4 lipca 2015, 13:00 - Świerczynek (stadion Olewnik Bis)
Wisła Płock 0-1 Legionovia Legionowo
Samuelson Odunka 52

Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin (46, 28. Bartosz Kaniecki) - 20. Cezary Stefańczyk (46, 95. Patryk Stępiński), 25. Przemysław Szymiński (46, 26. Grzegorz Wawrzyński), 14. Marko Radić (46, 5. Bartłomiej Sielewski), 9. Arkadiusz Reca (46, 16. Fabian Hiszpański) - 7. Damian Piotrowski (46, 8. Piotr Darmochwał), 23. Maksymilian Rogalski (46, 3. Maciej Kostrzewa), 18. Piotr Wlazło (46, 22. Przemysław Lech), 41. Dimityr Ilijew (46, 17. Adam Radwański), 10. Jakub Bąk (46, 26. Damian Szczepański) - 11. Mikołaj Lebedyński (46, 33. Lukáš Kubus).

Legionovia Legionowo: 1. Oliwer Wienczatek - 18. Maciej Goliński, 25. Kamil Dankowski, 2. Rafał Białecki, 10. Paweł Wolski - 14. Samuelson Odunka, 17. Karol Ziąbski, 13. Sebastian Milewski, 8. Marcin Figiel, 21. Kamil Tlaga - 7. Fabian Fałowski. Grali także: Tomasz Kamiński, Kamil Tomas, Konrad Rudnicki, Nowacki, Bartosz Bujalski, Rafał Maciejewski, Bartosz Kowalski, Radosław Śledziewski.

Legionovia Legionowo wygrała w meczu sparingowym z Wisłą Płock 1-0 (0-0). W legionowskim zespole sprawdzani byli m.in.: Oliwer Wienczatek (Znicz Pruszków), Rafał Białecki (Pilica Białobrzegi), Tomasz Kamiński (MKS Przasnysz), Kamil Tomas (MKS Polonia Warszawa), Konrad Rudnicki (Pilica Białobrzegi) i Bartosz Bujalski (ŁKS Łódź).

źródło: własne / Wisła Płock

Dodano: 4 lipca 2015, 14:50:53

Płock - 4 lipca 2015, 14:52:09 - *.play-internet.pl
Transfery konkretne sama jakość

zks - 4 lipca 2015, 14:57:24 - *.069.c92.petrotel.pl
Coś mi się zdaje że nasza jedyna taktyka "niech Góral odbierze, a Janus strzeli" może w tym sezonie słabiej działać.

ii - 4 lipca 2015, 14:59:15 - *.CNet.Gawex.PL
Włodzimierz Olewnik sponsorem tytularnym stadionu? A tak w ogóle nazwać stadion własnym nazwiskiem to wiocha, co innego nazwa firmy.

Nadwiślan - 4 lipca 2015, 15:03:26 - *.opera-mini.net (*.254.209.119)
Ten Kaczmarek jest chory z ta taktyka 1 napastnikiem. Kiedys kadra tak grala i tez byla bryndza

zks1947 - 4 lipca 2015, 15:05:42 - *.dynamic.mm.pl
Drugi skład zagrał słabiej Kaczmarek będzie rotował składem zabrakło trochę szczęścia i skuteczności wynik nie jest warzny!

Mentel - 4 lipca 2015, 15:49:46 - *.dynamic.mm.pl
Byłem na sparingu : Kubus tak średnio , Rogalski kilka dobrych piłek , bąk za dużo dryblingu trochę strat ale nie najgorzej jak na 1 sparing , Grzesiek który wrocił z wypożyczenia za dużo biegania też nie miał ale postęp w nim widać spory i moim zdaniem najlepszy występ to młody Adam Radwański

hdd - 4 lipca 2015, 16:12:54 - *.023.c71.petrotel.pl
2 slupki poprzeczka nowi gracze na plus w lidze loic bedziemy kaĹźdego jak sie zgrajo

g - 4 lipca 2015, 16:35:39 - *.siedlce.domtel.com.pl
tak to sie musi konczyc, jesli takie mecze towarzyskie sa w ofercie bukmacherskiej....

zks - 4 lipca 2015, 17:00:26 - *.146.84.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ah jejku jak dobrze ze sie zaczęło bo jeszcze coniektorzy netowi frustraci poschodziliby na zawał. Wisla jest duzo mocniejsza piłkarsko niz sezon temu.Zaklpane sa jeszcze 2 transfery z ex i 1 ligi.I zobaczymy kto będzie na górze.Meliska z zimną miętą i kubeł wody ze studni na upal wam sie przyda.Bo widać ze dekle przegrzane ostro...

P - 4 lipca 2015, 17:32:21 - *.130.c79.petrotel.pl
Pierwsza połowa jakoś to nawet wyglądało. Fajna akcja Bąk, Wlazło, Ilijew, kilka innych też dobrych po których Wisła powinna prowadzić. Po przerwie drugi skład (tylko Hiszpański z pierwszego) i dużo słabsza gra, choć mieliśmy 2 słupki i poprzeczkę Radwańskiego (niezły jego mecz). Kilka strzałów ładnie obronił też Kaniecki, oprócz jednego do którego powinien wyjść chyba Wawrzyński. Cały mecz w temperaturze ok 35-40 stopni.

@zks - 4 lipca 2015, 20:17:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Szczurku netowy :D Lepiej Ty weź większy nabieg w najbliższym dyskoncie spożywczym z kierunkiem na chłodziarkę i jak sie zatrzymasz to zostań. Piłkarsko mocniejsza ? Hehehe ! Rozumiem, że wniosek z dzisiejszego sparingu czy jednak upał faktycznie?

Poland1984 - 4 lipca 2015, 21:34:53 - *.class103.petrotel.pl
Ja jestem jednak zawiedziony no bo wiadomo że dobre wyniki budują nastrój w zespole a przegrane przed sezonem sprawiają że tak naprawdę drużyna sama o sobie nie wie na co ją stać. Dobrze jednak że to nie mecz o punkty na przykład z Sosnowcem bo nie chciałbym żebyśmy zaczynali sezon od porażki. Z relacji pomeczowych wynika że mieliśmy znów sporo sytuacji ale zabrakło wykończenia. Dla mnie świadczy to o tym że naprawdę jak myślimy o awansie to potrzebujemy skutecznego napastnika bo z tego składu wyjściowego widać że Iliev mimo że tak naprawdę jest środkowym napastnikiem będzie grał na pozycji 10 a Lebedyński i Kubus wg. mnie nie zagawrantują przynajmniej 17 bramek w sezonie.

Płock - 4 lipca 2015, 23:56:18 - *.019.c68.petrotel.pl
Gdyby nie brak szczęście, to Wisła spokojnie 3:1, 4:1... popracować na wykończeniem, a będzie dobrze. Nowi na duży plus, Kubus trochę słaby technicznie, ale piłka niesamowicie go szuka, co też jest ważne. Bramka po błędzie Wawrzyńskiego i uderzeniu życia zawodnika gości. W sparingach nie wyniki są najważniejsze. Walczyć, pracować, robić swoje Panowie. Będzie dobrze!

P - 5 lipca 2015, 13:16:30 - *.130.c79.petrotel.pl
e=youtu.be skrót ze sparingu

Legia - 5 lipca 2015, 13:21:51 - *.plock.mm.pl
Haha dobre mocniejsi niż w zeszłym sezonie .Jak można tak pisać dopiero co na początku przygotowań żenada.

adii - 5 lipca 2015, 19:26:09 - *.adsl.inetia.pl
Jak Piotrowski?

JOHN - 5 lipca 2015, 19:44:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu więc napiszę jak nowi zawodnicy.
Piotrowski nieźle, chociaż sporo jeszcze pracy, dużo niezrozumienia. Bąk podobnie, chociaż delikatnie więcej zdziałał w ofensywie. Reca, który grał na obronie - nie wiem dlaczego - raczej słabo. Rogalski - zapowiada się godny następca Górala. W pierwszej połowie najlepszy na boisku wg mnie Iliev. Chyba schudł i kręci nieźle.
Druga połowa - Kubus - niezrozumienia sporo, bardzo dużo ambicji, to widać. Technicznie raczej przeciętnie. JA bym go zestawił z Ilievem - to może być strzał w dziesiątke.
Wawrzyński - bardzo słabo, przez niego padł gol. CHyuba za wysokie progi.
Lech... - dopiero jeden mecz, ale póki co - NIEPOROZUMIENIE. Same straty, nic nie widzi, idiotyczne zagrania.
W drugiej połowie na pochwałę zasłużył Darmochwał z Kubusem, którym się mocno chciało grać, Szczepański nieźle, Radwański też dawał radę chociaż sporo strat. Stępiński ok, Kostrzewa słabo, Sielewski słabo. Kaniecki w bramce ok - mogliśmy w drugiej połowie przegrywać trzema bramkiami.
Hiszpański - bardzo słabo, niewidoczny i straty.