23 lipca 2014, 16:30 - Stargard Szczeciński
Błękitni Stargard Szczeciński 2-3 Gwardia Koszalin
Bramki dla Gwardii: Daniel Wojciechowski 45 (k), Maciej Stańczyk 80, Łukasz Szymański 90

W meczu sparingowym Błękitni Stargard Szczeciński przegrali z trzecioligową Gwardią Koszalin 2-3 (1-1).

źródło: własne / Gwardia Koszalin

Dodano: 23 lipca 2014, 18:25:25

klin - 23 lipca 2014, 18:52:46 - *.opera-mini.net (*.254.209.30)
I o to chodzi! Sparing czy liga to dla pilkarzy biegajacych z herbem Gwardii na koszulkach nie powinno robic roznicy. Tylko zwyciestwo!

w Koszalinie tylko Bałtyk słynie

klin - 23 lipca 2014, 22:13:35 - *.opera-mini.net (*.145.183.216)
Cale szczescie nie napisales z czego ten Baltyk slynie.

vangaal - 25 lipca 2014, 11:42:37 - *.158.216.58.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinni napisać mecz zawodników testowanych. Co do nazwy klubów to każdy se coś wymyśli. Mnie pasuje Hiszpania-Bonaire 2-3

tauri - 25 lipca 2014, 11:51:29 - *.152.149.221.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Powinni też napisać kto strzelał bramki dla Błekitnych bo bez tego ta informacja o sparingu jest niekompletna... ;-)