25 stycznia 2015, 12:00 - Koszalin
Gwardia Koszalin 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński
Ryūki Kozawa 65

Gwardia Koszalin: Patryk Wójcik - Szymon Chać, Daniel Wojciechowski, Maciej Stańczyk, Norbert Dondera, Ryūki Kozawa, Junpei Shimmura, Fabian Słowiński, Łukasz Szymański, Jakub Zejglic, Karol Sochaj. Grali także: Sebastian Fabiański, Kamil Oblizajek, Marek Zdanowicz, Mateusz Bień, Michał Jaczewski, Patryk Sobiegraj, Wojciech Wójcik, Sebastian Ginter.

Błękitni Stargard Szczeciński: (I połowa) Marek Ufnal - Andrzej Kotłowski, Tomasz Pustelnik, Patryk Baranowski, Ariel Wawszczyk - Maciej Więcek, Bartłomiej Poczobut, Bartosz Flis, Bartłomiej Zdunek - Radosław Wiśniewski, Kamil Zieliński. (II połowa) Andrzej Budnik - Łukasz Kosakiewicz, Jarosław Piskorz, Maciej Liśkiewicz, Paweł Duda - Rafał Gutowski, Oskar Fijałkowski, Piotr Wojtasiak, Wojciech Fadecki - Robert Gajda, Krzysztof Filipowicz.

Drugoligowi Błękitni Stargard Szczeciński przegrali w spotkaniu sparingowym 0-1 (0-0) z trzecioligową Gwardią Koszalin.

źródło: własne / Gwardia Koszalin / Kurier Szczeciński

Dodano: 25 stycznia 2015, 14:44:16

jl - 25 stycznia 2015, 15:30:08 - *.free.aero2.net.pl
Flota przegrywa z Pogonią. Pogoń przegrywa z Błękitnymi. Błękitni przegrywają z Gwardyjką. Gwardia Royal Club Pomorza Zachodniego !!

lj - 25 stycznia 2015, 16:06:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gwardia przegrywa z Pogonią 1-5 , więc nie ma co wyciągać jakiś większych wniosków z tych sparingów. Dopiero mecze ligowe zweryfikują formę i aktualną dyspozycję każdej drużyny.

klin - 25 stycznia 2015, 18:51:31 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Mimo, iż był to mecz kontrolny cieszy ta wygrana z wyżej notowanym przeciwnikiem. I niech to procentuje w lidze. Gwardia Koszalin.

gegh - 25 stycznia 2015, 19:49:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
koszalin wioska w 3 lidze klub brak obwodnicy zawsze w cieniu Szczecina, milicyjny klub !

baba - 25 stycznia 2015, 22:06:04 - *.szczecin.mm.pl
kurcze każdy przegrał z każdym .... to kto jest teraz Dumą Pomorza?????

PogSz - 25 stycznia 2015, 22:49:53 - *.7-1.cable.virginm.net