24 stycznia 2015, 17:00 - Belek (Cornelia Sports Center)
Michał Kucharczyk 21, Orlando Sá 39 (k) - Aidin Mahmutović 83

Legia Warszawa: 12. Dušan Kuciak (46, 91. Konrad Jałocha) - 28. Łukasz Broź (46, 19. Bartosz Bereszyński), 4. Igor Lewczuk (61, 76. Bartłomiej Kalinkowski), 15. Iñaki Astiz (46, 5. Mateusz Wieteska), 6. Guilherme (46, 27. Robert Bartczak) - 33. Michał Żyro (46, 73. Łukasz Moneta), 21. Ivica Vrdoljak (37, 82. Norbert Misiak; 46, 59. Dominik Furman), 3. Tomasz Jodłowiec (46, 23. Hélio Pinto), 8. Ondrej Duda (15, 14. Mateusz Szwoch; 46, 45. Adam Ryczkowski), 18. Michał Kucharczyk (46, 20. Jakub Kosecki) - 70. Orlando Sá (46, 9. Marek Saganowski).

FC Viktoria Plzeň: 13. Petr Bolek - 14. Radim Řezník, 22. Jan Baránek (46, 4. Roman Hubník), 21. Václav Procházka (46, 2. Lukáš Hejda), 8. David Limberský (61, 9. Stanislav Tecl) - 11. Milan Petržela (46, 27. František Rajtoral), 20. Ondřej Vaněk, 17. Patrik Hrošovský (67, 7. Tomáš Hořava), 26. Daniel Kolář (75, 10. Pavel Horváth), 6. Václav Pilař (46, 19. Jan Kovařík) - 16. Jan Holenda (46, 25. Aidin Mahmutović).

żółte kartki: Kosecki, Moneta, Saganowski - Holenda, Limberský, Řezník.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Turcji Legia wygrała z liderem czeskiej ekstraklasy - FC Viktoria Plzeň 2-1 (2-0).

źródło: własne / Legionisci.com / Legia Warszawa / Legia.net / Onlajny.cz

Dodano: 24 stycznia 2015, 18:47:58

Kuba - 24 stycznia 2015, 18:49:26 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Wynik niezły, tym bardziej ze bez Dossy, Radovicia i Rzezniczaka. Jeszcze Duda kontuzja po kilku minutach. Oby tak dalej

t1987 - 24 stycznia 2015, 18:50:14 - *.dynamic.chello.pl
Cieszy wygrana z mocną drużyną - Legia w spotkaniu lepsza od przeciwnika nawet w 2 połowie kiedy weszło kilku młodych graczy w ostatniej minucie Viktoria powinna jednak wyrównać (brak koncentracji) , martwi wyglądająca na groźną kontuzja Dudy - Limbersky zachował się jak bandyta przy tym zagraniu.

86piotrex - 24 stycznia 2015, 18:50:16 - *.trzebinia.mm.pl
dobra gra furmana brawo LEGIA

Adi - 24 stycznia 2015, 18:51:30 - *.toya.net.pl
Legia lepsza w przekroju całego spotkania. Trzeba zauważyć, ze w drugiej połowie Legia grała praktycznie drugim składem a i tak nie ustępowała mistrzowi Czech. Podsumowując: Legia od pierwszego meczu tak dobra jak w swoich najlepszych spotkaniach jesienią.

Pablo - 24 stycznia 2015, 18:51:59 - *.unknown.vectranet.pl
Brawo Legiunia, z Ajaxem też wygramy na przekór wszystkim zakomplesionym!

oic. - 24 stycznia 2015, 18:53:02 - *.dynamic.chello.pl
Na 10 w Victorii grał facet o sylwetce Tadeusza Drozdy. Szkoda Ondreja bo kontuzja wyglądała poważnie. Młodzi Legioniści po staremu, jak dobrze przyjmie to źle poda, jak ładnie odbierze to zaraz głupio straci. Wieteska też zamiast kryć to chyba zamknął oczy przy rogu i poszedł na piłkę, którą strącił koleś 2 metry przed nim.

znachor - 24 stycznia 2015, 18:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tego co widzę w I połowie Pilzno grało w połowie II składem.

kalbaro74 - 24 stycznia 2015, 18:55:14 - *.dynamic.chello.pl
Fajny wynik tylko nie wiadomo co z Dudą?

O(L)O - 24 stycznia 2015, 18:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ajax jest dużo lepszy od tych drawlisłabi ci Czesi,wzmocnienia by się przydały.

Sopot - 24 stycznia 2015, 18:58:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem mecz na stronie Victorii
ten Limbersky w normalnym meczu to czerwoną by dostał non stop faulował
Duda mu siatki zakładał a on w zemscie wyprostowaną nogą wszedł na piszczel
w II połowie to Legia grał II skladem młodzieżą
widać, że Berg uczy dużo te dzieciaki doskakiwanie do przeciwnika natychmiast, ciagle bieganie walka
no cóż mial trenera Fergusona było się od kogo uczyć a i sam był obrońca cztery lata I skład MU

Ojciec - 24 stycznia 2015, 19:00:43 - *.87.224.224
Legia spadek. Niepewne info.

lulek - 24 stycznia 2015, 19:02:49 - *.plock.mm.pl
z mocnąą drużyną

legia - 24 stycznia 2015, 19:12:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ktoś tu napisał,że legia grała w osłabieniu bez rzeźnika...przecież to drewno jakich mało...do tego zero spokoju...po prostu elektryk..

Golbi - 24 stycznia 2015, 19:13:23 - *.czeladz.vectranet.pl
To tylko sparing i tak szerze powiedziawszy to sparingi lepiej przegrywać bo porażki w sparingach po trudnym okresie treningów są nawet wskazane

limbersky - 24 stycznia 2015, 19:20:34 - *.182.198.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przy bramce dla pilzna nie upilnował w polu karnym Furman

wujek - 24 stycznia 2015, 19:43:03 - *.fiber.cz
@Adi Viktoria nie jest mistrzem Czech.
@znachor jeśli 3 piłkarzy to połowa z 11, to tak, grali II składem

Wiktoria - 24 stycznia 2015, 19:50:41 - *.dynamic.chello.pl
Slabo... przeciez Viktoria grala mlodzikami!!!! najstarszy zawodnik mial 20 lat.

Wiktoria - 24 stycznia 2015, 19:53:51 - *.dynamic.chello.pl
aha i 4 karne dla nas powinny byc!!!!!! nie wiem kto to sędziował... zażalenie do FIFY i UEFY napiszmy!!

DaniKKS - 24 stycznia 2015, 19:59:03 - *.xdsl.centertel.pl
No pewnie piszcie. Przyzwyczajenie do ligi WIKTORIA?
Może w ekstraklasie gwiżdżą pod Was, za byle co Wam dają karne ale nie tu.

Gabro - 24 stycznia 2015, 21:01:27 - *.dynamic.chello.pl
Wiktoria sobie jajka robi ale to wystarczy żeby kompleksiarzy do odpowiedzi wywołać.

limbersky - 24 stycznia 2015, 21:05:13 - *.trustnet.pl
jeszcze jeden, jeszcze jeden

17s - 24 stycznia 2015, 21:08:27 - *.dynamic.chello.pl
Brzyski, Duda... Oby jeszcze Radović, Sa i Żyro się połamali. Trzymam kciuki.

FTP - 24 stycznia 2015, 21:18:13 - *.dynamic.chello.pl
do glaba wyzej, a ja 3mam kciuki zebys ty sie polamal. co za ludzie.

Arek - 24 stycznia 2015, 21:25:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17 cveel trzymam kciuki, niech ci zrobią to samo.

hhh - 24 stycznia 2015, 21:38:01 - *.adsl.inetia.pl
Dla leniwych:
Korona spadek

(L) - 24 stycznia 2015, 21:58:49 - *.dynamic.chello.pl
Zapomnieli napisac ze Viktoria skladala sie z U18 wiec wynik dziwi... 2-1 z dziecmi ^^

DENIS - 24 stycznia 2015, 22:49:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
We Wtorek Karabach

kudlatek - 24 stycznia 2015, 23:04:50 - *.centertel.pl
Oj słabiutka ta Legia !!!!

izze - 24 stycznia 2015, 23:33:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze wypadł Duda, Brzyski oby tak dalej jeszcze Sa i Kuciak i nie będzie mistrza :P

xxx - 24 stycznia 2015, 23:44:10 - *.152.50.52
oj boli was, boli zakompleksieńcy, że Legia znów pokazuje klasę, przyzwyczajajcie się, w Polsce rządzi Legia

MKS - 25 stycznia 2015, 0:37:58 - *.15-1.cable.virginm.net
a ja was mam gdzies krawaciarze
Tylko Pogon MKS
Braci sie nie traci ?
Zalosni jestescie

MKS - 25 stycznia 2015, 0:44:24 - *.15-1.cable.virginm.net
i oddajcie flage Fan Club Swinoujscie ,ktora zabraliscie w Wrexham !
Wasze slowo jest nic nie warte !
Kocham Pogon i bez was jest teraz lepiej
Przynajmniej skoncza sie narko interesy

Czy - 25 stycznia 2015, 0:44:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bereszyński to gościnnie wystąpił ?? Miły gest trenerów Benfiki, że pozwolili mu z kolegami zagrać ;)

L - 25 stycznia 2015, 0:55:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktokolwiek by jeszcze nie wypadł, to ogramy wasze nędzne klubiki juniorami i jeszcze bardziej upokorzymy

RychuPeja - 25 stycznia 2015, 1:30:19 - *.dyn.dsl.cantv.net
Ajax nie jest taki dobry jak PSV,ale kilka drużyn z holandi jest lepszych od polaczków z zatylnia europy,np.feynoord który wciągnąłby by ich nosem,więc nie będę się obawiał o wynik dwumeczu nawet jeśli Ajax nie wygra dzisiaj z Feyenoordem,bo czego tu się niby obawiać,jakichś frajerów z jednej z najgorszych lig w europy,nie bądźcie śmieszni zakomleksienione ludziki z syndromem powstania listopadowego i warszawskiego bo tylko się pogrążacie

Markon - 25 stycznia 2015, 11:46:24 - *.32.142.208
@jerry, jakiś ty głupi że szok! Najpierw się spytaj Dudy co zrobił parę minut przed tym jak jego skopano. Jest cały mecz w necie to można zobaczyć. Parę minut wcześniej (ok.8 minuta i 30 sekunda) Duda brutalnie wjeżdża na wyprostowanych nogach w czeskiego zawodnika. O mało mu nóg nie połamał. Za to powinna być od razu czerwona kartka. Lepiej dla Dudy byłoby jakby wtedy wyleciał z boiska. A tak to Czesi pewnie chcieli się odegrać. Może to nawet faulował Limberskiego.

@RychuPeja - 25 stycznia 2015, 15:46:42 - *.adsl.inetia.pl
ej Cebulaku Tede lepszy to po pierwsze a po drugie Legia ma z Nimi szanse wierzę w nich z całego serca !!

@mike - 25 stycznia 2015, 15:48:21 - *.adsl.inetia.pl
Z Legią i tak baty ! Kompleksiarz

@JaksaSo - 25 stycznia 2015, 18:14:23 - *.opera-mini.net (*.37.165.85)
i następny - lekarz o was nie pytał?

daglezja77 - 25 stycznia 2015, 20:59:52 - *.kg.net.pl
Oglądałem dziś mecz Ajaxu..Dramat..Ajax słabiutki.

Arek - 25 stycznia 2015, 21:54:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu mecz Legii i jak zawsze pełno frajerstwa tu. Sparing jak sparing, nie ma co się podniecać. Wygrali dobrze. Jakby przegrali nic by się nie stało. A z Ajaxem też wygramy ciotunie.