Piotr Karłowicz 82

Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński (30 Mateusz Tobjasz, 63 Michał Choroś) - Piotr Kosiorowski (46 Łukasz Wójcik), Daniel Dybiec (63 Adrian Zawadka, 86 Kamil Dmowski), Tomasz Lewandowski (70 Marcin Paczkowski), Jarosław Ratajczak (70 Michał Kitliński) - Adrian Dziubiński (46 Kamil Szczepański), Sebastian Olczak (89 Piotr Krawczyk), Krystian Wójcik (44 Wojciech Wocial), Paweł Drażba (46 Hubert Tomalski) - Łukasz Sekulski (70 Bartosz Tarachulski), Cezary Demianiuk (46 Przemysław Rodak).

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch (46 Damian Primel) - Jakub Bartkowski (46 Kamil Lauryn), Maciej Wichtowski (46 Kamil Wenger), Adrian Karankiewicz (46 Karol Drągowski), Artur Bogusz (46 Bartosz Widejko) - Bartosz Biel (30 Mateusz Żebrowski, 75 Mateusz Romachów), Aleksandar Atanacković (46 Maciej Wasilewski), Daniel Michałowski (46 Marcin Tarnowski), Sebastian Radzio (30 Tomasz Tuttas, 75 Piotr Karłowicz), Mateusz Kwiatkowski (46 Karol Mackiewicz) - Michał Miller (46 Bartosz Bujalski).

widzów: 50.

W sparingowym spotkaniu pomiędzy beniaminkami I ligi Wigry Suwałki wygrały 1-0 (0-0) z Pogonią Siedlce.

Pogoń testowała Sebastiana Olczaka (Znicz Pruszków), Mateusza Tobjasza (Omega Stary Zamość), Michała Kitlińskiego (rezerwy), Michała Chorosia (juniorzy MKS-u Polonia Warszawa), Adriana Zawadkę (MKS Polonia Warszawa) i Łukasza Sekulskiego (Wisła Płock).

źródło: własne / Pogoń Siedlce / Wigry Suwałki

Dodano: 2 lipca 2014, 18:49:33

maciesks - 2 lipca 2014, 18:54:06 - *.146.198.231.internetia.net.pl
brawo Wigry !!! ósme zwycięstwo z rzędu, trzymać tak dalej. SKS!!

sks - 2 lipca 2014, 18:55:32 - *.suwalki.vectranet.pl
Tamten sezon się skończył już więc żadne ósme tylko pierwsze.

spec - 2 lipca 2014, 18:57:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratuluję zwycięstwa, aczkolwiek ten mecz nic nie znaczy :P Sami testowani + brak Tataja w Pogoni.

byk - 2 lipca 2014, 19:06:43 - *.tel.tkb.net.pl
a jaga-raków 0-2 do przerwy kompromitacja probierza i kuleszy pewnie czują zmęczenie treningami a raków nie tylko z marszu oni chyba są ślepi żadnego punktu nie zdobędą rekord wszechczasów

Gość - 2 lipca 2014, 19:45:21 - *.181.49.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
XD pogoń roberta testuje heheh

Gość - 2 lipca 2014, 19:46:41 - *.181.49.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Haha pogoń roberta testuje XD

wizawi - 2 lipca 2014, 20:36:29 - *.opera-mini.net (*.158.218.196)
Mecz na szczycie I ligi,może tak na koniec sezonu...zatytuować-bezcenne :-)

Aras - 2 lipca 2014, 20:46:35 - *.polsystem.net.pl
sks 8 z rzędu 1 w tym sezonie tylko WIGRY SKS!!

powiatowy - 2 lipca 2014, 20:49:53 - *.56.90.146.dyn.plus.net
Po co takie wsie bez tradycji pilkarskich graja w 1 lidze?

RRX - 2 lipca 2014, 21:59:45 - *.siedlce.domtel.com.pl
Zeby twoje kompleksy jeszcze bardziej przybrały na sile hehe

(jankes) - 2 lipca 2014, 22:31:49 - *.bielskpodlaski.mm.pl
W Wigrach nieźle pokazali się obaj bramkarze. Zwłaszcza Primel w drugiej połowie popisał się ładną paradą przy strzale z dystansu w wykonaniu Olczaka. W polu lepiej zagrali po przerwie, gdy na boisku byli piłkarze z poprzedniego sezonu. Gol padł po akcji lewym skrzydłem Mackiewicza, który podaniem obsłużył Karłowicza. Z testowanych w pierwszej połowie w polu najlepiej wypadł chyba obrońca Wichtowski. Czystym wślizgiem wyjął piłkę spod nóg szarżującego Demianiuka. Biel pobiegał pół godziny, Kwiatkowski z Millerem po 45 minut. Bez konkretnych osiągnięć. Dopiero wejście Tuttasa rozruszało ofensywę Wigier. Po jego dośrodkowaniu przed Tobiaszem stanęli kolejno: Kwiatkowski i Miller, ale obaj przegrali pojedynki z bramkarzem. Pod koniec meczu rajdem i strzałem z linii pola karnego popisał się Bujalski.
W Pogoni fajnie zagrał w bramce potężny Tobiasz, a obrona w składzie z Dybcem i Lewandowskim była dla Wigier nie do przejścia. W środku pomocy starał się Olczak, a nic wielkiego nie pokazał Drażba (szkoda, że rozminęli się na boisku z Mackiewiczem). Po zmianach w drugiej połowie gra siedlczan się posypała, chociaż w ostatnich minutach strzałami zza pola karnego wyrównać mogli: Kitliński i zawodnik, który zmienił w II połowie Dybca.

Hulk - 2 lipca 2014, 23:07:02 - *.cdma.centertel.pl
Wigry tak bedą wygrywać do 2-3 sierpnia. Potem przyjdzie weryfikacja.

Radzio - 2 lipca 2014, 23:59:07 - *.tktelekom.pl
brawo Wigierki,super passa trwa.Kolejne 3 pkt.zdobyte i to w takim meczu na szczycie.Teraz to już chyba napewno wyprzedzimy Siarę i Pogoń w tabeli i awansujemy do tej 1 ligi.Ważne żeby tak dalej wygrywać i zdobywać te punkty.

bocian - 3 lipca 2014, 0:52:11 - *.connect.netcom.no
brawo Wigry, to bedzie czarny koń w 1 lidze, sami młodzi bez zadnych skrupułów zleja 1 lige !!!!!!

jomi - 3 lipca 2014, 5:49:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze jak dojdzie ten napastnik z I ligi Brazyli to Wigry ostro ruszą

taki tam - 3 lipca 2014, 11:23:05 - *.lukman.pl
Panowie nie zachwycajcie sie i Pogoń nawet w jednej minucie nie miała najmocnieszgo obecnie składu i wigry tez nie a jeszcze 2 miesiace została okienka transferowego

fim - 3 lipca 2014, 14:39:37 - *.77.124.154