14 stycznia 2015, 14:00 - Kleszczów (Kompleks Dydaktyczno-Sportowy Solpark)
GKS Bełchatów 0-1 MKS Kluczbork
Piotr Burski 7

GKS Bełchatów: (I połowa) Arkadiusz Malarz - Adrian Basta, Seweryn Michalski, Błażej Telichowski, Adam Mójta - Łukasz Wroński, Kamil Poźniak, Patryk Rachwał, Michał Mak - Sebastian Olszar, Bartosz Ślusarski. (II połowa) Emilijus Zubas - Piotr Witasik, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Mateusz Szymorek - Pawieł Komołow, Szymon Sawala, Grzegorz Baran, Kamil Wacławczyk, Maciej Małkowski - Arkadiusz Piech.

MKS Kluczbork: (skład wyjściowy + rezerwowi) Oskar Pogorzelec, Krystian Paprocki - Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Mateusz Arian, Łukasz Uszalewski, Paweł Kubiak, Rafał Niziołek, Marcin Nowacki, Łukasz Reinhard, Michał Kojder, Piotr Burski, Krzysztof Wolkiewicz, Marcin Tomaszewski, Łukasz Mroziński, Piotr Giel, Michael Komor, Aleksander Muzyka, Dominik Cukiernik.

Ekstraklasowy GKS Bełchatów przegrał w pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym z drugoligowym MKS-em Kluczbork 0-1 (0-1).

W kluczborskim zespole testowani byli m.in. Paweł Kubiak (Pogoń Oleśnica), Łukasz Mroziński (Skalnik Gracze), Piotr Giel (Zagłębie Sosnowiec) i Dominik Cukiernik (Omega Kleszczów).

źródło: własne / GKS Bełchatów / MKS Kluczbork

Dodano: 14 stycznia 2015, 15:40:09

alty - 14 stycznia 2015, 16:18:33 - *.opera-mini.net (*.127.126.151)
Piech, Slusarski i Olszar. Tylko Rasiaka brakuje

Konwiński - 14 stycznia 2015, 16:23:43 - *.centertel.pl
jestem zadowolony z gry ale wynik mnie nie zadawala k.. jego mać ale mam wizje na następne mecze wystawie Grzesia S na żądle na obronie sam wyskoczę albo Wojtka S wystawie wtedy nawet Legia nie będzie dla nas przeszkodą ale tak ogólnie mysle że rozegraliśmy udane zawody cieszy mnie przebudzenie Burskiego jeszcze tylko Swędru wróci z Grudziadza i będzie git pozdrawiam hej

lukasPB - 14 stycznia 2015, 16:31:19 - *.microchip.net.pl
Dominik Cukiernik dobry grajek,technika bajka,brać bez testowania.

Muerte - 14 stycznia 2015, 16:37:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluczbork szybko strzelił gola a później autobus a ponieważ na sztucznej murawie i przy takiej pogodzie chęci do gry zbytnio nie ma to wygrali z GKS

Many - 14 stycznia 2015, 16:49:32 - *.microchip.net.pl
Cukier wracaj na śląsk,dupc te opolskie rejony.Many

mario - 14 stycznia 2015, 18:01:42 - *.dynamic.vectranet.pl
Gratulacje dla Kluczborka!!!

EPD - 14 stycznia 2015, 20:33:20 - *.centertel.pl
Bylem na sparingu,MKS Kluczbork to zespol poukladany,widac ze trener Kluczborka robi dobra robote. Grali w pierwszej polowie jak rowny z rownym,nie bylo widac tej roznicy poziomu lig. Do tego ten Burski z przodu co ma niesamowite przyspieszenie zwlaszcza jak uciekl obronca po podaniu Marcina Nowackiego(doswiadczonego pomocnika,ale jak inteligentnego),przy bramce na 0-1! Faktem bylo,ze Kluczbork w drugiej polowie cofnal sie do defensywy i bronil wyniku,ale szczeslieie go dowiozl do konca meczu!

lol - 14 stycznia 2015, 21:11:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Belchatow to jakies ogorki. MKS Kluczbork!!!

OM - 14 stycznia 2015, 23:36:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawodnicy z pierwszego składu GKS i wynik od razu jak ta lala. Minimalna porażka. No mniej juz sie nie da.

ja - 15 stycznia 2015, 19:18:56 - *.dolsat.pl
nie ma to jak podniecać się wynikami zaraz po odejściu od karpia i po szampanie ;)

lol - 15 stycznia 2015, 21:38:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karp w tym przypadku malo wazny dyspozycja dnia zawazyla na wyniku poprostu MKS byl w tym dniu lepszy.