18 lipca 2015, 11:00 - Radom (Stadion im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 5-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Paweł Uliczny 7, Leândro 15, Paweł Wolski 50, Krzysztof Napora 76, Włodzimierz Puton 89

Radomiak Radom: Piotr Banasiak - Maciej Wasilewski (46 Jakub Cieciura), Karol Kucharski (46 Norbert Jędrzejczyk), Maciej Świdzikowski (46 Radosław Sylwestrzak), Bartosz Sulkowski (46 Dariusz Brągiel) - Paweł Uliczny (46 Krzysztof Napora), Michał Chrabąszcz (46 Chinonso Agu), Mateusz Radecki (46 Włodzimierz Puton), Leândro (46 Paweł Wolski), Sebastian Czapa - Szymon Stanisławski (46 Krzysztof Ropski).

Orlęta Radzyń Podlaski: Adrian Wójcicki (57 Alan Dąbkowski) - Marek Nowacki (46 Łukasz Ebert), Wojciech Jakubiec (46 Marek Leszkiewicz), Adrian Zarzecki, zawodnik testowany (46 Patryk Szymala) - zawodnik testowany, Rafał Borysiuk (46 zawodnik testowany), Arkadiusz Kot, Witalij Melnyczuk (46 zawodnik testowany), Piotr Zmorzyński - zawodnik testowany (46 zawodnik testowany).

czerwona kartka: Adrian Wójcicki (56. minuta, Orlęta, za faul taktyczny).

W 57. minucie Jakub Cieciura (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

W meczu sparingowym Radomiak Radom wygrał z trzecioligowymi Orlętami Radzyń Podlaski 5-0 (2-0).

W drużynie z Radomia sprawdzany był Sebastian Czapa (Legionovia Legionowo), z kolei w Orlętach Adrian Wójcicki (Stal Mielec).

źródło: własne / Radomiak Radom

Dodano: 18 lipca 2015, 12:43:48

pawcio426 - 18 lipca 2015, 13:25:19 - *.opera-mini.net (*.29.162.27)
brawo radomiaczek!!! :D

tt - 18 lipca 2015, 13:31:06 - *.play-internet.pl
Widzów 300

Sopel - 18 lipca 2015, 13:58:38 - *.146.46.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry mecz Radomiaka, naprawdę niezle to wyglądało. Orlęta praktycznie nie stworzyły zagrożenia. Spokojnie mogło być z siedem lub osiem do zera. Cieciura strzelił obok bramki a nie ponad.

! - 18 lipca 2015, 14:52:31 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
Ogólnie nieźle im szło, ale to było na tle średniego zespołu z III Ligi lubelsko-podkarpackiej. Zresztą często gramy z Orlętami sparingi. Mogło być spokojnie więcej bramek, ale widać, że próbowali różnych kombinacji. Cieciur strzelił obok lewego słupka. Dawno nie widziałem przestrzelonego karnego tego zawodnika. Zdarza się. To tylko sparing Sędziowie z Azerbejdżanu bardzo ambitnie podeszli do tego spotkania wyrzucając w drugiej połowie bramkarza gości za jakby nie patrzeć, ostry faul w polu karnym. Widzów max 200 w taki upał.

radomiakkk - 18 lipca 2015, 14:57:39 - *.radom.k.pl
Frekfencja na porannym sparingu Radomiaka wyższa niż na niektórych meczach Ekstraklasy,np. Górnika Łęczna,Bełchatowa....czy Legii Warszawa...

CKS - 18 lipca 2015, 17:57:07 - *.dynamic.chello.pl