5 lipca 2014, 16:00 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Sandecja Nowy Sącz
Wojciech Trochim 26, Dariusz Kołodziej 42 - Mateusz Bartków 55, Adrian Danek 68, 90

Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1. Richard Zajac (85 Sebastian Madejski) - 23. Adam Pazio, 6. Szymon Jarosz (46 Artur Lenartowski), 77. Rafał Grzelak, 5. Frank Adu Kwame - 3. Sylwester Patejuk, 27. Adam Deja, 9. Dariusz Kołodziej (70, 6. Szymon Jarosz), 20. Wojciech Trochim (46 Sebastian Bartlewski), 13. Piotr Malinowski - 28. Wojciech Okińczyc (46 Krzysztof Chrapek).

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Marek Kozioł - Wojciech Kalisz, Róbert Cicman, Przemysław Szarek, Kamil Słaby - Maciej Bębenek, Tomasz Margol, Filip Piszczek, Fabian Fałowski, Sebastian Szczepański (30 Szymon Kuźma) - Mouhamadou Traoré. (II połowa) Arkadiusz Fabiański - Marcin Makuch, Dawid Szufryn, Cheikh Niane, Mateusz Bartków - Szymon Kuźma (60 Rudolf Urban), Adrian Danek, Matej Náther, Łukasz Grzeszczyk, Irakli Gerkenaszwili - Dawid Janczarzyk.

Podbeskidzie Bielsko-Biała w swoim drugim dzisiejszym sparingu przegrało 2-3 (2-0) z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz.

Nowosądeczanie testowali Arkadiusza Fabiańskiego z trzecioligowego Piasta Karnin.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Sport / Dziennik Polski

Dodano: 5 lipca 2014, 17:52:36

LPD - 5 lipca 2014, 17:56:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Ciekawe co się stało Ryśkowi, że zszedł w 85 minucie?

B-B - 5 lipca 2014, 17:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiadomo co z transferem Demjana do TSP? Podobno odrzucił pierwszą propozycję, ale dalej ma kontrakt z Waasland.

kibic - 5 lipca 2014, 17:56:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
fajnie brawo chłopaki za wygraną choć to tylko sparing >Czekamy na składy byc może młody Danek będzie naszym lekarstwem na bramki ;).

B-B - 5 lipca 2014, 17:58:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
*LPD - zdaje mi się, że nic. Trener wprowadził Madejskiego, żeby pograł chwilę.

aspius - 5 lipca 2014, 17:59:00 - *.dynamic.mm.pl
Obrona w składzie eksperymetalnym, dlatego wynik mnie nie dziwi. jest dobrze sporo młodych jak na Podbeskidzie.

@ aspius - 5 lipca 2014, 18:04:02 - *.ab-websites.com
a to dziwne ze wynik nie dziwi bo jak graliście inne sparingi też w eksperymentalnym składzie i wygrywaliście to zaraz był wysyp cześków na necie że super ahh uhhh ohhh walczymy o coś więcej itp a teraz sparing w plecy i cisza bo eksperymentalny skład hehehe oj janusze janusze !

wstyd! - 5 lipca 2014, 18:24:56 - *.nowysacz.vectranet.pl
Jak można przegrać ze słabym I-ligowcem... Bez przesady.

100%BB - 5 lipca 2014, 18:56:57 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Co za bzdury, jeden skład zagrał z Tychami, ci co nie grali w meczu wcześniejszym wyszli na mecz z Sandecją. Teoretycznie dać skład z meczu przeciwko GKS, wtedy Sandecja nie miałby nic do powiedzenia.
Taką 10 w polu, Podbeskidzie nigdy nie wyjdzie na mecz ligowy. Test mecz to co innego.
Zresztą Podbeskidzie prowadziło do przerwy 2-0 szkoda ze nie dołożyli 3 i 4 wtedy nie byłoby tej napinki, że coś tam SNS ugrała w meczu treningowym.

Xisco - 5 lipca 2014, 19:05:56 - *.nowysacz.vectranet.pl
100%BB rozprawkę żeś stworzył jakbyś się komornikowi tłumaczył. Poluźnij majty bo to przecież sparing. Jeden do przodu, drugi w plecy i chyba nie ma co się dłużej rozwodzić a Ty kminisz składy, połowy itp.

AJAX - 5 lipca 2014, 19:47:15 - *.158.217.47.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@100%BB - to jak to było "znawco": zabrakło "serducha",czy zawiódł góralski charakter?
lubię czytać komentarze kibiców PBB - niezłe odloty.... A tak naprawdę, to internet jest jedynym środowiskiem, w którym można tak naprawdę zauważyć ich aktywność. Na stadionie w Bielsku kiepściutko to wygląda, a wyjazdy, to już dla samej przyzwoitości, lepiej pominąć...

100%BB - 5 lipca 2014, 20:06:26 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Jakoś niektórzy z Was mieli zaszczyt komentować przegraną Podbeskidzia z niżej notowanym rywalem, skoro tak sie niektórzy nakręcają z powodu przegranej piłkarzy którzy mają grac na poziomie ekstraklasy nie znaczy, ze tego typu komentarze pozostaną bez echa.
W składzie występował tylko etatowy Zajac i Adu. Poza tym siedmiu nowych zawodników oraz: Kołodziej, Deja, Malinowski i Chrapek, którzy nadają sie jedynie na 30-45 minut walki co potwierdziły dwie tak rożne połowy tego test meczu.

??? - 5 lipca 2014, 20:08:57 - *.85-237-173.tkchopin.pl
Biala Bielsko Biala
Bedzie podium w tym roku !! Tylko Legia ma troszke lepszy zespol niz my
a My mamy OJRZYNSKIEGO !

Qnik - 5 lipca 2014, 20:32:19 - *.158.217.181.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@B-B: Demjan koniem nie jest i za wiadro wody i bochenek chleba biegać nie ma zamiaru - wasz wąsaty prezes wygląda na zdziwionego, że będzie musiał mu zapłacić :-)
Pytanie z innej beczki: czy kwota za wyszkolenie za Bartlewskiego już wpłynęła do AG ? Czy prezes nadal próbuje grać na zwłokę, może się jakiś sponsor (czyli miasto, szemrany deweloper i lichwiarze) zlituje i "sypnie" trochę grosza?

dsgsdsa - 5 lipca 2014, 21:21:56 - *.218.114.74
ja tu nie widze zadnego drugiego składu. przegraliscie i tyle. nie szukajcie usprawiedliwien bo powinniscie miec rownorzednych pilkarzy no chyba ze lawka rezerwowa wasza nie jest juz na poziom eklasy tylko a klasy to pozdro ;)

hycel - 5 lipca 2014, 22:01:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przegraliśmy, bo nasi byli po ciężkich treningach, a wasi nie

BKSSBB - 5 lipca 2014, 22:47:41 - *.adsl.inetia.pl
Sandecja rezerwowym składem. ??? - idź spać lub odstaw to ćpianie, bo majaczysz... Ojrzyński wam sezon opłaci z własnej kieszeni?

mistrz rip - 5 lipca 2014, 23:04:29 - *.171.optilan.pl
Idzie idzie podbeskidzie .... do dna !!!!!
haha bez reszty
Sandecja to solidna firma, a ślązoki z Bielska to dno i wodorosty i niech spadają nawet do C-klasy z taką kulturą

@LPD - 6 lipca 2014, 0:34:34 - *.xdsl.centertel.pl
Rysiek zszedł,bo trener Ojrzyński sprawdzał dzisiaj jak radzi sobie Madejski, z Tychami też zagrał kilka minut.

Miss Sport - 6 lipca 2014, 6:31:02 - *.156.225.91.bielskobiala.net.pl
Szkoda porażki, ale zawsze jesteśmy z chłopakami. Do boju TSP, do boju TSP!

Rafel - 6 lipca 2014, 8:17:32 - *.30.21.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kogo obchodzi czy ktos był po treningach, czy drugi skład zagrał liczy sie to co jest w sieci wygrał lepszy bo jak by wygrał PBB bo by napewno nie było tej gadki.Najlepiej też obrazuje poziom między ex a I liga Puchar Polski poziom b często zbliony ;P

Rafel - 6 lipca 2014, 8:18:41 - *.30.21.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

kibicka - 6 lipca 2014, 10:36:44 - *.174.35.186
uwielbiam takie wpisy jak wygrywają to od razu jest lans na necie że super będzie pierwsza 8 w ekstraklasie a jak tu przegrywają to albo treningi ciężkie ,albo getry ocierały ;).To są tylko sparingi ale po co się lansować po wygranych ,a po przegranych odwracac kota ogonem ?

KKS - 6 lipca 2014, 11:37:42 - *.6.privacyrepublic.org
To tylko sparing, ale wynik z silnym rywalem cieszy. TSP życzę w EX takiej gry jak pod koniec zeszłego sezonu, przyjemnie się oglądało.

at kibicka - 6 lipca 2014, 11:43:45 - *.218.108.68
popieram. rusz d..upe idż na mecz a internet zostaw innym. pozdro dla kibicowskiej Polski

gorol - 6 lipca 2014, 12:14:57 - *.static.optimus.net.pt
Teraz choć nie jestem fanem Paweli zastanawiam się czy nie lepiej było sie z nim dogadać zamiast brać dwóch nowych napastników. Gdyby jeszcze wrócił Demjan mielibysmy wtedy konkretny atak. Rozmienianie się na drobne w piłce nożnej skutkuje spadkiem niestety.

wddasd - 6 lipca 2014, 13:08:10 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Sandecja !!!!!

B-B - 6 lipca 2014, 16:39:59 - *.jkns.pl
@mistrz rip Naucz się wreszcie że Bielsko to nie śląsk!

sek - 6 lipca 2014, 16:55:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego Sandecja wystawiła w 1 polowie rezerowego bramkarza? mogli by wygrac 3-0

@mistrz ri - 6 lipca 2014, 17:06:00 - *.play-internet.pl
Gościu "ślązoki z Bielska"... Co ty bierzesz?!
2 sparimg w ciągu dnia w plecy jak większość drużyn.

Rts - 7 lipca 2014, 0:42:21 - *.dynamic.chello.pl
PBB zasłużony spadek

tedddy - 7 lipca 2014, 10:27:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dwa sparingi w ciągu dniu i drugi w plecy ,bo treningi ciężkie bo okres przyszedł zbyt wcześnie bo ciepło, bo parno na zewnątrz ,bo "WPROST " opublikowało nowe kompromitujące taśmy ,przegraliście sparing to boli choć to tylko trening tylko dlaczego nie piszecie teraz jak po wygranych ? śmieć mi się z was pokemony chce.