7 lutego 2015, 11:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)

Lechia Gdańsk: 1. Łukasz Budziłek (46, 77. Damian Podleśny) - 17. Marcin Pietrowski, 5. Rudinilson, 35. Gérson (46, 4. Damian Garbacik), 33. Nikola Leković (46, 34. Tomasz Preizner) - 18. Adam Buksa, 21. Stojan Vranješ (46, 39. Andrzej Kaszuba), 10. Bruno Nazário (46, 15. Adam Dźwigała), 14. Piotr Wiśniewski (46, 26. Paweł Czychowski), 19. Bartłomiej Pawłowski - 20. Antonio Čolak (46, 40. Bernard Powszuk).

Kaszubia Kościerzyna: 12. Dawid Krawcewicz - 21. Janusz Weber (55, 18. Robert Gdela), 7. Dawid Klawikowski (64, 22. Kacper Rałowiec), 20. Kewin Wesołowski, 11. Michał Drzymała - 6. Jan Przybyszewski, 8. Paweł Rasmus (46, 9. Karol Styś), 14. Adrian Wysiecki (88, 2. Mikołaj Rolbiecki), 19. Filip Sosnowski (46, 4. Mateusz Pilch), 17. Błażej Troka (46, 15. Paweł Piotrowski) - 10. Mateusz Łuczak (67, 16. Mateusz Dawidowski).

żółta kartka: Garbacik.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

W 33. minucie Stojan Vranješ (Lechia) nie wykorzystał rzutu karnego (Dawid Krawcewicz obronił).

Lechia Gdańsk wygrała w spotkaniu sparingowym 3-0 (3-0) z trzecioligową Kaszubią Kościerzyna.

W gdańskim klubie wystąpili zawodnik rezerw Andrzej Kaszuba oraz pozostający ostatnio bez klubu Tomasz Preizner.

źródło: własne / Lechia Gdańsk

Dodano: 7 lutego 2015, 12:47:25

wiktor - 7 lutego 2015, 12:49:40 - *.238.254.22
Ostatnie 20 minut Lechia grała w 10, bo Buksa kontuzję złapał.

zico - 7 lutego 2015, 12:58:25 - *.dynamic.chello.pl
1 połowa - rezerwy, 2 połowa - rezerwy rezerw.

@zico - 7 lutego 2015, 13:02:07 - *.ip-92-222-171.eu
zgadza się, pierwszy skład Kaszubii wogóle nie grał

@ - 7 lutego 2015, 13:10:40 - *.play-internet.pl
Pierwsza polowa to Kaszubia z pola karnego nie mogla wyjsc. Posiadanie pilki 80:20 dla Lechii. W przerwie wpuszczono 3 lige z Gdanska i tempo meczu dramatycznie padlo. Pomimo tego i tak dwie idealne sytuacje mial Czychowski. No i w pierwszej polowie nieuznana prawidlowa bramka Lechii.

abc - 7 lutego 2015, 14:12:45 - *.centertel.pl
Czechowski już nagrał w Victorii Koeln? Za słaby do IV ligi niemieckiej ale w kadrze Ekstraklasowego zespołu w sam raz.

ZOLTAR - 7 lutego 2015, 14:19:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Buksa specjalnie złapał kontuzje aby nie isc na wypozyczenie...to ci cfaniaczek

darek - 7 lutego 2015, 15:09:21 - *.dynamic.chello.pl
abc
dlaczego się chcesz popisać?? Najpierw przeczytaj prawidłowo nazwisko a potem pisz. Chyba ze nie umiesz czytać.

arkowiec - 7 lutego 2015, 15:27:59 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wow jestem pod wrazeniem ograli 3 ligowego partnera na to juz prosta droga do Ligi Mistrzow.

kiki - 7 lutego 2015, 17:53:30 - *.opera-mini.net (*.207.240.125)
Do Lechistów.
Kto lepszy Buksa czy Czychowski?

lg - 8 lutego 2015, 10:43:43 - *.dynamic.chello.pl
Buksa

Nawalka - 8 lutego 2015, 13:16:33 - *.free.aero2.net.pl
Obaj są za słabi na estrakasę. Jest jeszcze słabiutki Dźwigała, który natychmiast powinien zostać z Lechii odpalony na stałe. Z III ligowym Chemnizerem zawalił 2 bramki, a przy trzeciej biernie asystował. Antytalencie piłkarskie o wybujałym ego.

Świnia - 8 lutego 2015, 14:12:58 - *.internetia.net.pl
Bo Dźwigała to nie jest obrońca tylko ofensywny pomocnik, ale w Lechii chyba o tym nie wiedzą. ;]

obserwator - 8 lutego 2015, 15:38:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kaszubia grała w większości rezerwowymi, którzy pretendują do pierwszego składu i testowanymi zawodnikami, ale i tak porażka z dużo mocniejszym skłądem Lechii w tym połowa zawodników z ekstraklasy była do przewidzenia. Sędzia nieco wypaczył wynik, ale posiadanie piłki w całym meczu 60:40 dla Kaszubii. Lechia miała z 4-5 sytuacji i strzeliła 3 gole, a Kaszubia mimo sporej przewagi nie potrafiła nic strzelić.

Peny - 8 lutego 2015, 18:41:47 - *.petrus.pl
Szkoda ze Kaszubia grala trzecim skladem,bo jak by grala pierwszym,to na bank by wygrala

nntc - 8 lutego 2015, 22:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mila już łapie stracone we Wrocławiu kilogramy ?