11 lipca 2015, 10:20 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 LKS Czaniec
Dawid Rzeszutko 26

Zagłębie Sosnowiec: Wojciech Fabisiak (60 Patryk Kujawa) - Konrad Budek, Łukasz Sołowiej, Krzysztof Markowski (46 Marcin Sierczyński), Jovan Ninković (46 Dawid Witkowski) - Konrad Zaradny (46 Dawid Ryndak), Grzegorz Fonfara (46 Tomasz Margol), Tomasz Szatan (46 Łukasz Matusiak), Przemysław Mizgała (46 Sebastian Dudek), Martin Pribula (46 Hubert Tylec) - Łukasz Tumicz (46 Michał Fidziukiewicz).

LKS Czaniec: Konrad Kawaler - Paweł Łośœ, Dawid Gola, Maciej Żak, zawodnik testowany - Szymon Waligóra, Dawid Hałat, Daniel Fabisiak, Dawid Rzeszutko, zawodnik testowany - Bartosz Praciak. W II połowie grali także: Daniel Gołuch, Jakub Szlosek, Artur Michulec, Bartłomiej Borak.

Zagłębie Sosnowiec przegrało w rozegranym w Wodzisławiu Śląskim meczu sparingowym z trzecioligowym LKS-em Czaniec 0-1 (0-1).

źródło: własne / Zagłębie Sosnowiec / Sportowe Beskidy

Dodano: 11 lipca 2015, 12:11:04

SoS - 11 lipca 2015, 12:12:49 - *.cable.smsnet.pl
Wstyd wstyd wstyd

frhr - 11 lipca 2015, 12:13:53 - *.eaw.com.pl
To jest ta druzyna ktora ma zawojowac 1lige i awanowac do Ekstraklasy bez jaj !!!

jean_reno - 11 lipca 2015, 12:23:13 - *.opera-mini.net (*.69.61.71)
takiej patologii nic nie tłumaczy :/

zaglebiak - 11 lipca 2015, 12:26:12 - *.dynamic.chello.pl
Z tego co wiem to Zaglebie ma cel na spokojne utrzymanie w lidze. Wazne by klub wyciagal wnioski ze straconych bramek. Dziwi mnie, że klub nie sprowadził solidnego bramkarza a bedzie bronil Gasinski ktory jest cienki jak koniec węża

szybki1906 - 11 lipca 2015, 12:26:44 - *.play-internet.pl
Zabrakło Araka i nie ma kto strzelać

robchy - 11 lipca 2015, 12:39:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie patrzmy na wyniki sparingów, niedawno wszyscy pisali jaki super mecz z Wisłą a teraz piszecie że wstyd, poczekajmy lepiej przegrywać w sparingach a w lidze ciułać punkty do utrzymania. Kiedyś w sparingu wygrali z Wisłą chyba 2 lata temu a na wiosnę cięzko było o punkty, bo w tej lidzę jak w jednym utworze, Wiara Siła Męstwo to Nasze Zwycięstwo !!

osa - 11 lipca 2015, 12:57:37 - *.centertel.pl
Ile jeszcze razy będziemy grać na jednego napastnika? Ma ktoś oczy w tym klubie?

ZSH1906 - 11 lipca 2015, 14:02:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co do gry na jednego napastnika to zgadzam się z osą. Wraca do Zagłębia Jakub Arak, a jak będzie dodatkowo Fidziukiewicz oraz Tumicz, to głupotą będzie gra na 1 napastnika. Natomiast nie zgadzam się z przedmówcami, którzy płaczą, że w meczach kontrolnych przegrywamy. Ludzie! To są sparingi a nie mecze o punkty! Jak Zagłębie wygrało z GKS Katowice albo zremisowało z Wisłą Kraków niektórzy krzyczeli o awansie. Ocknijcie się. Zagłębie ma się spokojnie utrzymać i to jest celem na najbliższy sezon! Jeszcze niejeden mecz przegramy w lidze i kto wie, czy nie po 4 albo 5 do zera. Mamy się utrzymać a jeżeli będzie to środek tabeli, to wystarczy

pb 57 - 11 lipca 2015, 14:08:39 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Co zaczyna brakować trenera Mirka?

19tsp95 - 11 lipca 2015, 14:52:54 - *.beskidmedia.pl
GRATULACJE dla LKS buhahahahaha

jaaa - 11 lipca 2015, 15:07:30 - *.adsl.inetia.pl
do frhr:
Kto mowil ze Wy bedziecie walczyc o awans do Ekstraklasy??podaj mi powody dla ktorych zs maialoby zając miejsca 1-2?? Popatrz na druzyny w tej lidze-bedziecie sie do konca dramatycznie bronic przed spadkiem...tyle

kosa - 11 lipca 2015, 15:23:46 - *.centertel.pl
Tumicz to nie napastnik ,tylko piłkarz halowy i gra na normalnym boisku sprawia mu ogromne trudności

szybki1906 - 11 lipca 2015, 16:39:59 - *.play-internet.pl