1 lipca 2015, 17:00 - Gniewino (Stadion Gminny)

Olimpia Grudziądz: 26. Bartosz Fabiniak (46, 69. Michał Wróbel) - 25. Bartosz Jaroch (46, 3. Adrian Bielawski), 2. Michał Łabędzki (46, 5. Sebastian Zalepa), 28. Michal Piter-Bučko (46, 23. Tomasz Lewandowski), 6. Adam Banasiak (46, 27. Marcin Woźniak) - 9. Marcin Kaczmarek (46, 19. Patryk Szymański), 11. Marcin Smoliński (46, 8. Bruno Żołądź), 14. Dariusz Kłus (46, 20. Patryk Urbański), 90. Donald Djoussé (46, 77. Patryk Skórecki), 10. Paul Grischok - 18. Adam Cieśliński (66, 21. Maciej Prusinowski).

Lech Poznań: 33. Maciej Gostomski (46, 36. Mateusz Lis) - 21. Kebba Ceesay (72, 40. Jan Bednarek), 15. Dariusz Dudka (72, 16. Jakub Serafin), 35. Marcin Kamiński (72, 26. Maciej Wilusz), 5. Tamás Kádár - 24. Dawid Kownacki (72, 10. Darko Jevtić), 6. Łukasz Trałka (72, 17. Szymon Drewniak), 55. Abdul Aziz Tetteh, 7. Karol Linetty (46, 20. Dávid Holman), 8. Szymon Pawłowski (46, 3. Barry Douglas) - 22. Marcin Robak (46, 18. Denis Thomalla).

żółte kartki: Lewandowski - Linetty, Ceesay, Tetteh.

sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk).

Lech Poznań wygrał w rozegranym w Gniewinie sparingu z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 2-1 (1-1).

Sztab szkoleniowy Olimpii sprawdzał na lewym skrzydle Paula Grischoka - 29-letniego pomocnika, który grał w przeszłości w Widzewie Łódź i właśnie Olimpii.

źródło: własne

Dodano: 1 lipca 2015, 18:48:38

xyz - 1 lipca 2015, 18:50:17 - *.dynamic.chello.pl
Zwycięstów się nie sądzi! Brawo Lech

WLKP - 1 lipca 2015, 18:50:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gostomski pusty przelot... Którzby się spodziewał?

sobi9 - 1 lipca 2015, 18:50:42 - *.komster.pl
Kolejorz

kalost - 1 lipca 2015, 18:55:33 - *.174.179.221
Czy będzie trzeci mecz aby wyłonić kto awansuje do dalszej rundy PP?

Maras70 - 1 lipca 2015, 18:56:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Całkiem wyrównana gra, w drużynie Olimpii było widać mniej zgrania, niż w Lechu, ogólnie poziom wybitnie sparingowy, mecz powinien być pod względem szkoleniowym na plus zarówno dla jednych jak i dla drugich. Życzę Olimpii awansu do ekstraklasy, a Lechowi awansu do fazy grupowej LM.

Alan - 1 lipca 2015, 18:58:35 - *.satfilm.net.pl
Pierwsza połowa zdecydowanie pod kontrolą Olimpii. Posiadanie piłki ok. 70% do 30% dla Olimpii. Bardzo dobre podania. Gra przemyślana. Lech nie mógł przejąć piłki. Jednak zrobił jedną skuteczną akcję. Olimpia w 1 poł. powinna mieć 2 gole, ale jeden z lechitów wybił piłkę z linii bramkowej.
W drugiej połowie widać było, że Olimpia gra rezerwowym składem. Lech kontrolował grę. W Lechu dobry występ Kownackiego i Tetteha. W Olimpii Wróbel już nie te lata. Nawet się zbytnio nie rzucił w sytuacji na 2-1. Skórecki wmiare. Żołądź się gubił. Prusinowski próbował. Szymański nie zrobił nic. Jaroch zdecydowanie lepszy od Bielawskiego. Grischok starał się (dość dobry występ). Urbański nie widoczny. Lewandowski zapowiada się dość ciekawie. Djoussé bardzo bardzo szybki. Dobre warunki fizyczne. Lubi grać głową. Ogólnie Olimpia z pierwszej połowy bardzo dobry zespół choć pare wzmocnień (głównie pomoc-atak) by się przydało.

dex - 1 lipca 2015, 19:11:32 - *.tktelekom.pl
Tetteh wymiata nieprzeciętnie .

x-men - 1 lipca 2015, 19:39:21 - *.216.202.16 (*.77.21.33)
przydał by się napastnik jeszcze jeden

widz - 1 lipca 2015, 20:00:31 - *.adsl.inetia.pl
Anal słabo trolujesz.Pierwsza połówka nudna.Gra na połowie Olimpii i bramka chyba samobój choć przyznano ją Piter-Bucko.Druga połowa ciekawsza,bo totalny chaos na boisku po zmianach w Lechu.Nie ma sensu oceniać zawodników choć nie zdziwiłbym się gdyby w Sarajewie wystąpił Kotorowski.

tyhc - 1 lipca 2015, 20:01:41 - *.jmdi.pl
dex, piszesz to z ironią czy faktycznie zagrał dobrze. Jak zaprezentowali się inni nowi w Lechu?

Suszak - 1 lipca 2015, 20:13:46 - *.opera-mini.net (*.77.124.163)
Troche slabo to wyglada mam nadzieje ze awansuja do LM fajnie by bylo zobaczyc Polski klub w LM powodzenia.

Tom - 1 lipca 2015, 20:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie kedziora?

Neutral60 - 1 lipca 2015, 22:08:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie to tylko GRA SZKOLNA , a że są wakacje to gra jest o pietruchę !!!! Kilku podstawowych piłkarzy Kolejorza leczy urazy i kontuzje !!!!

Krzysiak - 1 lipca 2015, 22:24:21 - *.222.56.205
Bua ha ha ha kks lech ledwo co wygrywa z przecietnym 1 ligowcem. I to samoboj "do szatni" przesądził o wyniku. A tak wyrównany poziom. Fk Sarajewo ostatecznie zweryfikuje co wart jest kks lech

OlimpiakPi - 1 lipca 2015, 22:28:03 - *.com
No to idziemy po ekstraklasę

nyrol - 1 lipca 2015, 22:47:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Old Fani Olimpii i GKM -u Szacun od Old Fana Warty !!! a lech to amica i klub net dzieci!!!!

sekcja wil - 1 lipca 2015, 22:59:24 - *.play-internet.pl
nyrol trolu, tylko napinka w internecie ci zostala, w realu nikt cie nigdy na Wildzie nie widzial.

artekketra - 2 lipca 2015, 1:24:52 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieję że wstydu nie będzie i awansujecie do grupy w LE? Osobiście życzyłbym wam awansu do LM, ale to raczej mało prawdopodobne... W każdym razie im lepszy rywal, tym lepsza moja Legia ;)Oby na wiosnę 4 polskie drużyny w pucharach grały ;p

Goliat - 2 lipca 2015, 8:01:54 - *.play-internet.pl
Dycha Kownasia coraz bliżej

Piciu - 2 lipca 2015, 9:12:50 - *.adsl.xs4all.nl
Tylko Lech Poznań

Paolo KKS - 3 lipca 2015, 7:49:14 - *.centertel.pl
@ x-men Tak, po ulotnieniu się Sadajeva drugi napadzior musi być.

Pawelinho - 3 lipca 2015, 9:18:09 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie czym tu się podniecać. Sparing to sparing i tak wszystko zweryfikują mecze o stawkę. Ważniejsze od wyników Lech w sparingach będzie to, aby Kolejorz był dobrze przygotowany do europejskich pucharów oraz rozgrywek ligowych.

seweryn - 3 lipca 2015, 9:45:23 - *.szczecin.mm.pl
brawo wlodarze lecha. z takim bramkarzem jak Gostomski nie macie czego szukac w europie. macie bardzo silny sklad no i slabe ogniwo czyli Gostomski. Ten chlop kompletnie nie potrafi grac na przedpolu. Popelnia kilka bledow w kazdym meczu w tym elemencie. Takiemu bramkarzowi nawet najslabsza druzyna moze w meczu kilka bramek strzelic. A najgorsze, ze on tych bledow w ogole nie zauwaza W tamtym sezonie mial jedna cudowna interwencje na linii, ale ile bramek zawalil. Tylu swietnych bramkarzy w Polsce, a wy macie akurat Gostomskiego i brak planow o zatrudnieniu innego. Coz cienko widze dla was te puchary. Ktos tam zapomnial, ze budowanie druzyny zaczyna sie od bramkarza. Sprowadzcie lepiej nowego golkeepera poki jeszcze jest na to czas. Jak nie to chociaz niech gra Buric czy Kotorowski. Tyle lat na LM czekamy no i pewnie znowu poczekamy. Z takim bramkarzem to ciezko bedzie przejsc nawet i te cieniutkie Sarajewo. Moze byc kolejna juz kompromitacja Lecha. Oby jednak nie

hehe - 3 lipca 2015, 13:30:04 - *.mf.gov.pl