8 lipca 2015, 18:00 - Brzesko (Stadion Miejski)
Okocimski KS Brzesko 4-0 LKS Czaniec
Taras Jaworśkyj 28, Piotr Kita 37, Jurij Hłuszko 55, 62

Okocimski KS Brzesko: (I połowa) Waldemar Sotnicki - zawodnik testowany, Jakub Baran, Radosław Jacek, zawodnik testowany - Mateusz Wawryka, zawodnik testowany, Marcel Tyl, Taras Jaworśkyj, Maciej Pawlik - Piotr Kita. (II połowa) Aleksander Kozioł - Jakub Baran (64 zawodnik testowany), Arkadiusz Lewiński, Arkadiusz Garzeł (81 Jakub Baran), Aleksander Ślęczka - Wojciech Dziadzio, Mateusz Stolarz, zawodnik testowany, Sani Goringo Abubakar - Tomasz Gałka, Jurij Hłuszko.

LKS Czaniec: Konrad Kawaler - Łukasz Jastrzębski, Dawid Gola, Maciej Żak, Bartłomiej Galos, Krystian Zelek, Artur Michalec, Szymon Waligóra, Bartłomiej Borak, Dawid Hałat, Bartosz Praciak. Grali także: Kacper Kowaliczek, Filip Lach, Marcin Skrzypiec, Konrad Kuder, Daniel Fabisiak, Daniel Gołuch.

sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko).
widzów: 50.

W meczu sparingowym Okocimski KS Brzesko pokonał 4-0 (2-0) trzecioligowy LKS Czaniec. W Okocimskim KS-ie testowani byli m.in. Piotr Kita (Novi/Rzezawianka Rzezawa) i Filip Kasiński (Garbarz Zembrzyce).

źródło: własne / Sportowa Silesia / Okocimski KS Brzesko

Dodano: 8 lipca 2015, 19:36:01

nnd - 8 lipca 2015, 21:44:46 - *.8.ftth.classcom.pl
Olek Ślęczka już zdrowy ? Gdzie Gujowy??

uki - 9 lipca 2015, 11:43:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brać Kite bez gadania.Dziadzio i Abubakar dozo!!Abubakar to napastnik który przez całą kariere nie strzelił nawet 10 goli.Szarliński go wcisnoł do OKS i gość bierze hajs a jest kompletnym drewnem.

uki - 9 lipca 2015, 11:46:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Abubakar Dziadzio do domu.Abubakar się cieszy bo Szarliński mu załatwił kontrak a gość się kopie po czole.Napastnik co w całej karierze nawet 10 goli nie strzelił.

do uki - 9 lipca 2015, 12:14:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
uki gimbusie co najwięcej się znasz!! Sani Abubakar całe życie gra na boku pomocy a nie w ataku. Widać że byłeś na sparingu bo g.... wiesz!!! Sani był jednym z lepszych na boisku, robił szum. Kontrakt pisz się z końcówką "t" a nie jak gimb "kontrak" przez co udowadniasz że sam jesteś drewnem!!

uki - 9 lipca 2015, 14:11:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl