12 lipca 2014, 11:15 - Stalowa Wola (stadion Sanu Rozwadów)
Stal Stalowa Wola 3-2 Wisła Puławy
Mateusz Kantor 61, Łukasz Wisłocki 77, Damian Łanucha 82 - Maciej Machalski 43, Cwetan Filipow 80 (k)

Stal Stalowa Wola: (I połowa) Tomasz Wietecha - Michał Czarny, Krystian Wrona, Adrian Bartkiewicz, Marcin Kowalski, Radosław Mikołajczak, Paweł Giel, Dawid Pigan, Patryk Tur, Maksymilian Rozwandowicz, Jakub Rozwandowicz. (II połowa) Tomasz Wietecha (Krzysztof Płoskoń) - Piotr Kloc, Michał Bogacz, Michał Kachniarz, Mateusz Kantor, Łukasz Wisłocki, Damian Łanucha, Mateusz Argasiński, Michał Michałek, Dawid Kałat (Patryk Tur), Tomasz Płonka.

Wisła Puławy: (I połowa) Michał Leszczyński - Karol Barański, Mateusz Pielach, Jason Gorskie, Chris Edwards, Iwan Łytwyniuk, Rafał Wiącek, Maciej Machalski, Jarosław Niezgoda, Konrad Nowak, zawodnik testowany I. (II połowa) Jakub Zolech - Mateusz Antoniak, Kacper Jaroszek, Konrad Szczotka, Sebastian Wrzesiński, Arkadiusz Maksymiuk, Cwetan Filipow, zawodnik testowany II, Dawid Pożak, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV.

W meczu sparingowym pomiędzy dwoma drugoligowcami Stal Stalowa Wola pokonała 3-2 (0-1) Wisłę Puławy.

W Stali zagrał m.in. Łukasz Wisłocki z drużyny rezerw. W drużynie Wisły Puławy wystąpili m.in. junior Kacper Jaroszek oraz Karol Barański (ostatnio KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski).

Robert - 12 lipca 2014, 14:20:25 - *.tvkdiana.pl
Jest jeszcze Dawid Wołoszyn jako 2 bramkarz i Płoskoń jako kolejny junior, dużo lepszy niż ten dzisiejszy bramkarz.

koko - 12 lipca 2014, 14:21:59 - *.tvkdiana.pl
@SG 1945P - W trzeciej klasie podstawówki wszystko MOŻNA

pele - 12 lipca 2014, 15:13:34 - *.tvkstella.pl
Jak zaprezentowali się w Stalówce Ci nowi? Ten Płoskoń na bramce jakiś dobry?

abcde - 12 lipca 2014, 15:26:33 - *.tvkdiana.pl
ten 2 bramakrz to totalne dno on sprokurował karnego ... wogóle bardzo slaby z niego zawodik

beres - 12 lipca 2014, 18:18:30 - *.ip.netia.com.pl
A gdzie Zuber? Jeśli grał jako testowany to jak wypadł?

orzel R - 12 lipca 2014, 19:22:33 - *.bjare.net
dawoj Stalofka dawoj

tyt - 13 lipca 2014, 1:35:47 - *.interblock.pl
@SG 1945P a może chodziło o mosznę? Chociaż to też by nie miało sensu.
@abcde, nie czepiaj się chłopaka, jest jeszcze młody i mogą mu się takie błędy przytrafiać. Znacznie gorzej wypadł bramkarz Puław, który bronił w II połowie. Najpierw wpuścił piłkę, która ledwo się dotoczyła do bramki, a później dał sobie strzelić bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego.

abcde - 13 lipca 2014, 10:25:28 - *.opera-mini.net (*.254.209.136)
tyt-owszem jest młody ale to nie ma nic do tego aby takie błędy popełniał jeśli on ma być zamienikiem to zaczynam się bać o utrzymanie w takim wieku taki prostych błędów się nie popelnia szczególnie jeśli jest przymierzany do 1 drużyny a jeśli chodzi o bramkarza Pulaw to on najmniej interesuje zajmijmy się swym podworkiem bo to Pulaw problem nie nasz ... pozdrawiam