Alan Uryga 8, Emmanuel Sarki 49, Semir Štilić 86

Reprezentacja Podhala: Daniel Paszuda (46 Jakub Nykaza) - Maciej Floryn (46 Józef Milon), Sebastian Gąsiorek (46 Paweł Łojek), Bogusław Gołdyn (46 Krzysztof Czubiak), Bartłomiej Handzel (46 Marcin Kowalczyk), Adam Mozdyniewicz (46 Łukasz Wiercioch), Mateusz Pluta (46 Florian Kamiński), Grzegorz Misiura (46 Daniel Mikoś), Marcin Król (46 Robert Karkula), Bernard Wietrzyk (33 Przemysław Zagata), Rafał Waksmundzki (37 Marcin Talarczyk).

Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz (46 Mateusz Zając) - Łukasz Burliga, Gordan Bunoza, Alan Uryga (82 Michał Czekaj), Dariusz Dudka - Emmanuel Sarki, Ostoja Stjepanović, Fabian Burdenski (46 Jakub Bartosz), Semir Štilić, Wilde-Donald Guerrier - Tomasz Zając (46 Michał Szewczyk).

widzów: 500.

W meczu towarzyskim rozegranym w Ostrowsku krakowska Wisła wygrała z reprezentacją Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej 3-0 (1-0).

W zespole Wisły wystąpiło dwóch graczy rezerw - bramkarz Mateusz Zając i napastnik Tomasz Zając.

źródło: własne / Wisła Kraków

Dodano: 17 kwietnia 2014, 17:20:23

JuhaS - 17 kwietnia 2014, 17:24:54 - *.ssp.dialog.net.pl
reprezentacja Podhala grała w strojach ludowych, włącznie z kierpcami zamiast butów piłkarskich. Oczywiście ich nie tłumaczy to.

arczi78 - 17 kwietnia 2014, 18:31:29 - *.centertel.pl
Janosik najlepszy w pierwszej polowie wsrod zawodnikow reprezentacji podhala. Niestety za brutalny faul w 52 minucie meczu powiesili go za lewe ziobro

sierpc - 17 kwietnia 2014, 18:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Reprezentacja podhala za dużo wypiła Harnasia bądź Tatry i dlatego wynik jest jaki jest. Wystarczy nie pić przed meczem aby pokonać dawny milicyjny klub (teraz policyjny?)

witja - 17 kwietnia 2014, 19:22:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
reprezentacja Podhala zupełnie jak Cracovia - też traci 3 bramki z beznadziejnie słabą Wisłą

rysiekp11 - 17 kwietnia 2014, 22:56:26 - *.sanetja.pl
Super. W okręgówce mają szansę pogwiazdorzyć!

kibic - 17 kwietnia 2014, 23:35:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu nie dali sie przełamać Brożkowi? :D

Arek - 18 kwietnia 2014, 1:57:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hehe w końcu coś wygrali. Pewnie to ostatni mecz w tym sezonie. Czemu Wisła nie zagrała z drużyną z Czech lub Słowacji? - żeby w końcu coś wygrała hehe.

wichura - 18 kwietnia 2014, 11:17:34 - *.204.180.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl