Lech Poznań wygrał w sparingu 2-0 (0-0) z czwartoligową Wartą Międzychód.

bukmacher - 17 września 2014, 18:07:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nick - 17 września 2014, 18:28:20 - *.stimo.net
hahahahahh Brawo Lech! W ostatnich 15 minutach się poderwali poznaniacy.

Świnia - 17 września 2014, 18:44:23 - *.internetia.net.pl
Na Rumaku jeszcze jakoś biegali. a teraz to już w ogóle pewnie im się nie chce.

poswojemu - 17 września 2014, 20:38:14 - *.175.68.226
Ciekawe co Skorża z tego wykombinuje tam.

xxx - 18 września 2014, 0:06:24 - *.czarnet.pl
Lech Pany ! z taka gra to i mozna zaryzykowac sparing z druzyna pokroju stjarnan , a wtedy kto wie... moze jakis remis i wynik pojdzie w swiat!

Arek - 18 września 2014, 1:28:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja się już zastanawiałem co on jakieś dziwne zmiany robi a tu na samym końcu napisali, że po 40 minut grali. Ciekawe czemu nie po 45. Nie dają rady biegać czy jak?

Lech - 18 września 2014, 10:08:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arek sparingi tak się gra po 40 minut ;)

benek - 18 września 2014, 15:58:45 - *.miedzychod.mm.pl
powiem tak , jeśli ktoś zaskoczył to tylko gospodarze, którzy mają ponoć ambicje III ligowe, bo zamiast 0-10 było sensacyjne tylko 0-2[0-0], a od 55'min. zaczęła się dziwna nerwówka i ponaglanie sędziów, zawodników, a to ze reka , a to ze faul w polu karnym. Ton jakiś kabaret w wykonaniu Kolejorza, Widać , że są w dołku. Warta mogła wyjść nawet na prowadzenie, grała jak na IV-ligowca mądrze z tyłu nie wychylając się. Różnica polegała tylko na jednym. Umięjetności gospodarzy i gości sa takie same, jedyna róznica, to ze Lechici w ciągu tygodnia trenują 3 razy więcej, czyli wieksza wydolność, szybkośc itp. Aż strach zaglądał w oczy Lecha , kiedy gospodarze trzykrotnie byli bliscy zdobycia bramki!!!!!!!!!!!!!

andrzejleg - 18 września 2014, 16:34:55 - *.bialapodlaska.vectranet.pl