15 lipca 2015, 11:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-0 Stumbras Kowno
Bernard Powszuk 59

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch (46 Karol Salik) - Jakub Bartkowski (46 Artur Bogusz), Maciej Wichtowski (46 Bernard Powszuk), Adrian Karankiewicz, Kamil Rozmus - Mateusz Żebrowski (46 Bartosz Biel), Maksims Rafaļskis (46 Kamil Lauryn), Bartłomiej Kalinkowski (46 Aleksandar Atanacković), Marcin Tarnowski (46 Dominic Szyszka), Łukasz Moneta (46 Kamil Zapolnik) - Robert Hirsz.

Stumbras Kowno: Giedrius Kvedaras - Romualdas Blaževičius (60 Mantvydas Eiza), Audrius Račkus (46 Ainas Bareikis), Rimvydas Sadauskas (46 Martynas Zaleckis), Lukas Pangonis (60 Laimonas Jurevičius), Martynas Dapkus (60 Vytautas Žemaitis), Gale, Mindaugas Grigaravičius (60 Ignas Prieskenis), Nerijus Mačiulis (46 Erikas Skripkinas), Klaudijus Upstas (46 Klaidas Janonis), Artūras Rimkevičius (Deividas Stradalovas).

Wigry Suwałki wygrały w sparingu z szóstą drużyną litewskiej ekstraklasy - Stumbrasem Kowno 1-0 (0-0).

W drużynie Wigier sprawdzany był Bernard Powszuk z rezerw Lechii Gdańsk.

źródło: własne / Wigry Suwałki / suwalki24.pl

Dodano: 15 lipca 2015, 12:50:43

D. - 15 lipca 2015, 13:17:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Hmmm, Bernard Powszuk strzelił gola głową, ciekaw jestem jak ogólnie zagrał dziś czy ktoś coś może o nim napisać ? Bo był niedawno testowany w Pogoni Siedlce i tam coś szybko dość zakończył testy. Może kibice Lechii Gdańsk by powiedzieli o nim trochę ?

Andygier - 15 lipca 2015, 13:25:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Byłem na meczu. Zagrał bardzo pewnie. Nie licząc bramki miał kilka udanych interwencji i spięcie w ostatnich sekundach meczu po faulu taktycznym na Litwinów.

kibic Lech - 15 lipca 2015, 16:37:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powszuk kilkakrotnie był w 11-stce kolejki rozgrywek na pomorzu wyróżniony.Nie miał szczęścia zadebiutować w Ekstr.Jego atut gra głową pewny w obronie,przegląd sytuacji,spokój.Gra na środku i na prawym boku obrony.

D. - 15 lipca 2015, 18:24:50 - *.centertel.pl
Dzięki wszystkim za informację dobry grajek z niego całkiem tak na to wychodzi

vojtaxs - 15 lipca 2015, 19:46:27 - *.162.240.199
Powszuk i Kalinkowski na pewno na plus. Co do Rozmusa to pierwsze wrażenie, że to nie obrońca lecz skrzydłowy. Akcje Litwinów cały czas jego stroną. Nie radził sobie. Często uciekał się do fauli ratując zespół przed groźną sytuacją po własnych błędach. Z taką grą ciężko będzie mu o miejsce w składzie. Do tego widać braki meczowe. W ostatnich 30 minutach zupełnie zgasł. Pojawiały się skurcze.

lolek - 15 lipca 2015, 21:56:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hirsz caly mecz - reszta ze zmiennikami.., gdzie NAPASTNIK??

jom - 15 lipca 2015, 23:24:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napastnik właśnie wypłynął statkiem z Brazylli dotrze za 12 dni

fan - 15 lipca 2015, 23:35:34 - *.adsl.inetia.pl
czy Ruszkul jeszcze jest testowany, czy już został pożegnany ?

vojtaxs - 15 lipca 2015, 23:40:30 - *.cdma.centertel.pl
Z Ruszkulem trwają rozmowy w sprawie kontraktu, także na dniach powinien zostać zawodnikiem Wigier

K. S. - 16 lipca 2015, 7:40:46 - *.126.74.2