11 października 2014, 11:00 - Andrychów (Stadion Miejski)
Beskid Andrychów 1-4 Cracovia
Michał Adamus 27 - Dariusz Zjawiński 7, Damian Dąbrowski 23, Paweł Jaroszyński 29, Dawid Nowak 79

Beskid Andrychów: Michał Kurzyniec (41 Krystian Majerczyk) - Sebastian Klimczyk (45 Kamil Młynarczyk), Krzysztof Jurczak, Dariusz Kapera, Rafał Piszczek (65 Patryk Marczyński) - Michał Adamus, Tomasz Kaczmarczyk (41 Jakub Słupski), Łukasz Rupa, Dawid Rupa (75 Daniel Burski), Tomasz Moskała (41 Szymon Święs) - Bartłomiej Pająk.

Cracovia: 30. Matko Perdijić (55, 1. Bartosz Kwiatkowski) - 25. Bartosz Rymaniak, 4. Mateusz Żytko, 6. Adam Marciniak - 26. Deleu (41, 37. Bartłomiej Dudzic), 14. Damian Dąbrowski (59, 21. Sławomir Szeliga), 10. Mateusz Cetnarski, 27. Marcin Budziński (41, 70. Jakub Mrozik), 44. Paweł Jaroszyński (41, 7. Boubacar Dialiba) - 9. Dariusz Zjawiński (73 Tomasz Moskała), 11. Dawid Nowak.

W 45. minucie Mateusz Żytko (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Grano 2x40 minut.

Cracovia wygrała z Beskidem 4-1 (3-1) w meczu towarzyskim z okazji 95-lecia powstania andrychowskiego klubu.

W Cracovii gościnnie wystąpił jej były zawodnik, a obecnie grający w Beskidzie Tomasz Moskała. Na boisku pojawił się również piłkarz rezerw Bartosz Kwiatkowski.

źródło: własne / Cracovia / Dziennik Polski

Dodano: 11 października 2014, 12:38:00

Anka - 11 października 2014, 12:41:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl