1 lipca 2014, 12:00 - Gutów Mały (Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak)
GKS Bełchatów 1-1 Dolcan Ząbki
Andreja Prokić 25 - zawodnik testowany 90

GKS Bełchatów: (I połowa) Arkadiusz Malarz - Alexis Norambuena, Paweł Baranowski, Błażej Telichowski, Mateusz Szymorek (31 Bartosz Turniak) - Mateusz Mak, Grzegorz Baran, Szymon Sawala, Kamil Poźniak, Andreja Prokić - Bartosz Ślusarski. (II połowa) Paweł Lenarcik - Adrian Basta, Piotr Witasik, Marcin Flis, Adam Mójta - Łukasz Wroński, Patryk Rachwał, Damian Szymański, Michał Renusz (71 Bartłomiej Bartosiak), Michał Mak - Daniils Turkovs (71 Hristijan Kirovski).

Dolcan Ząbki: Mateusz Kryczka - Julien Tadrowski (75 Mateusz Długołęcki), Mateusz Cichocki, Piotr Klepczarek, Damian Jakubik (68 Rafał Zembrowski) - Grzegorz Piesio, Szymon Matuszek, Adrian Łuszkiewicz, Łukasz Żegleń (60 zawodnik testowany), Łukasz Sierpina (46 Damian Świerblewski) - Tomasz Chałas (60 Bartosz Wiśniewski).

czerwona kartka: Damian Jakubik (62. minuta, Dolcan).

W 68. minucie Grzegorz Piesio (Dolcan) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Lenarcik obronił).

W swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym pierwszoligowy Dolcan Ząbki zremisował z ekstraklasowym GKS-em Bełchatów 1-1 (0-1).

W zespole Dolcanu wystąpili m.in. zawodnik Legii Mateusz Cichocki, który ostatnio był wypożyczony do Arki Gdynia, oraz Łukasz Żegleń (Podbeskidzie).

źródło: własne / GKS Bełchatów

Dodano: 1 lipca 2014, 13:51:21

jan - 1 lipca 2014, 13:56:29 - *.173.58.139.tesatnet.pl
1-1 z Dolcanem ...

Kaziu - 1 lipca 2014, 13:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Andreja cudownie zaczynasz sezon.dwa sparingi dwie brameczki.W Rzeszowie bez zmian tylko STAL

rambuś - 1 lipca 2014, 13:59:56 - *.play-internet.pl
GKS stracił bramkę w ostatniej minucie meczu. Coś słabo wygląda jednak ten atak GKS-u. Kirovski i Turkovs nie nadają się na ekstraklasę. Muszą pozyskać jakiegoś klasowego napastnika bo cienko to widzę. Sami skrzydłowi meczów nie będą wygrywać.

kawa - 1 lipca 2014, 14:04:19 - *.ostnet.pl
BRawo Andreja.... życze powodzenia Tobie i GKSOWI

ppp - 1 lipca 2014, 14:07:28 - *.adsl.inetia.pl
@rambuś: przecież pozyskali "klasowego" napastnika - Ślusarskiego :D

rambuś - 1 lipca 2014, 14:11:39 - *.play-internet.pl
@ppp: Ślusarski z pojęciem "klasowy" jest powiązany tylko dlatego bo skończył ledwie 8 klas podstawówki :D

Gwardia ! - 1 lipca 2014, 14:20:00 - *.153.102.202
W Rzeszowie tylko Resovia !

toruniak - 1 lipca 2014, 15:08:08 - *.torun.mm.pl
no no no....dać sobie strzelić gola grając Z przewagą jednego zawodnika, tak może grać tylko kandydat do SPADKU!;-/

Critters - 1 lipca 2014, 15:39:47 - *.centertel.pl
Czemu cały czas tak nie doceniacie Dolcanu? Tylko na własne życzenie nie awansowali. A mojemu bratu jak i całemu Dolcanowi gratuluję remisu. Gdyby jeszcze Piesiowy strzelił karnego...

77 - 1 lipca 2014, 15:45:14 - *.87.73.121
Ten, który dostał czerwona kartkę zszedl a wszedl za niego inny zawodnik, takze Dolcan gral normalnie w 11.

Stal M - 1 lipca 2014, 15:52:11 - *.ssp.dialog.net.pl

Lelo - 1 lipca 2014, 16:20:23 - *.dynamic.chello.pl
SLaba ta kadra Belchatowa, nawet majac pod uwaga to, ze z regoly jeden beniaminek ma sezon konia po awansie to ciezko widze losy Belchastowa i Lecznej

Nero - 1 lipca 2014, 18:22:27 - *.centertel.pl
To jest sparing, a nie mecz o punkty znawcy!! Oj będziecie jeczec w sezonie.

kurek - 1 lipca 2014, 21:47:36 - *.ssp.dialog.net.pl
byłem i widziałem. słabo wyglądało, mam nadzieję, że to tylko sparing, ale Ci obcokrajowcy w ataku to myśle pierwsza liga max

max - 1 lipca 2014, 21:59:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Głośno się mówi że w Bełchatowie totalna amatorszczyzna pod każdym względem więc nic nie powinno dziwić - nawet gra piłkarzy

Krzano - 1 lipca 2014, 23:05:16 - *.cdma.centertel.pl