8 lipca 2015, 11:00 - Warszawa (stadion Strefy Sportu)
Dolcan Ząbki 4-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Paweł Tarnowski (dwie), Daniel Gołębiewski, zawodnik testowany - Jewhen Radionow, Baran (dwie)

Dolcan Ząbki: (I połowa) Maciej Humerski - Damian Jakubik, Igor Sapała, Piotr Petasz - Paweł Tarnowski, Szymon Matuszek, Adrian Ligienza, Damian Kądzior, Michał Bajdur, Damian Świerblewski - Marcin Krzywicki. (II połowa) Jacek Kozaczyński - zawodnik testowany, Piotr Klepczarek, Kamil Wiktorski, Rafał Włodarczyk - Aleksander Jagiełło, Bartosz Osoliński, zawodnik testowany, Jakub Cesarek (Tomasz Prejs), zawodnik testowany - Daniel Gołębiewski.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: (I połowa) Radosław Libera - Michał Krzymiński, Karol Drwęcki, zawodnik testowany - Przemysław Szabat, Paweł Broniszewski, Patryk Koziara, Marcin Kozłowski, Michał Steć - Jewhen Radionow, zawodnik testowany. (II połowa) zawodnik testowany - Michał Krzymiński, zawodnik testowany, Rafał Pachelski, zawodnik testowany - zawodnik testowany, Mateusz Bramowicz, zawodnik testowany, Piotr Basiuk - zawodnik testowany, zawodnik testowany.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Warszawie Dolcan Ząbki wygrał z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 (2-1).

W zespole Dolcanu wystąpił m.in. nowy testowany - Jacek Kozaczyński (Pogoń Siedlce).

bolak - 8 lipca 2015, 13:55:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dobra wygrana ale 3 bramki stracić z 3 cio ligowcem to trzeba wyciągnąć wnioski czy brak już Leszczyńskiego dał o sobie znać czy obrońcy jeszcze z wakacji nie wrócili.

rafalski - 8 lipca 2015, 14:24:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan Ząbki czarny koń rozgrywek 1.Ligi 2015/2016

rrobo - 8 lipca 2015, 14:29:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego Dolcan gra bez obrońców?

tak o - 8 lipca 2015, 15:06:39 - *.47.34.200
Kozaczyński testowany w Dolcanie? Czyżby pan poseł kupił synkowi mieszkanko pod Warszawą?

ado - 8 lipca 2015, 16:41:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z całym szacunkiem dla Kozaczyńskiego ale po tym występie w 2 połowie meczu ze Świtem nie ma co szukać w DOLCANIE...

kolo - 8 lipca 2015, 17:11:29 - *.siedlce.vectranet.pl
Tylko nie mówcie że wszystkie bramki wpadły kiedy w bramce bronił wspaniały Jacuś?Na pewno nie obeszło się bez jakiegoś nieobliczalnego zachowania tego gościa dobrze że już go nie będzie w Pogoni.Pzdr.

Skoroion - 9 lipca 2015, 12:10:22 - *.static.ip.netia.com.pl
A może to Świt został wybudzony i napastnicy pokazują swoje możliwości??