17 stycznia 2015, 11:00 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
GKS Tychy 1-0 Ruch Radzionków
Jakub Bąk 32

GKS Tychy: (I połowa) Sebastian Przyrowski - Marcel Wawrzynkiewicz, Artur Gieraga, Muhamed Omić, Marcin Wodecki - Sebastian Janik, Mariusz Zganiacz, Łukasz Grzeszczyk, Marcin Radzewicz - Maciej Kowalczyk, Jakub Bąk. (II połowa) Paweł Florek - Damian Szczęsny, Tomasz Porębski, Łukasz Krzycki, Mateusz Wrana - Daiji Kimura, Michał Biskup, Robert Dymowski, Bartosz Rutkowski, Mateusz Mączyński - Ołeh Kwycz.

Ruch Radzionków: Rafał Strzelczyk (46 Andrzej Dumin) - Marcin Trzcionka, Tomasz Wandzik (55 Łukasz Dębski), Andrzej Buchcik, Wojciech Franiel (69 Aleksander Lipiński), Marcin Dziewulski, Piotr Rocki, Adam Giesa (59 Robert Smoliński), Damian Sadowski (83 Jakub Szramek), Patryk Cepek (86 Marcin Mróz), Tadeusz Urbainczyk.

GKS Tychy wygrał w sparingu z czwartoligowym Ruchem Radzionków 1-0 (1-0).

Pierwszoligowiec sprawdzał 29-letniego bośniackiego obrońcę Muhameda Omicia z FK Sloboda (Tuzla).

Tyski - 17 stycznia 2015, 13:51:21 - *.dynamic.chello.pl
tylko 1:0??? hajto ,hajto co to jest??? jakub bak ok!! reszta??? wzmocnienia ZERO!!

kuki - 17 stycznia 2015, 15:04:44 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Nie chce bronić Hajty bo po chamsku się pozbyli z klubu np Masty.
Jednak warto zauważyć, że to tylko sparing. Jeszcze jest czas na zgranie i poprawę gry zespołu

cinu - 17 stycznia 2015, 15:14:43 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
Wyrównany mecz. Radzionków miał więcej klarownych sytuacji i stracił bramkę po dużym błędzie indywidualnym.

pepe - 17 stycznia 2015, 15:40:42 - *.play-internet.pl
Ty chyba byles na innym meczu. W pierwszej polowie-pierwszy sklad GKS Tychy-i miazdzaca przewaga Tychow.Tyle ze nic z tego nie wynikalo.

tony - 17 stycznia 2015, 17:36:30 - *.static.ip.netia.com.pl (*.0.0.1)
Szkoda ze sowa i drob pozbyli sie Mandrysza. Poskompili wtedy kasy a teraz placa 3 razy tyle. Taki zysk.

roman71 - 17 stycznia 2015, 18:52:30 - *.netblok.pl (*.168.83.122)
Daiji Kimura a co to awruk jest ?

Jojo - 17 stycznia 2015, 20:30:58 - *.dynamic.chello.pl
Z powrotem, Maste wypieprzyć Porębskiego

do jojo - 18 stycznia 2015, 9:39:02 - *.dynamic.chello.pl
Porębski wciąga nosem Masternaka... idź bronić kolegi gdzie indziej.

B.n - 18 stycznia 2015, 10:03:24 - *.static.akk.net.pl
Niektórzy chyba byli naprawdę na innym meczu. W I połowie Tychy oddają jeden celny strzał na bramkę i bramkarz puszcza klopsa. Przewaga zespołu z Radzionkowa wyraźna, a niektóre sztuczki techniczne i zagrania ośmieszały tyszan. A w drugiej połowie dwa rajdy 41 Piotra Rockiego i Krzyczący Hajto do 4 zawodników biegnących za nim i nieumiejącym go dogonić - "Ku... on ma 45 lat" mówi wszystko.

papapupupe - 18 stycznia 2015, 21:49:46 - *.trans.net.pl