1 lipca 2015, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Víctor Zapata 76 - Łukasz Matusiak 45, Tomasz Szatan 88

GKS Katowice: (I połowa) 1. Rafał Dobroliński - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 29. Adrian Jurkowski, 2. Rafał Pietrzak - 8. Maciej Bębenek, 23. Łukasz Pielorz, 37. Wojciech Trochim, 17. Filip Burkhardt, 19. Paweł Szołtys - 7. Grzegorz Goncerz. (II połowa) 12. Mateusz Kuchta - 22. Adrian Frańczak, 6. Povilas Leimonas, 29. Adrian Jurkowski, 33. Wojciech Jurek - 15. Aleksander Januszkiewicz, 20. Sławomir Duda, 10. Kamil Bętkowski, 11. Krzysztof Wołkowicz - 21. Maksym Kowal, 14. Víctor Zapata.

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) 12. Wojciech Fabisiak - 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 30. Konrad Budek - 77. Konrad Zaradny, 24. Tomasz Margol, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 25. Martin Pribula - 11. Eriz García, 9. Milan Dajić. (II połowa) 1. Szymon Gąsiński - 7. Marcin Sierczyński, 3. Arkadiusz Koprucki, 2. Jovan Ninković - 16. Dawid Ryndak, 6. Grzegorz Fonfara, 8. Tomasz Szatan, 27. Przemysław Mizgała, 23. Hubert Tylec - 31. Łukasz Tumicz, 19. Adriá Romeu.

żółta kartka: Budek.

sędziował: Michał Zając (Sosnowiec).

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Katowicach miejscowy GKS przegrał 1-2 (0-1) z Zagłębiem Sosnowiec.

źródło: własne / GKS Katowice / 100% Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 1 lipca 2015, 12:46:31

ktoś tam - 1 lipca 2015, 12:48:05 - *.centertel.pl
zaraz się zacznie, napinka z obu stron...

grzechu170 - 1 lipca 2015, 12:48:26 - *.saint-gobain.com
brawo panowie !!! oby w 2 kolejce taki sam wynik był ;)

Caneira - 1 lipca 2015, 12:48:55 - *.205.21.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki sam wynik w sierpniu prosimy!

robchy - 1 lipca 2015, 12:49:09 - *.3s.pl
zaraz ktoś napisze że źle bo sędzia z Sosnowca.... liga i tak pokaże słabości obu drużyn

poswojemu - 1 lipca 2015, 12:49:46 - *.131.157.98
No proszę, Gieksa z Sosnowcem przegrywa. Jak zagrali?

Dąbrowa190 - 1 lipca 2015, 12:49:54 - *.175.81.231
ZAGŁĘBIE oby tak w lidze.Pozdrowienia dla całego Zagłębia Dąbrowskiego z czerwono,zielono,białej Dąbrowy Górniczej!

dobry - 1 lipca 2015, 12:50:12 - *.dynamic.chello.pl
Wynik mało istotny, ważniejsza postawa graczy którzy udowodnili że potrafią i chcą grać. Brawo Zagłębie. Napinki nie będzie bo net hoolsy w szkole

CZBŁ - 1 lipca 2015, 12:57:32 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby interesowała nas gieksa zostalibyśmy cyganami! Czerwono Zielono Białe ŁAZY.

Tomek - 1 lipca 2015, 12:59:46 - *.dynamic.chello.pl
Jak zagrał Tylec?

Gołonóg - 1 lipca 2015, 13:01:51 - *.dynamic.chello.pl
Wynik spoko. Ciekawe ja będzie w lidze, oby OK. pozdrawiam.

ja - 1 lipca 2015, 13:12:54 - *.95.93.123.gl.digi.pl
@CZBŁ chyba Ci literkę zjadło nie miało być czasem Łajzy ?

BBB - 1 lipca 2015, 13:13:13 - *.dynamic.chello.pl
Wynik ok, ale ciekawe jak wyglądała gra. Relacja na stronie Zagłębia mocno różniła się od tej na stronie romów.

tico - 1 lipca 2015, 13:21:13 - *.dynamic.chello.pl
Zaglebie Dabrowskie cale za Zaglebiem!Jednosci sila!

Zs - 1 lipca 2015, 13:22:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jesteśmy lepsi o GKS bravo trochę nam sędzia pomógł ale liczy się wynik

hiena - 1 lipca 2015, 13:25:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Internetowi chuligani na koloniach są ;-)

zs4life - 1 lipca 2015, 13:45:14 - *.183.128.69
Walczyc trenowac.Zaglebie musi
panowac

olkusz - 1 lipca 2015, 13:58:04 - *.adsl.inetia.pl
Brawo chłopaki! W 2. kolejce prosimy o taki sam wynik Zjednoczone Zagłębie wraca na salony!

Gieksiorz - 1 lipca 2015, 14:11:17 - *.emea.ibm.com
Bardzo dobry wynik! przynajmniej chopcy nie będą za pewni siebie przed startem ligi, w Katowicach od wielu lat pokutuje grzech buty i pewności siebie, a potem przyjeżdżały dolcany i takie tam, strzelały jedną bramkę więcej i robiły niespodziankę na B1 ... sparingi mogą przegrywać z kretesem, byle w walce o punkty kończyć szpil z sukcesem ...

SoS - 1 lipca 2015, 14:14:34 - *.cable.smsnet.pl
Zagłębie potrzebuje napastnika z prawdziwego zdarzenia! Tumicz i ten Słoweniec to wielkie drewna.

Gieksiorz6 - 1 lipca 2015, 14:16:23 - *.dynamic.chello.pl
Co wy tam pijecie za ta graniczna rzeka ,ze tak wom daje do glowy? Mecz pierwsza polowa ze wskazaniem na Giekse.Bramka stracona w ostatniej akcji meczu
Druga polowa tez wyrownana.Teksty ze taki wynik bedzie w drugiej kolejce duzo na wyrost.Proponuje zmienic trunki.Mysle ze znowych nabytkow Gieksa bedzie miec pozytek.Z kazda sekunda meczu tak kontrowersyjny zawodnik jak Trochim coraz bardziej mi sie podobal.Strzelec bramki dla Gieksy wrecz przeciwnie.Chodzona cala polowa ,zero walki.
Ino GKS ale z tej wlasciwej strony rzeki

Pgń - 1 lipca 2015, 14:21:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Gieksiorz6: Kto Ci tutaj nieuku napisał, że tak będzie w drugiej kolejce? Aż tak cięzko jest coś przeczytać i zrozumieć?

dsr - 1 lipca 2015, 14:24:51 - *.play-internet.pl
Psary zawsze ZAGŁĘBIE

Łucznik - 1 lipca 2015, 14:38:34 - *.centertel.pl
Wynik cieszy jak na beniaminka, a jak gra (z takim przeciwnikiem mocno doświadczonym na zapleczu ex.) w miare wyrównana to też.

JFK - 1 lipca 2015, 15:21:46 - *.dynamic.chello.pl
Widzę, że mój post został nie wiedząc czemu skasowany :/ Przez to, że pisałem o cyganach? OK będę uzywał określenia Romowie.

mun - 1 lipca 2015, 15:49:32 - *.dynamic.chello.pl
jak milo zaprzyjaznione kluby znowu razem

juhu - 1 lipca 2015, 16:11:16 - *.sante-cm.pl
Ponawiam skasowane nie widziec dlaczego pytanie. Czy prezes gieksy nazywa sie Cygan czy zle slyszalem. A ten z redakcj co skasowal posta niech troche ochlonie.

juhu - 1 lipca 2015, 16:14:25 - *.sante-cm.pl
Z testowanych Dajic jak okrzepnie i sie zgra z Resztą to bedzie wzmocnieniem

GHW - 1 lipca 2015, 16:27:17 - *.cable.smsnet.pl
Och redakcjo, Franczak gral z 33, a Jurek z 22 ..

fc D.G - 1 lipca 2015, 17:25:25 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Mydlice druga stolica Slaska !

felix - 1 lipca 2015, 17:50:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Temperatura to niektórym naprawdę dają popalić. W Dąbrowie romskich nie stwierdzono od lat.

ZS Dabie - 1 lipca 2015, 17:59:11 - *.xdsl.centertel.pl
Dabie za Zaglebiem!Tego pajaca fc DG chcialbym spotkać.Wynik cieszy ale bez napinki

Sławków - 1 lipca 2015, 18:26:24 - *.dynamic.chello.pl
Sławków zawsze GKS!!!!

fan - 1 lipca 2015, 18:41:26 - *.play-internet.pl
Trzebinia-brawo ZAGŁĘBIE

ZS-fan - 1 lipca 2015, 19:33:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zjednoczone dzielnice , zjednoczone miasta , TYLKO ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE , pzdr dla Legi , BKS , Olimpia.
PSARY zawsze z Zagłębiem 100%

damianeri - 1 lipca 2015, 19:55:57 - *.centertel.pl
ja byłem na gieksie dziś i powiem wprost piłkarze gieksy nic nie pokazali nasi grali dobrą piłkę były akcje i coś się działo hehehe jedynie gieksa to umiała z bliska wpakować piłkę do bramki a nasi 2* z główki podobał mi się pribula walczak doskonały

damianeri - 1 lipca 2015, 20:05:13 - *.centertel.pl
Sos dokładnie tak potrzebujemy napastnika ale ja wierze że jakub arak do nas wrući trzeba mieć nadzieje pozdro

JAWORZNO - 1 lipca 2015, 20:07:21 - *.dynamic.chello.pl
JAWORZNO tylko ZAGŁĘBIE w sierpniu powtórka

damianeri - 1 lipca 2015, 20:09:37 - *.centertel.pl
Jaworzno z tego co wiem to wy za gieksą jesteście?

zabrski - 2 lipca 2015, 10:38:26 - *.sileman.net.pl
yo tylko sparing.ja w zaglebiu widze kandydata do spadku.ledwo awansowac im sie udalo.

fc D.G. - 2 lipca 2015, 18:34:32 - *.dynamic.dsl.as9105.com
@felix & zs głąby - GieKSa byla na Mydlicach jak ty w pampersie jeszcze biegales smarku ! Pozdro dla Slawkowa i Ksawery !

s(L)oik - 2 lipca 2015, 18:42:19 - *.183.140.22