27 stycznia 2015, 18:30 - Władysławowo (Stadion Lekkoatletyczny COS OPO Cetniewo)
Kaszubia Kościerzyna 2-4 Olimpia Grudziądz
Kewin Wesołowski 41, Sebastian Zalepa 60 (s) - Sebastian Zalepa 6, 32, Michał Rzuchowski 40, Marcin Kaczmarek 67

Kaszubia Kościerzyna: Mateusz Machola - Dawid Klawikowski, Kewin Wesołowski, Janusz Weber, Jan Przybyszewski - Paweł Rasmus, Filip Sosnowski, Michał Drzymała, Mateusz Pilch, Adrian Wysiecki - Mateusz Łuczak. Grali także: Dawid Krawcewicz, Bartosz Otto, Piotrowski, Dawidowski, Gdela, Rałowiec, Karol Styś, Błażej Troka.

Olimpia Grudziądz: Mikołaj Brylewski - Adrian Bielawski (46 Bartosz Jaroch, 81 Arkadiusz Aleksander), Michał Łabędzki, Sebastian Zalepa (67 Denis Popovič), Mateusz Gretkowski (46 Adam Banasiak) - Łukasz Suchocki (46 Patryk Skórecki), Bartosz Śmietanko (46 Michal Piter-Bučko), Michał Rzuchowski (63 Dariusz Kłus), Tomasz Swędrowski (66 Marcin Smoliński), Maciej Rogalski (46 Marcin Kaczmarek) - Oskar Trzepacz (46 Rafał Babul).

czerwone kartki: zawodnik nieznany (80. minuta, Kaszubia) - Michał Rzuchowski (63. minuta, Olimpia), Tomasz Swędrowski (65. minuta, Olimpia), Bartosz Jaroch (80. minuta, Olimpia).

W meczu sparingowym rozegranym we Władysławowie pierwszoligowa Olimpia Grudziądz wygrała z trzecioligową Kaszubią Kościerzyna 4-2 (3-1).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / Sportowa Kościerzyna

Dodano: 27 stycznia 2015, 20:14:01

B. - 27 stycznia 2015, 21:33:47 - *.toya.net.pl
Pieknie Seba, oby tak dalej! Łodzianie trzymają kciuki, ten sezon musi być przełomowym! Pozdro

maras70 - 27 stycznia 2015, 22:51:27 - *.chelmno.mm.pl
Co tak dużo tych czerwonych kartek? Pobili się czy jak?

hubi - 28 stycznia 2015, 1:09:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
"zawodnik nieznany" to co on z kosmosu jest ?

Neptun - 28 stycznia 2015, 8:51:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Buwdziwajski nie wiedział jak sie nazywa. chlop przyszedl z ulicy i chcial sie sprawdzic, strzelil gola i dostal czerwo. taka sytuacja.

beksa - 28 stycznia 2015, 12:18:18 - *.19.196.161
W Kościerzynie tylko Lechia!

Franek - 29 stycznia 2015, 10:02:19 - *.play-internet.pl
To Zalepa strzelił hattricka:D szkoda ze jedna nie w ta stronę ale dobrze ze strzela :-) oby był z niego pożytek :-)