17 lutego 2015, 17:00 - Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
Pniówek Pawłowice 0-2 Limanovia Limanowa
Arkadiusz Serafin 59, Łukasz Wolsztyński 85

Pniówek Pawłowice: Bartosz Szelong (Aleksander Pluta) - Rafał Adamek, Tomasz Kukla, Karol Goik, Roman Skorupa - Kamil Benauer, Szymon Ciuberek, Kamil Kostecki, Kamil Glenc, Marcin Mazurek - Kamil Kucharski. Od 46. minuty grali także: Artur Gać, Jakub Słaby, Arkadiusz Przybyła, Marcin Sobczak. Od 60. minuty grali także: Dawid Oszek, Adrian Nowak, Michał Szczyrba, Łukasz Mozler, Dawid Stramski, Tomasz Zyzak.

Limanovia Limanowa: (I połowa) Amadeusz Skrzyniarz - Dawid Basta, Walid Kandel, Maciej Mysiak, Łukasz Derbich - Donczo Atanasow, Piotr Koman, Miroslav Poliaček, Ołeksandr Tarasenko, Martin Pribula - Rafał Wolsztyński. (II połowa) Mateusz Mika - Damian Majcher, Bruno Żołądź, Maciej Mysiak (Piotr Koman), Józef Piwowarczyk - Arkadiusz Serafin, Łukasz Wolsztyński, Artur Skiba, Marcin Chmiest, Rafał Waksmundzki - Michał Grunt.

Drugoligowa Limanovia Limanowa w meczu sparingowym wygrała z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 2-0 (0-0).

W Pniówku zagrał m.in. 19-letni napastnik Kamil Glenc (Rozwój Katowice).

źródło: własne / Sportowa Silesia

Dodano: 17 lutego 2015, 18:36:31

hasan - 17 lutego 2015, 18:47:59 - *.215.192.173-internet.zabrze.debacom.pl
Brawo Wolstynskiy z ciebie bedzie ludzie wpadnij czasem na 3 majya zjemy coź fajnyego.

esiok - 17 lutego 2015, 21:00:19 - *.adsl.inetia.pl