17 stycznia 2015, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski
Unia Swarzędz 0-6 Jagiellonia Białystok
Maciej Gajos 13, 15, 64, Pawieł Sawickij 28, Mateusz Piątkowski 55, Dominik Prusaczyk 71 (k)

Unia Swarzędz: Łukasz Spychalski (46 Paweł Beser) - Konrad Zandrowicz (46 Mateusz Dryjański), Paweł Koralewski (46 Tomasz Neumann), Michał Stawiński (46 Mateusz Świergiel), Aivaras Meškinis, Filip Soboń (46 Dominik Siwiński), Adam Borucki (46 Piotr Ciesielski), Jakub Czapliński, Jakub Mikołajczyk (46 Luka), Adam Gajda (46 Wojciech Antczak), Marcin Wasielewski (46 Krystian Antczak).

Jagiellonia Białystok: 33. Krzysztof Baran (46, 39. Krzysztof Karpieszuk) - 2. Filip Modelski, 7. Sebastian Madera (77, 52. Marcin Pigiel), 16. Kamil Pajnowski (46, 30. Dominik Prusaczyk), 14. Marek Wasiluk (67, 16. Kamil Pajnowski) - 10. Nika Dzalamidze (62, 28. Karol Świderski), 5. Łukasz Tymiński, 12. Kacper Piechniak (46, 53. Patryk Niemczynowicz), 20. Maciej Gajos (67, 35. Paweł Kaczmarczyk), 88. Pawieł Sawickij (77, 18. Patryk Koncewicz) - 27. Mateusz Piątkowski (67, 26. Emil Gajko).

W 75. minucie Krystian Antczak (Unia) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Karpieszuk obronił).
W 80. minucie Łukasz Tymiński (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Beser obronił).

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu sparingowym Jagiellonia Białystok pokonała 6-0 (3-0) trzecioligową Unię Swarzędz.

W zespole Unii był testowany m.in. Jakub Czapliński z Widzewa.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok

Dodano: 17 stycznia 2015, 12:40:28

sokolka - 17 stycznia 2015, 12:49:08 - *.tvk-net.pl
Coraz ładniej to wygląda, widać że treningi przynoszą efekty. Brawo. Ładnie.

J - 17 stycznia 2015, 12:57:34 - *.olsztyn.vectranet.pl
Nie ma co się podniecać, wygrali z 3 ligowcem Teraz powtórzyć to z Widzewem! BKS!

wieśniak - 17 stycznia 2015, 20:49:49 - *.access.telenet.be
Brawo panie Gajos za te bramki!!! Jestem pana wielkim fanem, zwłaszcza za role w Czterej pancerni i pies. Wielkie gratki.