11 lipca 2015, 11:00 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Znicz Pruszków
Arkadiusz Gajewski 5 - Bartosz Wiśniewski 32, Michał Danilczyk 70

Zawisza Bydgoszcz: Damian Węglarz (46 Dominik Kowalski) - Damian Ciechanowski (46 Kamil Drygas), Piotr Stawarczyk, Mateusz Mazalon (46 Tomasz Wełnicki), Jakub Smektała - Maciej Kona (46 Alvarinho), Michał Cywiński (19 Mica), Giorgi Alawerdaszwili (46 Szymon Lewicki), Kamil Żylski (46 Sebastian Kamiński), Jakub Łukowski - Arkadiusz Gajewski.

Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Marcin Rackiewicz, Bartłomiej Makowski, Maciej Mysiak, Patryk Kubicki - Maksymilian Banaszewski, Maciej Machalski, Mateusz Stryjewski, Michał Danilczyk, Bartosz Wiśniewski (75 Jakub Przybyła) - Przemysław Kita.

żółta kartka: Mica.

widzów: 250.

Zawisza Bydgoszcz przegrał 1-2 (1-1) z rozgrywającym swój pierwszy dzisiejszy sparing drugoligowym Zniczem Pruszków.

Pruszkowski zespół sprawdzał m.in. Bartłomieja Makowskiego (Resovia), Macieja Mysiaka (Limanovia Limanowa) i Michała Danilczyka (Kotwica Kołobrzeg).

źródło: własne / lajfy.com / Zawisza Bydgoszcz

Dodano: 11 lipca 2015, 12:47:21

Mądry - 11 lipca 2015, 12:56:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nikt nie WYMAGA ekstraklasy...ale ta 1 liga Pruszkowowi by pasowała.

bb - 11 lipca 2015, 13:03:03 - *.adsl.inetia.pl
Znowu w sparingach wszystko wygrywają a potem przyjdzie liga i zaczną sie porażki.

do bb - 11 lipca 2015, 13:10:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bb: Dziękuję, że to napisałeś. Zrobiłbym błąd i chodził na mecze w Pruszkowie. A tak to wiem, że będą przegrywać. Dziękuję !! Jasnowidz

bb - 11 lipca 2015, 13:22:14 - *.adsl.inetia.pl
do do bb
Jak jesteś kibicem sukcesu to twoja sprawa, nikogo to nie obchodzi tak naprawdę. Jeszcze ten twoj sarkastyczny komentarz miałby sens, gdybym faktycznie nie miał podstaw, by myslec ze w lidze znowu bedą przegrywać. Trudno jest przecież sięgnąć pamięcią jak to było za trenera Banasika rok temu czy tez w przerwie zimowej...

@bb - 11 lipca 2015, 13:25:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Twoje wywody też nikogo nie obchodzą. Będą przegrywać to właśnie ty idealnie pokazujesz obraz kibica sukcesu. Będę chodził jak będą wygrywać sparingami się nie podniecajmy ;) Gdybyś sprawdził ilu było wtedy kontuzjowanych i jaka była kadra znalazł byś odpowiedź dlaczego były porażki. Jednak widzę, że "trudno jest przecież sięgnąć pamięcią"

Mądry - 11 lipca 2015, 13:35:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znicz wyeliminował dwa zespoły z PP które wywalczyły awans do ekstraklasy.
Czyli potencjał był.Ale w lidze tylko środek tabeli...

CKS - 11 lipca 2015, 14:29:01 - *.dynamic.chello.pl
jak zagrał w Zniczu Przemek Kita?

bb - 11 lipca 2015, 14:32:08 - *.adsl.inetia.pl
do @bb
Kumplu złocisty pokaż mi w którym miejscu zaznaczyłem że nie będę chodził na mecze jak będą przegrywać... Jak chcesz się podniecać sparingami to się podniecaj, ciesz się że wygrywają, zwykłe gry kontrolne.. co do kontuzji w zespole- to nie zawsze jest wina ostrej gry rywali, ale Przecież Znicz był doskonale przygotowany do meczów ligowych bo wszystko wygrali w okresie przygotowawczym...:V. A gdybyś ty był bardziej spostrzegawczy to byś zauważył że u niektórych trenerów to może być reguła a nie się głupio czepiał moich komentarzy.
Ale raduj się, pewnie, zwycięstwo z Zawiszą, pierwsza liga tuż tuż.

lol - 11 lipca 2015, 15:20:24 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl