17 września 2015, 18:00 - Łęczna (stadion Górnika)

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Paweł Sasin (46 Łukasz Mierzejewski), Sebastian Kopeć (46 Maciej Szmatiuk), Lukáš Bielák, Wojciech Kalinowski (46 Leândro) - Grzegorz Piesio (46 Adrian Basta), Tomasz Nowak (46 Radosław Pruchnik), Veljko Nikitović (46 Jan Bednarek), Przemysław Pitry (46 Kamil Poźniak), Eugeniu Sidorenco (27 Grzegorz Bonin, 70 Wojciech Kalinowski) - Bartosz Śpiączka (75 Patryk Szysz).

Lewart Lubartów: Arkadiusz Szulc (46 Adrian Parzyszek) - Dariusz Michna (72 Paweł Pęksa), Tomasz Mitura (72 Maciej Jezior), Wojciech Bijan, Hubert Kotowicz (65 Bartłomiej Jezior), Michał Zuber (46 Karol Bujak), Arkadiusz Rusinek, Jakub Niewęgłowski (72 Adrian Pikul), Dawid Niewęgłowski (65 Dominik Kula), Mateusz Kompanicki (46 Mateusz Gorgol), Dawid Pikul (46 Wadym Semczuk).

sędziował: Wojciech Myć (Lublin).
widzów: 100.

Górnik Łęczna wygrał w meczu sparingowym z trzecioligowym Lewartem Lubartów 3-0 (3-0).

W drużynie Górnika wystąpił Eugeniu Sidorenco, który ostatnio był zawodnikiem rosyjskiego Toma Tomsk oraz Patryk Szysz z drużyny rezerw.

spec - 17 września 2015, 20:21:15 - *.231.0.52.koba.pl
ten sidorenco nie strzelil gola Polsce kiedyś?

ruski - 17 września 2015, 20:40:51 - *.ennet.pl
7 czerwca 2013 strzelił gola Polskiej Reprezentacji ;) Swoją drogą ciekawe czemu dali mu pograć tylko 27 minut. Spieszyli się z nim podpisać kontrakt ;) ?

Łęczyniak1 - 17 września 2015, 20:42:04 - *.lublin.mm.pl
Ruski podobno lekka kontuzja

as - 17 września 2015, 20:43:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zszedł z kontuzją.

sewa11 - 17 września 2015, 21:26:17 - *.lukman.pl
Można powiedzieć ,że Lewart też miał okazje na honorowego gola.Dobry mecz obu zespołów.

sdf - 17 września 2015, 23:50:03 - *.play-internet.pl
Ktoś chyba czyta moje komenty zarówno w Niecieczyy jak i Łęcznej .
Pisałem m.i.n. o wolnych graczach ze Słowacji z poziomów I i II (jest Juhar w Niecieczy, i młody Słowak z II poziomu w Piaście) jak i z Mołdawii (tutaj jest klasowy Sidorenco!!!)
Tego chłopaka szczególnie pamiętam bo strzelił gola Polsce w historycznym remusie w Kiszyniowie, pozatym czasami oglądam mecze el. Euro z udziałem Mołdawii na Polsacie Sport News Sidorenco się wyróżnia techniką i zastawianiem piłki bardzo fajnie jakby trafił do Łęcznej

rafalski - 18 września 2015, 12:05:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś w sparingu z Lewartem była niesamowita atmosfera 2500 osób 4-0 Górnika inauguracja świateł w Łęcznej Ludzie z Lublina specjalnie na ten mecz przyjechali Teraz pewnie małe te światła zapalone zostały nie na maxa Tak mi się wydaje A wtedy jeszcze dobrą godzinę po meczu całe jupitery były zapalone

s - 18 września 2015, 20:22:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę że w tym momencie warto podać skład Górnika Zabrze z pierwszego wygranego meczu w sezonie 15/16: Kasprzik - Widanow, Danch, Szeweluchin, Kosznik - Gergel, Kwiek, Grendel, Jež (57' Janota), Madej (63' Dźwigała) - Korzym (75' Słodowy).