31 stycznia 2015, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Pandurii Târgu Jiu
Dariusz Kołodziej 39, Piotr Malinowski 87

Podbeskidzie Bielsko-Biała: 33. Michal Peškovič - 27. Adam Deja (61, 16. Pavol Staňo), 4. Gracjan Horoszkiewicz (46, 29. Kristián Kolčák), 26. Bartłomiej Konieczny (46, 3. Szymon Jarosz) - 21. Tomasz Górkiewicz (46, 10. Marek Sokołowski), 19. Maciej Felsch (66, 11. Wojciech Trochim), 11. Wojciech Trochim (46, 22. Artur Lenartowski), 9. Dariusz Kołodziej (46, 8. Piotr Malinowski), 28. Piotr Tomasik (46, 13. Sylwester Patejuk), 5. Frank Adu Kwame (46, 2. Róbert Mazáň) - 18. Bartosz Śpiączka (29, 6. Idrissa Cissé; 61, 23. Róbert Demjan).

Pandurii Târgu Jiu: Răzvan Stanca (46 Pedro Mingote) - 18. Bogdan Ungurușan, 27. Élton, 6. Nikola Vasiljević, 23. Constantin Grecu - 7. Alin Buleică, 90. Andrei Pițian, 19. Paul Anton, 89. Matija Smrekar, 26. Viorel Nicoară - 9. Mihai Roman. W II połowie grali także: Dan Nistor, Marko Momčilović, Răzvan Horj, Feiz Shamsin, Ciprian Brata, Éric Pereira, Marian Pleașcă, Deivydas Matulevičius.

żółte kartki: Felsch, Staňo, Peškovič, Kolčák - Ungurușan, Anton.
czerwona kartka: Paul Anton (74. minuta, Pandurii, za drugą żółtą).

W 70. minucie zawodnik Pandurii nie wykorzystał rzutu karnego (Michal Peškovič obronił).

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało w Turcji z 12. drużyną rumuńskiej ekstraklasy Pandurii Târgu Jiu 2-0 (1-0).

W rumuńskiej drużynie w przerwie pojawił się były napastnik Odry Wodzisław Śląski i Cracovii Deivydas Matulevičius. Poza składem pozostał z kolei Michał Gliwa.

źródło: własne

Dodano: 31 stycznia 2015, 19:45:31

wert - 31 stycznia 2015, 19:47:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bramka Kołodzieja - stadiony świata

mixiu - 31 stycznia 2015, 19:49:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@wert
Dokladnie, kto nie widzial niech zaluje, bramka do zobaczenia na YT!

m - 31 stycznia 2015, 19:51:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Popieram.Koodziej bramka stadiony swiata.Radze zobaczyc jak ktos nie widzial

Gusti - 31 stycznia 2015, 19:52:57 - *.xdsl.centertel.pl
Zgadzam się piękna bramka Kołodzieja,na plus też Pesković,Malina i Śpiączka.

(L) - 31 stycznia 2015, 19:58:55 - *.158.218.50.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
miło że drużyna z naszej ligi wygrała!!!

wichura - 31 stycznia 2015, 20:19:19 - *.181.187.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już drugi gol Malinowskiego tej zimy! Idzie chłopak na rekord

Andrzej - 31 stycznia 2015, 20:51:57 - *.dynamic.mm.pl
Gdzie można zobaczyć bombę kołka

LuksTSP - 31 stycznia 2015, 20:59:42 - *.ssp.dialog.net.pl
s=1422579428&x-yt-cl=85114404
tu jest cały mecz tylko poprzewijać do konkretnych minut.

o - 31 stycznia 2015, 21:21:02 - *.ssp.dialog.net.pl
szybko się poznali na Gliwie :D

A - 31 stycznia 2015, 21:32:33 - *.dyn.telefonica.de
Kołodziej faktycznie bramka stadiony świata, aż miło patrzeć że drużyna naszej ligi wygrywa i to naprawde słusznie. poza tym Peskovic, Malina i Śpiączka w dobrej formie. W Pandurii szybko poznali się na Gliwie. Cały Mecz można zobaczyć na YouTube a do konkretnych minut trzeba poprzewijać.

leon - 31 stycznia 2015, 21:37:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
niezły wynik podbeskidzie na pierwszo 8.