2 lipca 2015, 18:00 - Jelenia Góra (Stadion Miejski)
Karkonosze Jelenia Góra 0-8 Piast Gliwice
Saša Živec 1, Karol Angielski 52, 54, 56, Patrick Dytko 58, Gerard Badía 70, Daniel Ciechański 76, 88

Karkonosze Jelenia Góra: Michał Dubiel (46 Łukasz Kłobucki) - Marcin Pacan, Kacper Sutor (46 Łukasz Wierzbicki), Mateusz Firlej, Radosław Sareło, Michał Szramowiat (65 Łukasz Kusiak), Jacek Bochnia, Tobiasz Kuźniewski, Kamil Mielnik (46 Szymon Statkowski), Łukasz Kowalski, Robert Lekszycki (46 Marcin Kraśnicki).

Piast Gliwice: (I połowa) Jakub Szmatuła - Tomasz Mokwa, Kornel Osyra, Hebert, Patrik Mráz - Bartosz Szeliga, Marcin Pietrowski, Kamil Vacek, Saša Živec - Josip Barišić, Martin Nešpor. (II połowa) Jakub Szmatuła - Piotr Kwaśniewski, Adrian Klepczyński, Patryk Dziczek, Cezary Demianiuk - Patrick Dytko, Radosław Murawski, Jakub Kuzdra (75 Daniel Ciechański), Karol Angielski, Gerard Badía - Sebastian Musiolik.

sędziował: Kamil Wieliczko (Jelenia Góra).
widzów: 600.

Trzecioligowe Karkonosze Jelenia Góra przegrały w meczu sparingowym z Piastem Gliwice 0-8 (0-1).

W drużynie Piasta testowany był 25-letni czeski napastnik - Martin Nešpor (ostatnio Sparta Praga, trzy mecze i jeden gol).

olo - 3 lipca 2015, 6:05:51 - *.adsl.inetia.pl
gol w 1 minucie przesądził o wyniku, pewnie całą koncepcja Karkonoszy rozsypała się jak domek z kart.

o - 3 lipca 2015, 8:36:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Zwłaszcza Kuźniewski i Pacan to juniorzy.

rafalski - 3 lipca 2015, 9:51:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast będzie się bronił przed spadkiem Do ostatniej kolejki już w grupie spadkowej korona,nieciecza też

noo pewnie - 3 lipca 2015, 13:50:39 - *.siminn.is