietnia 2014, 12:46:06 - *.ssp.dialog.net.pl
To ten rocznik był zamieszany w korupcje z udzialem KHGM Lubin ?

Trex - 30 kwietnia 2014, 12:49:05 - *.play-internet.pl
Przepraszam za powyższe pytanie. Jestem z Legnicy i mam odwieczny kompleks Zagłębia.

ZKStal1938 - 30 kwietnia 2014, 13:50:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo. Bardzo dobra inicjatywa upamiętniająca Jana Pawła II.

SHAWN_KEMP - 30 kwietnia 2014, 14:28:02 - *.toya.net.pl
Masakra, ja też myślałem, że to żaki (9-latki) źle napisaliście. Ja bym napisał Cracovia (sezon 2004/05) lepiej i nie wprowadzając w błąd ;) a tak dalej będą pisać ludzie, że to gra z 9-latkami :P

Trex - 30 kwietnia 2014, 15:04:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Od kiedy to przypominanie prawdy jest kompleksem ? Dziwi mnie , że taki "papieski" klub łasy był na lewą kasę.

Wawel - 30 kwietnia 2014, 15:55:52 - *.dynamic.chello.pl
2500 ludzi, fajny meczyk. Milo bylo zobaczyc 'stara' Cracovie.

sds - 30 kwietnia 2014, 16:38:06 - *.nplay.net.pl
Citko w formie mógłby jeszcze pomóc jakiemuś polskiemu klubowi

Mati - 30 kwietnia 2014, 19:06:41 - *.dynamic.chello.pl
@sds Chyba nie byłeś na meczu, skoro tak uważasz. Citce tylko dali strzelić z karnego. Miałem okazję śledzić go cały mecz i odpowiadam: nie, niestety Citko nie mógłby już pomóc żadnemu klubowi, nawet przy najszczerszych chęciach... C'est la vie.

aa - 30 kwietnia 2014, 20:01:02 - *.dynamic.chello.pl
@Mati
Racja, Citko chyba najsłabszy z tych "starych", jednak nie o formę w tym meczu chodziło.

Bulzebub - 1 maja 2014, 13:24:38 - *.play-internet.pl
Co znaczy być prawdziwym Polakiem, bo nie wiem?

jklj - 1 maja 2014, 14:54:17 - *.77.124.91
Smutne jest to, że pierwsza drużyna ogrywa zaledwie swoich 10-letnich trampkarzy tylko 3-1 chociaż z drugiej strony za 10 lat już mogą być ciekawymi seniorami. Ten Citko to jakaś rodzina z Citkiem ?

kuna - 1 maja 2014, 16:00:11 - *.play-internet.pl
to wnuczek Marka Citki bylego gracza Widzewa ktory z polowy strzelił bramke Molinie....

www - 1 maja 2014, 16:17:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
jaki ukochany klub papiezą, co wy wypisujecie, papież tylko stwierdził że słyszał o takim krakowskim klubie...

ja - 1 maja 2014, 18:07:56 - *.146.73.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@www - oczywiście, przecież uczestnictwo na meczach Cracovii, zapytanie się "jak się tam ma moja Cracovia?", czy stwierdzenie "Cracovia Pany" nie świadczy wystarczająco, który klub był ukochany

Adaś - 1 maja 2014, 18:20:42 - *.toya.net.pl